bliskie spotkanie III stopnia?

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
marabut
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 30 czerwca 2011, 13:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: marabut »

Z pozycji żółtodzioba : ostatnio przy pewnym miejskim keszu zauważyłem że przygląda mi się z rozbawieniem grupka młodych ludzi, nie wiem czy bawił ich widok człowieka z gpsem w ręce, czy też może to byli "swoi" i wiedzieli dobrze co robię i cieszył ich ten widok, trzecie wyjście jest takie że mam manię prześladowczą :P , gnębi mnie trochę to wspomnienie , ciekaw jestem czy miał ktoś podobne doświadczenia...
Awatar użytkownika
BartekPL
Stały bywalec
Posty: 95
Rejestracja: wtorek 14 czerwca 2011, 01:35
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: BartekPL »

Tak, w niedzielę podczas podejmowania skrzynki zainteresowała się mną Policja("tajniaki") gdyż myśleli, że "szerzę zło".
No ale cóż... planty, podejrzane zachowanie, wyciągnięcie czegoś dziwnego z drzewa a z tego jakiś woreczek z czymś białym... nie dziwię się :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
marabut
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 30 czerwca 2011, 13:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: marabut »

BartekPL pisze:Tak, w niedzielę podczas podejmowania skrzynki zainteresowała się mną Policja("tajniaki") gdyż myśleli, że "szerzę zło".
haha no to miałeś przygodę :)
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: Stryker »

takie przygody miał z pewnością każdy, kto ma te kilkadziesiąt znalezień. powyżej tysiąca to można już książkę o tym napisać ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
marabut
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 30 czerwca 2011, 13:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: marabut »

pewnie byłaby z tego fajna książka :)
Awatar użytkownika
schron
Wyjadacz
Posty: 366
Rejestracja: wtorek 03 listopada 2009, 00:10
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: schron »

I tak czasem bywa :-)
Ja miałem bliskie spotkanie z BORowikami przed domem Wałęsy ;p
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2107
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: r00t7 »

ja już nie raz tłumaczyłem się wszelkiego rodzaju służbom, przeważnie komentarzem było : taki duży a takimi pierdołami się zajmuje. jakoś wiary chyba nie dawali że szukam pudełek w drzewach ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marabut
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 30 czerwca 2011, 13:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: marabut »

r00t7 pisze:ja już nie raz tłumaczyłem się wszelkiego rodzaju służbom, przeważnie komentarzem było : taki duży a takimi pierdołami się zajmuje. jakoś wiary chyba nie dawali że szukam pudełek w drzewach ;)
no właśnie się tak zastanawialiśmy z żonką znajdując dość dużego magnetycznego kesza pod kładką pieszą że to może być niepokojący widok dla przewrażliwionych ludzi :wink: , a dodatkowo gdybym musiał się tłumaczyć jakiemuś tajniakowi wątpię cz zostałbym zrozumiany - mamy doświadczenia że niektórzy nasi znajomi dziwnie się patrzyli jak opowiadaliśmy im o naszej nowej pasji :lol: a co dopiero "służby" , na razie traktuję to jako część zabawy (unikanie tajniaków)
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: Krysiul »

Z kładkami, wiaduktami, mostami i różnymi innymi obiektami, które mogą być szczególnie traktowane radzę uważać, bo ktoś naprawdę może zawiadomić policję. W tym kontekście zwracaj uwagę zwłaszcza na starszych ludzi, którzy często nie mają co robić, szukają sensacji i są bardzo podejrzliwi - pewnie przyzwyczajenia z poprzedniego sytemu :D Ja już się tłumaczyłem z podkładania bomby pod elektrociepłownię ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: Stryker »

Czasami przydałyby się jakieś takie.. ulotki (?) informacyjne. Wydaje mi się, że takowe mogłyby uspokoić niektórych ciekawskich, którzy już nas złapią na gorącym uczynku. Słowne tłumaczenie to jakaś opcja jest, ale nagadać się trzeba a często jest to i tak odbierane jako mało wiarygodne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: Nannette »

ostatnio w Warszawie doprowadziliśmy do tego że policja nie chciała już dłużej słuchać naszych wyjaśnień i życzyła nam dobrej zabawy - zastawiam sie, w którym momencie pomyśleli, że jesteśmy z sekty: pokazywania map, giepsów i czy chwalenia sie pieczątkami ;) a mieliśmy im jeszcze tyle do powiedzenia ehh :mrgreen:
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: Lza »

heheh, trzeba było zacząć ich "nawracać" :-)
Awatar użytkownika
marabut
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 30 czerwca 2011, 13:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: bliskie spotkanie III stopnia?

Post autor: marabut »

Nannette pisze:ostatnio w Warszawie doprowadziliśmy do tego że policja nie chciała już dłużej słuchać naszych wyjaśnień i życzyła nam dobrej zabawy - zastawiam sie, w którym momencie pomyśleli, że jesteśmy z sekty: pokazywania map, giepsów i czy chwalenia sie pieczątkami ;) a mieliśmy im jeszcze tyle do powiedzenia ehh :mrgreen:
haha dobre, a ja dziś pokazałem geokreta koledze z pracy, jego ierwszym "pomysłem" było że może służyć do przemytu :lol:
ODPOWIEDZ