skrzynka mobilna

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

geocacher123
Nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 13 czerwca 2011, 21:56
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

skrzynka mobilna

Post autor: geocacher123 »

czy to jest skrzynka mobilna i czy będzie dobra : skrzynka będzie mała lub normalna . będzie to skrzynko geokret, ale żeby znależć skrzynkę nie wystarczy tylko wpisać się do logbooka , ale trzeba będzie jeszcze ułożyć całą kostkę rubika tą kolorową. i wysłać mi zdięcia na email . będzie jeszcze to geokret wydrukuje kartke geokret i ją przywiąże do kostki. chodzi o to aby skrzynkę dawać do innych skrzynek . i jak znajdziesz jakąś skrzynkę i wniej będzie ta moja skrzynka to odrazu masz na zawołanie 2 nowe znalezione skrzynki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Doc_with_the_dog »

Po raz kolejny dublujesz wątki!

Poza tym zacznij używać znaków interpunkcyjnych i podstawowych zasad pisowni. Odpowiedziałbym, niestety nie jestem w stanie zrozumieć o co pytasz.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Michu4000
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: środa 04 sierpnia 2010, 11:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Michu4000 »

Cache, którego zalogowanie wymaga ułożenia Kostki Rubika to głupi pomysł - mało kto to zrobi. Jeśli koniecznie musisz coś zakładać, lepiej zacznij od skrzynki tradycyjnej.
Obrazek Obrazek Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Sebastian »

Mnie się podoba pomysł tego mobliniaka, na pewno jest dużo ciekawszy od skrzynek mobilnych, które wystarczy jedynie wziąć do ręki, umieścić wpis w logbooku i przenieść w inną lokalizację. Zadanie do wykonania ciekawe, inowacyjne. Cóż może nie każdy podejmie się jego wykonania, lecz czy wszystkie kesze są dla każdego?

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję pomysłu na skrzynkę - Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: skrzynka mobilna

Post autor: miklobit »

Michu4000 pisze:Cache, którego zalogowanie wymaga ułożenia Kostki Rubika to głupi pomysł - mało kto to zrobi...
Eee... no przecież nie trzeba wysyłać filmu z układania kostki tylko zdjęcie ułożonej. A ułożyć każdy potrafi - chociaż najtrudniej wcisnąć te ostatnie elementy :lol: :lol: .
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Sebastian »

Oj tam, oj tam. Jaką frajdę mógłby mieć znalazca, gdyby "zrobił" tego mobilniaka metodą brute force? Jeżeli tak by postąpił, cóż jego wybór. Pozbawił się satysfakcji z wykonania zadania zgodnie z zasadami fair-play.

Pozdrawiam serdecznie - Sebek
Obrazek
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: skrzynka mobilna

Post autor: etnamars »

Jak autor ma dobry pomysł to i zabezpieczy się aby otwarli skrzynkę tylko ci co rozwiążą, i wcale nie musi to być poprzez wysłanie filmu.
Np tak: http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=8805

Swoją drogą, widok jadącego samochodem Sebastiana, układającego kostkę przy świetle czołówki - bezcenny. Ludzie samochody zatrzymywali na środku drogi... :D
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: skrzynka mobilna

Post autor: lavinka »

Michu4000 pisze:Cache, którego zalogowanie wymaga ułożenia Kostki Rubika to głupi pomysł - mało kto to zrobi. Jeśli koniecznie musisz coś zakładać, lepiej zacznij od skrzynki tradycyjnej.
Raczej mało kto nie ułoży (ja jestem tym nielicznym znanym sobie wyjątkiem, ale to wina braku cierpliwości). Puściłam swojego czasu geokreta-kostkę i ciągle ktoś go układa lub rozkłada. To byłby idealny etap multaka, tzreba ulożyć kostkę by poznac kordy skrzynki finałowej :)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Krysiul »

Ułożenie kostki Rubika to żaden problem i każdy to zrobi, jak komuś brakuje cierpliwości, to jest na to algorytm.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Doc_with_the_dog »

lavinka pisze: To byłby idealny etap multaka, tzreba ulożyć kostkę by poznac kordy skrzynki finałowej :)
Takie skrzynki juz nawet są :)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Jedix5
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 26 kwietnia 2011, 20:45
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: skrzynka mobilna

Post autor: Jedix5 »

Co do zdjęcia kostki ułożonej to są od tego google :D
ODPOWIEDZ