Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: krystiant »

To chyba musisz pisać na okienku forum i przeklejać do formularza OC :mrgreen:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: Ranwers »

To trochę bardziej skomplikowana sprawa - na stronie edytujesz w WYSIGu, co uniemożliwia działanie sprawdzaniu pisowni... Ale po przełączeniu na widok tekstowy lub html działa już normalnie.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
schron
Wyjadacz
Posty: 366
Rejestracja: wtorek 03 listopada 2009, 00:10
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: schron »

Stryker pisze:Ja poproszę aby konieczność poprawiania błędów była dla wszystkich skrzynek, nie tylko tych, które COG weryfikuje z urzędu. Czasami aż oczy bolą a byle przeglądarka przecież podkreśla ordynarne "byki"...
Zgłoś wszystkie napotkane skrzynki :-) My ze swojej strony postaramy się zrobić tak, aby było dobrze.
Za ten post autor schron otrzymał podziękowanie:
Ranwers
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: Ranwers »

schron pisze:
Stryker pisze:Ja poproszę aby konieczność poprawiania błędów była dla wszystkich skrzynek, nie tylko tych, które COG weryfikuje z urzędu. Czasami aż oczy bolą a byle przeglądarka przecież podkreśla ordynarne "byki"...
Zgłoś wszystkie napotkane skrzynki :-) My ze swojej strony postaramy się zrobić tak, aby było dobrze.
Trzymam za słowo i wszystkie ortografy, które wyłapie moje dysleksyjne oko będę zgłaszał :)
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: Stryker »

schron pisze:Zgłoś wszystkie napotkane skrzynki :-) My ze swojej strony postaramy się zrobić tak, aby było dobrze.
Okej, znów mnie *ktoś* znienawidzi, bo i "COGowe" kesze miewały koszmarne błędy. Ale skoro nalegasz... ;-D
Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2053
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: ronja »

Zamiast marudzić moglibyście choć raz pochwalić COG, tak z serca, nieprzymuszeni do niczego :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: krystiant »

ronja pisze:Zamiast marudzić moglibyście choć raz pochwalić COG, tak z serca, nieprzymuszeni do niczego :)
O właśnie... W najnowszych logach zauważyłem kilka tymczasowo uniedostępnionych przez COG i się trochę zdziwiłem o co chodzi... Rzut oka na ostatnie logi w tych keszach wyjaśnił wszystko - kilka ostatnich to nieznalezienia... Dobrz, że ktoś się zabrał za takie porządki, bo czasem jadąc gdzieś człowiek się zatrzymywał i po dłuższym szukaniu sprawdzał logi...
@ronia - może być? :wink:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2053
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: ronja »

krystiant pisze:...@ronia - może być? :wink:
No jasne. I zaraz milej na sercu :)
Dzięki !
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
schron
Wyjadacz
Posty: 366
Rejestracja: wtorek 03 listopada 2009, 00:10
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: schron »

krystiant pisze:W najnowszych logach zauważyłem kilka tymczasowo uniedostępnionych przez COG i się trochę zdziwiłem o co chodzi... Rzut oka na ostatnie logi w tych keszach wyjaśnił wszystko - kilka ostatnich to nieznalezienia...
W ciągu najbliższych kilku tygodni dużo ujrzysz takich skrzynek :-)
Takie letnie porządki czas zrobić.

A poważniej to proszę o zgłoszenia .. nawet skrzynek COG'owych ;p
Jak wiadomo w edytorze błędów nie podkreśla, więc jak znajdziecie.. to się "babola" poprawi :)

Pozdrawiam!
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: r00t7 »

i ja muszę powiedzieć że schron i ronja szybko rozpatrują zgłoszenia ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: marta-la »

tak tylko z ciekawości zapytam ile teraz po wszystkich opisywanych zmianach czeka się na akceptację skrzynki?
proszę o wyrozumiałość ale przebieram nogami 8) :roll: bo to moja pierwsza :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2053
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: ronja »

tak tylko z ciekawości zapytam ile teraz po wszystkich opisywanych zmianach czeka się na akceptację skrzynki? ...
To zależy :wink: Np. od Ciebie, czyli tego jak przygotowałaś kesza do publikacji, jak kontaktujesz się z osobą, która go przyjęła do rozpatrzenia, jak dużo problemów może sprawiać skrzynka w danej lokacji, itd ... Z drugiej strony wpływ ma umiejętność współpracy ze strony "rewiewióra", możliwości czasowe (czyli jego dostępność), łatwość w kontaktach, zrozumienie dla "nowych", itd ... Zawsze otrzymujesz wypadkową obu stron i tylko od wzajemnego zrozumienia zależy, jak długo skrzynka będzie czekała na decyzję (jakąkolwiek).
Generalna prośba: skoro już zakładacie nowe skrzynki, które muszą przejść przez proces akceptacji, starajcie się przynajmniej kontaktować z COG-iem. Najgorzej jest, gdy trzeba Was samych "ciągać za fraki", żebyście zainteresowali się swoim dziełem :evil:
Na proces akceptacji przeznaczonych jest siedem dni. Nasza średnia z lipca jest zdecydowanie krótsza :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: marta-la »

No to już poznałam "średnią" i jestem zachwycona by skrzynka była aktywna po wymianie 2 wiadomości,małej poprawce i trwało to może godzinę :D
I mam pierwszą skrzynkę :D :D :D :D
Obrazek
gnz87
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: sobota 25 czerwca 2011, 10:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: gnz87 »

Również mam pytanie, może nie dokładnie związane z czasem weryfikacji ale... Od pewnego czasu w logach nowych skrzynek pojawia się informacja "Skrzynka została zaakceptowana przez COG", dlaczego taka informacja się pojawia każdy wie (albo powinien wiedzieć ;) ), natomiast jednego nie rozumiem - dlaczego nie mogę wykasować tej informacji z logów?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Weryfikacja skrzynek nowych użytkowników - czas...

Post autor: Stryker »

Wg mnie dobrze, że się pojawia i dobrze, że jest niekasowalna - wiadomo kto "puszczał" skrzynkę. Nawet nie przyszło mi do głowy, że to może komuś przeszkadzać..
Obrazek
ODPOWIEDZ