Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Ranwers »

To skoro mam już 3 skrzynki i jestem poza zwiększonym zainteresowaniem ze strony COGu, to mogę im pokazać gest Kozakiewicza i pozmieniać te cyferki z powrotem? Kurcze, takie postępowanie jest tak samo... "niepoprawne", jak blokowanie kesza w formie kary.

Z drugiej strony wstawianie wszędzie 5/5 w formie tyłkochronu przed COGiem jest niefajne w stosunku do poszukiwaczy, bo część właśnie dużej trudności szuka w keszach.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Lza »

myślę, że problem jest z ustaleniem co z tym "dodatkowym sprzętem i umiejętnościami" jeśli by się trzymać zapisów, to poziom powinien być 5/5. ale jak widać intuicyjnie wszyscy dają 1/5

no i automat też daje 1/5

:-)
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: miklobit »

Tak zupełnie przy okazji, to jeśli ktoś keszuje korzystając tylko z informacji zawartych w opisie na stronie ( np drukując opis ) , to w ogóle nie widzi tej informacji o trudności.
Informacja jest zawarta w gpx'ie oraz jako parametr w wyszukiwarce.
Brak w opisie nasuwa przypuszczenie, że tzw. Twórca nie uznał tej informacji za kluczową , wiec tym bardziej nie ma sensu kruszyć kopi w pojedynczych ( niejednoznacznych ) przypadkach...
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: lavinka »

A w sumie, to czy ktokolwiek szuka po rodzaju trudności? Mnie się jeszcze nie zdarzyło, kluczowa jest odległość od domu i info w opisie, że potrzebna lina lub drabina(ostatnio znaleźliśmy linę w domu) :)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Sebastian »

miklobit pisze:Tak zupełnie przy okazji, to jeśli ktoś keszuje korzystając tylko z informacji zawartych w opisie na stronie ( np drukując opis ) , to w ogóle nie widzi tej informacji o trudności.
Informacja jest zawarta w gpx'ie oraz jako parametr w wyszukiwarce.
Brak w opisie nasuwa przypuszczenie, że tzw. Twórca nie uznał tej informacji za kluczową , wiec tym bardziej nie ma sensu kruszyć kopi w pojedynczych ( niejednoznacznych ) przypadkach...
W opisie i wydruku znajdują się informacje o trudności terenu i zadania - zielone i niebieskie słupki. Są to dla mnie bardzo istotne informacje przy poszukiwaniu skrzynek.

Pozdrawiam - Sebek
Za ten post autor Sebastian otrzymał podziękowanie:
miklobit
Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Cebulka »

Sebastian pisze: W opisie i wydruku znajdują się informacje o trudności terenu i zadania - zielone i niebieskie słupki. Są to dla mnie bardzo istotne informacje przy poszukiwaniu skrzynek.
Mnie natomiast, podobnie jak Lavinkę, słupki nie interesują. Korzystam tylko z opisu - wiadomo, że jeśli kesz jest w parku pod drzewem, to trzeba przejść po trawniku, a jeśli w głębokiej dziurze, to trzeba mieć linę. Podejrzewam, że słupki są użyteczne przede wszystkim dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych. Ale podyskutować zawsze można :lol:
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Stryker »

Skoro jest pewna (spora?) grupa osób, która ma stopień trudności "w poważaniu" oraz zasady oceniania poziomu trudności są dosyć.. mętne, to może należy coś z tym zrobić?
Uprościłbym to tak:

Trudność terenu:
1 - drive-in osóbówką, pieszo nie więcej niż 50m
2 - drive-in osobówką, pieszo nie więcej niż 500m lub podjazd pod kesza rowerem
3 - drive-in tylko 4x4, brak drogi lub w złym stanie, nie dalej niż 1km od "cywilizacji"
4 - pieszo ponad 2km, drzewa lub/i inne przeszkody, brak możliwości wjazdu czymkolwiek
5 - podwodne, wspinaczkowe, "czołgające", latające (hehe) itd.

Zadania:
W przypadku tradycyjnych - 1, ew. 2 jeśli maskowanie jakieś lepsze lub kesz zakopany głęboko (tutaj rozmiar pojemnika i atrybuty decydują o trudności znalezienia, nie to "pole")
W przypadku multikeszy - proporcjonalnie do ilości etapów
W przypadku quizów - z definicji 3, chyba że quiz rozwiąże przedszkolak (1) lub wymaga doszkolenia w jakimś zakresie lub jest czaso- i pracochłonny (5)
W przypadku wirtuali, webcamów - 1
W przypadku own'ów - od "masz logbook, wpisz się" (1) po "weź do domu, bo łamigłówka w godzinę i tak nie do rozwiązania" (5)
Inny typ skrzynki - od "policz schody/okna/słupki/drzewa/litery" (1) po "logarytm z sinusa kąta..." (5)
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Doc_with_the_dog »

Ale po co od razu wszystko kodyfikować. Serwis istnieje już tyle lat i po raz pierwszy zdarzył się taki przypadek. Z powodu złego dnia alexa nie będziemy zmieniać, kodyfikować za przeproszeniem "pierdół". W moim przekonaniu słupki są orientacyjne i takie niech pozostaną. Wystarcyz, że fundamentalni COG-owcy wrzucą czasami na luz i będzie wszystko ok.
@ stryker - uprościłeś na max, ale tak sie też nie da. Co w przypadku gdy mozna zrobić drive in 4X4 powyżej jednego km? Takich pytań można mnożyć dziesiątki.
Dokładne sprecyzowanie tego tematu zajęłoby pewnie 58 ustępów 186 paragrafów, 354 punkty, 876 podpunktów. I tak tego nikt nie przeczyta. Jest dobrze jak jest.
Za ten post autor Doc_with_the_dog otrzymał podziękowania (total 2):
SebastianCebulka
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
alex22
Forumator
Posty: 594
Rejestracja: poniedziałek 01 września 2008, 19:46
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: alex22 »

Witam,
widzę że 3 godzinna korespondencja na PW nic nie wyjaśniła i autor rzada linczu. OK wołają mnie do tablicy, więc opowiem moją wersję z mojego punktu widzenia.

25.kwietna godz. 9:49 wpis do skrzynki z prośbą o poprawienie poziomu trudności zadania.
Wg. Mnie poziom trudności ZADANIA jest za niski. Z opisu na Wiki winno być 5.

Tak też napisał ŁZA:
„ Na pierwsze wrażenie, zgadzam się z opinią doc na temat trudności zadań i terenu, jednakże po nieco głębszych studiach, trzeba przyznać, że pisze wyraźne jako trudność zadania: Ekstremalny - Poważne psychiczne lub fizyczne wyzwanie, wymagające wyspecjalizowanej wiedzy i umiejętności lub sprzętu.

Użycie liny, pewnie też uprzęży itp. specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego to jednak się podciąga pod ten punkt, więc COG ma rację, trudność terenu oraz zadań jest 5 i 5, więc za sugestią doc, ustaw 5/5”


Na takiej samej podstawie po przeczytaniu opisu ja stwierdziłem, że kesza trzeba poprawić. Umieszczam wpis w skrzynce (g. 9:49).

25.kwietnia godz. 9:58 Zwrotna odpowiedź od autora skrzynki:
„Poziom trudności zadania i terenu jest zgodny z opisem na wiki 1/5” -wg autora.

25 kwietnia godz: 10:00 Kolega Etna&Mars akceptuje skrzynkę( wtedy jeszcze o tym ani ja ani autor nie wiedzielismy), która jest w trakcie weryfikacji przez alex’a (11 minut wcześniej pojawiła się adnotacja w opisie skrzynki).
Alex22 w tym czasie odpisuje autorowi uzasadniając swoje zdanie nie widząc, że skrzynka została zweryfikowana.

25 kwietnia godz: 10:04 autor dziękuje za akceptację skrzynki, której ja nie zaakceptowałem. Jestem w trakcie odpisywania do autora na PW na temat trudności ZADANIA, dlaczego uważam, że trzeba go podnieść. Widząc, że skrzynka z nie wyjaśnionych powodów jest gotowa do szukania- zawieszam ją czasowo ( godz. 10:10).

25 kwietnia godz: 10:17 autor pyta o powód zawieszenia skrzynki ( nie wiedząc, że to nie ja ją zaakceptowałem).

25 kwietnia godz: 10:20 moja odpowiedź: „Podczas naszej korespondencji, ktoś zaakceptował omylnie skrzynkę nie czekajac na wprowadzenie poprwek. Po poprawieniu problemu skrzynka zostanie natychmiast odblokowana.
Proszę poprawić poziom trudności ZADANIA. Wg mnie odnalezienie skrzynki/zadania wiąże się z fizycznym wysiłkiem i wymaga wyspecjalizowanego sprzętu ( lina, szelki) i wiedzy.”

25 kwietnia godz: 10:54 odpowiedź autora, że nie czuje tego jako wyzwanie fizyczne czy psychiczne.
TRUDNOŚĆ ZADANIA dla autora zjechanie na linie do nie dostepnych kazamat –ze względu na sprzęt to 5, ale ze względu na łagodne wejście z auta na wał to tylko -1,5 a schowanie skrzynki tylko -1.
Prosi o wytłumaczenie zasady podziału.

25 kwietnia godz: 11:50 moje zdanie/odpowiedź: „…Kesz jest ukryty w taki sposób, że trzeba po niego zjechać na linie do szybu lub zejść po drabinie, ale chyba tego nie muszę tłumaczyć. W punkcie nr 5 nie jest nic podane na temat długości trasy do przebycia i sposobu ukrycia skrzynki. Na logikę jeśli ktoś ma targać ze sobą drabinę lub linę i musi z niej kozystać podczas podejmowania skrzynki to na pewno poziom trudności zadania NIE JEST ŁATWY. Zadanie to wymaga umiejetności wspinaczkowych i sprzetu...
Łatwy- to znaczy dostepny dla wszystkich, ten raczej nie jest dostępny dla wszystkich geokeszerów.

Cytat z opisu: "Według nas, do zdobycia kesza niezbędna jest znajomość technik linowych w zakresie zakładania stanowisk, zjazdu oraz podchodzenia na linie, chociaż nie wykluczamy możliwości użycia drabiny."

Więc kesz łapie się na 5 stopień. W takim przypadku nie jest ważne, czy widać go z daleka czy nie. Ważniejsze jest zdrowie i życie zdobywców, którzy patrząc po opisie skrzynki mogą stwierdzić, że Oni dadzą radę bez liny, bo jest 1. Na pewno wtedy o wypadek nie bedzie trudno…

Tak czy inaczej skrzynka jest NIEBEZPIECZNA i nie jest ŁATWA do zdobycia. Jej poszukiwania rozpoczynamy w miejscu kordynatów, czyli na powierzchni. Zejście na dół i do góry wymaga wysiłku finycznego, podstawowej wiedzy wspinaczkowej i dodatkowego sprzętu (liny lub drabiny), której na codzień nie wozi się za sobą na ŁATWE kesze.”

Dopisuję , że skoro moje argumenty są nie wystarczające to dokładniejszych wskazówek proponuję poszukać na WIKI, oraz forum OC.

25 kwietnia godz: 11:55 autor odpisuje, że poprawił poziom TRUDNOŚCI ZADANIA.

Wszystko wskazywało by na to, że się dogadaliśmy i mogę sprawdzić czy zmiana jest wprowadzona ( jako COG ją zawiesiłem do czasu wprowadzenia zmian przez autora, więc po sprawdzeniu wprowadzonych poprawek jako COG powinienem ją odwiesić). Autor nie zechciał poczekać na moją weryfikację i odwiesił skrzynkę sam ( o czym ja znowu nie wiedziałem), nie czekając na wiadomość z COGu. W tym czasie ja o tym nie wiedziałem i zacząłem się zastanawiać jak to się stało, że weryfikowana skrzynka przez moją osobę pojawiła się kolejny raz jako gotowa do szukania. Aby nie wprowadzać zamieszania ZABLOKOWAŁEM ją do czasu wyjaśnienia, czy to jest błąd systemowy czy jakaś inna przyczyna, że skrzynka bez mojej wiedzy znowu jest gotowa.

25 kwietnia godz: 11:59 niecierpliwy autor pisze do COGu skargę, że alex22 zablokował mu skrzynkę, bez podania przyczyny.

25 kwietnia godz: 12:10 odpisałem, koledze, że odwieszenia skrzynki na własną rękę jest nie na miejscu. Ruch ten wprowadził mnie w błąd i pomyslałem, że skoro ja jej nie odwiesiłem to może system zgłupiał lub jest jakaś inna tego przyczyna. Profilaktycznie skrzykę przyblokowałem w celu wyjaśnienia tego z RT.

25 kwietnia godz: 12:30 autor stwierdził, że błąd poprawił i skrzynkę sobie odwiesił. Tym samym wprowadził lekkie zamieszanie. Pyta o przyczynę wprowadzonej BLOKADY skrzynki.

25 kwietnia godz: 12:36 moja odpowiedź: „…Skrzynka została zawieszona tymczasowo przez COG. Po poprawieniu błędów COG weryfikuje te poprawki i sam ją odwiesza.
Nie pozwoliłeś mi się zapoznać z poprawkami, sam na własną rękę odwiesiłeś skrzynkę.

Zachowanie takie nie powinno mieć miejsca i skrzynka została PRZYBLOKOWANA celem wyciągnięcia wniosków na przyszłość, (przez COG i RT).

Kesz zostanie odblokowany w najbliższym czasie.”
Przyblokowanie nastapiło celem wyjaśnienia całej sytuacji na forum COGu. Temat dotyczył akceptacji skrzynki, która była w trakcie weryfikacji.Po przedyskutowaniu całej sytuacji znaleźliśmy słaby punkt weryfikacji, który został już poprawiny.

26 kwietnia godz: 10:50 Skrzynka po wewnętrznych wyjaśnieniach w COGu została odblokowana.

Całe zamieszanie powstało z powodu:

1. Skrzynka miała nieukończony proces weryfikacji i została przypadkowo oznaczona jako zweryfikowana

2. Autor w dobrej wierze opublikował skrzynkę, chociaż proces weryfikacji w COG trwał

3. COG po wykryciu omyłki, z powodu technicznego braku możliwości powrotu do procesu weryfikacji, skrzynkę chwilowo zablokował, do czasu zakończenia procesu weryfikacji.

4. COG/alex22- przeprasza za zaistniałe zamieszanie, wywołane dużą ilością skrzynek oczekujących do weryfikacji.
Za ten post autor alex22 otrzymał podziękowania (total 2):
Michu4000miklobit
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Doc_with_the_dog »

Nie, no alex spoko, pojawiają mi sie dwa pytania po lekturze:

1) Czy warto blokować skrzynkę z powodu bardzo subiektywnego postrzegania takiego szczegółu jak trudoność zadania? Dowodem na to, że jest to pojęcie względne, jest fakt, że etnamars (równorzędny członek COG) puścił skrzynkę bez mrugnięcia okiem.

Można było przeciez puścić kesza pisząc założycielowi "Słuchaj stary, puszczam skrzynkę, chociaż powinieneś w moim przekonaniu zmienić trudność zadania". Zaoszczędziłoby to wielu nerwów i dalszych nieporozumień.

2) Jeśli już autor poprawił skalę trudności, to po kija to blokowałeś? Tutaj również mogłeś napisać do autora "Słuchaj stary, w przyszłości nie puszczaj samemu kesza bo w świetle procedur powinienem to zrobić ja".

Bądźmy ludźmi, każdy popelnia przecież błedy....

BTW:
Dla mnie nadal w tym przypadku schodzenie na linie, drabinie itp, to jednak droga do kesza, a nie zadanie. Ale jak widać tyle opinii ilu rozmówców.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Ranwers »

Alex22, dzięki za odpowiedź. Przyczepię się tylko do jednego fragmentu, który zresztą chciałbym tutaj przede wszystkim wyjaśnić:
Alex22 pisze:TRUDNOŚĆ ZADANIA dla autora zjechanie na linie do nie dostepnych kazamat –ze względu na sprzęt to 5, ale ze względu na łagodne wejście z auta na wał to tylko -1,5 a schowanie skrzynki tylko -1.
Prosi o wytłumaczenie zasady podziału.
Dalej proszę o wytłumaczeni zasady podziału, bo po coś są dwie skale, zamiast jednej!
Ranwers w uzasadnieniu pisze:Teren: od placu, gdzie łatwo zaparkować do szybiku trzeba przejść 150 metrów łagodnym podejściem na wał, a następnie zjechać na linie do niedostępnych kazamat - ze względu na sprzęt - 5, ale ze względu na 150 metrów i łagodne wejście na wał - 1.5

Trudność zadania: zauważyć skrzynkę, która stoi w charakterystycznym pęknięciu, bez ukrywania, zakopywania czy innego maskowania: 1, ale jeżeli dołożymy do tego zjazd na linie, to mamy 5
Sprawa zależy od tego, co (w/g mnie, ale też części cacherów) jest jeszcze terenem do skrzynki, a co już jej podejmowaniem. Przesuwając granicę przed zjazd na linie daje to 5/1.5, ale już granica postawiona za zjazdem daje 1/5. Niestety w tej chwili mamy teorie kwantową, kot jest jednocześnie żywy i martwy - 5/5.

Co do wyszukiwania keszy po trudności - ponieważ jest ich w mojej okolicy całe zatrzęsienie, to ja często biorę pod uwagę poziom trudności, tylko szukam tych "cięższych", zamiast "lżejszych". Podejrzewam, że nie jestem jedynym, który lubi ostrzejszy urbex, czy eksplorację, i od takich skrzynek zaczyna szukanie po okolicy, mając do wyboru inne ciekawe kesze, ale "łatwiejsze technicznie".
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: r00t7 »

@Doc - oni mają tyle do weryfikacji, że etnamars mógł puścić kesza nie zwracając uwagi na taką mała pierdółkę - bo na 4 pierwsze rzuty oka wszystko ładnie opisane, są zdjęcia atrybuty - więc OK. Przy takiej ilości keszy weryfikowanych nie da się każdej od deski do deski przejrzeć - bo by ludzie tydzień czekali - taka moja opinia
Obrazek Obrazek
alex22
Forumator
Posty: 594
Rejestracja: poniedziałek 01 września 2008, 19:46
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: alex22 »

Co do ilości weryfikacji skrzynek to mogę tylko powiedzieć, że najstarsza ( na dzień dzisiejszy) jeszcze weryfikowana skrzynka przez COG jest z 29 marca. Jeśli dziennie przybywa 4-6 nowych skrzynek, to proszę sobie policzyć ile należy przewalić korespondencji z autorami. Z każdego dnia i po jednym tylko kontakcie z autorem zaakceptować można 1 lub 2 skrzynki. Reszta leży po kilka, kilkanaście dni, korespondencja trwa wieki... a nowych skrzynek przybywa.
Do każdej skrzynki trzeba podejść inaczej i czasem trzeba zadać całą listę pytań aby autor wyjaśnił co miał na myśli.
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: etnamars »

r00t7 pisze:@Doc - oni mają tyle do weryfikacji, że etnamars mógł puścić kesza nie zwracając uwagi na taką mała pierdółkę - bo na 4 pierwsze rzuty oka wszystko ładnie opisane, są zdjęcia atrybuty - więc OK. Przy takiej ilości keszy weryfikowanych nie da się każdej od deski do deski przejrzeć - bo by ludzie tydzień czekali - taka moja opinia
O, to ciekawe! Zostaliśmy rozpracowani! I co teraz? Cały plan na marne!
Najskrzętniej skrywana tajemnica ujrzała światło dzienne. :D

A tak na serio, ja też chciałem przeprosić za zamieszanie, bo się do całego jego kształtu przyczyniłem.
I dlatego, że skrzynka była przeglądana od deski do deski, a atrybuty sprawdzane za pomocą formularza, to zacząłem nad nią pracę nieco później
niż alex, ale gdzieś około 9:40. W tym czasie czytając opis wypiłem kawkę, zjadłem sernika. Fajnie mieć takie luksusy w pracy :wink: .

Dość że czytanie opisu i sprawdzanie zajęło mi tyle, że w międzyczasie pojawiła się adnotacja alexa, o 9:49. Ja po przeczytaniu i przeanalizowaniu wszystkiego stwierdziłem, że skrzynka jest OK i o 10:00 kliknąłem "akceptuj"- co w sumie z luksusami zajęło mi ok 20 min. Po czym zabrałem rodzinę na spacer do lasu pozostawiając nieco zaskoczonego alexa z zaakceptowaną skrzynką nad którą pracował.

Moje prywatne zdanie jest takie, że warto by zakończyć cały ten temat. Wszystko co miało zostać chyba wyjaśnione zostało. A skali tak naprawdę chyba nie uda się ubrać w liczby. Zawsze pozostaje subiektywne odczucie każdego z nas...
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Trudność terenu i zadania oraz zależności między nimi.

Post autor: Doc_with_the_dog »

r00t7 pisze:etnamars mógł puścić kesza nie zwracając uwagi na taką mała pierdółkę
No i tu własnie dotykamy sedna sprawy..... to przecież pierdółka..., a bany lecą...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
ODPOWIEDZ