papierosowe pytanie od niezorientowanej

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Natasza Szkapa
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: piątek 15 października 2010, 11:42
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

papierosowe pytanie od niezorientowanej

Post autor: Natasza Szkapa »

Jako początkująca keszerka przede wszystkim chciałabym się przywitać [grzecznie dyga].

Po lekturze kilku wątków na forum mam pewną wątpliwość. Otóż jako nałogowiec uważam, że papieros to bardzo miły rakowy fant jest. Tymczasem kilka wypowiedzi tu na forum, przy okazji innych wątków, sugerowało, że umieszczanie tegoż w keszach jest tak sobie klawe. Oczywiście rozumiem, że zamoczony papieros to obrzydlistwo straszne i smrodliwe. Rozumiem też, że jakiś marny szlug to średnio ma atrakcyjną wartość. Ale szczelnie opakowana w strunówkę cygaretka? Lub też nawet cygaro?
W samym regulaminie nie widzę zapisu, który by jednoznacznie okreslał, że "NIE!". Bo to o materiałach łatwopalnych to chyba jednak nie wystarcza [przy spełnieniu warunków zapalania papierosa to i logbook by spłonął]. Jedyną kwestią, którą ja tu widzę to potencjalny wiek znalazcy.

Jakie jest więc Wasze stanowisko? Kierować się zasadą zdrowego rozsądku i w skrzynkach, które są również dostępne z małoletnimi raczej nie umieszczać fajek? Czy tak naprawdę nie ma żadnych przeciwskazań i ja tylko między wierszami błędnie wyczytałam ogólną niechęć do tej radosnej aktywności rakowej? A co z maleńkimi flaszeczkami alkoholu?

pozdrawiam!
Natasza Szkapa
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: piątek 15 października 2010, 11:42
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: papierosowe pytanie od niezorientowanej

Post autor: Natasza Szkapa »

ok, świetnie, nie doczytałam, że wątek już taki był. do usunięcia chyba, mimo braku jednoznacznych rozwiązań przy poprzedniej dyskusji :)
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: papierosowe pytanie od niezorientowanej

Post autor: Voit »

Są przeciwskazania.
Przede wszystkim regulamin serwisu.

Zgodnie z prośbą, temat zamykam.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Zablokowany