Quiz a może mobile

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Soutyss
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 16 maja 2010, 16:59
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Quiz a może mobile

Post autor: Soutyss »

W końcu zabrałem się do wymyślania swojej pierwszej skrzynki. No i wymyśliłem...

Mam tendencję do utrudniania sobie życia i wymyślania dziwnych rzeczy: otóż wymyśliłem sobie, że skrzynkę będę nosił przy sobie (czyli z założenia - mobile). Niemniej żeby odnaleźć skrzynkę (a przy okazji mnie) trzeba będzie zaliczyć kilka miejsc w Warszawie, których lokalizacja będzie wymagała wiedzy z pewnej dziedziny (Quiz). W tychże miejscach będzie trzeba odnaleźć część instrukcji mnieznalezienia... i tak dalej.

Uprzedzałem, że komplikuję. Ale chyba nie może być za prosto prawda? Mam do was zatem pytanie (a właściwie to dwa):
- czy takie coś przejdzie?
- czy mam to zakwalifikować jako Mobile czy jako Quiz (wspominałem, że bywam upierdliwy?)?

Dzieki z góry
Pzdr

EDIT:
Doczytałem w kategoriach, że raczej nie mobile, tylko OWN CACHE. Niemniej, pytanie pozostaje to samo - Quiz, czy...?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 sierpnia 2010, 20:36 przez Soutyss, łącznie zmieniany 1 raz.
Na liście rozwiązań taktycznych nie ma słowa "Kapitulacja"...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Quiz a może mobile

Post autor: Stryker »

Pewnie przejdzie wszystko o ile udowodnisz innym, że warto szukać:)
Obrazek
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Quiz a może mobile

Post autor: lavinka »

Soutyss pisze:W końcu zabrałem się do wymyślania swojej pierwszej skrzynki. No i wymyśliłem...

Mam tendencję do utrudniania sobie życia i wymyślania dziwnych rzeczy: otóż wymyśliłem sobie, że skrzynkę będę nosił przy sobie (czyli z założenia - mobile). Niemniej żeby odnaleźć skrzynkę (a przy okazji mnie) trzeba będzie zaliczyć kilka miejsc w Warszawie, których lokalizacja będzie wymagała wiedzy z pewnej dziedziny (Quiz). W tychże miejscach będzie trzeba odnaleźć część instrukcji mnieznalezienia... i tak dalej.

Uprzedzałem, że komplikuję. Ale chyba nie może być za prosto prawda? Mam do was zatem pytanie (a właściwie to dwa):
- czy takie coś przejdzie?
- czy mam to zakwalifikować jako Mobile czy jako Quiz (wspominałem, że bywam upierdliwy?)?

Dzieki z góry
Pzdr

EDIT:
Doczytałem w kategoriach, że raczej nie mobile, tylko OWN CACHE. Niemniej, pytanie pozostaje to samo - Quiz, czy...?
OWN CACHE można było zakładać tylko do końca lipca, przynajmniej oficjalnie. Pretensje można składać do GÓRY ;) Mam na tapecie jednego mobilniaka, raczej nie będzie skrzynkowy(bo mało gdzie się zmieści) tylko będzie przechodził z rąk do rąk i będzie się go dodatkowo logowac na geokretach(dla wygody). To niedoceniany typ skrzynki moim zdaniem(acz kłopotliwy dla autora, jeśli upiera się przy zmianie współrzędnych).
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ