mapa skrzynek v2 i v3

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Posty: 1353
Rejestracja: czwartek 12 lutego 2009, 22:31
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: mapa skrzynek v2 i v3

Post autor: Highlander »

u810 pisze:
Maciej eŚ pisze:
Jedyne co ma v2 a nie ma v3 to licznik wyświetlonych skrzynek (na v3 technicznie nie da się tego zrobić).
No i "dodaj do listy wydruku" - co jest bardzo przydatne jeśli ktoś manualnie układa sobie trasę po skrzynkach - chce mieć gpx-a tylko z wybranych.
O faktycznie, nie zwróciłem na to wcześniej uwagi bo ta funkcja jest ukryta w dymku. W sumie już od dawna nie drukuję opisów skrzynek. To akurat nie problem żeby dorobić, bo mapa v3 ma wciąż support.

W ogóle jeśli chodzi o dymek skrzynki to można by w nim wiele poprawić - np. w mnie zamiast informacji o ilości znalezień, nieznalezień i ocen dużo bardziej byłaby przydatna lista ikonek-typów ostatnich 10 wpisów, np. zamiast 40 x znaleziona + 3 x nieznaleziona widziałbym że ostatnie wpisy to od najnowszego: nieznaleziona, nieznaleziona, nieznaleziona, znaleziona, znaleziona, .... i nie musiałbym klikać w szczegóły skrzynki bo od razu widać że lepiej ją ominąć. Może być też sytuacja odwrotna - 1 x znaleziona, 5 x nieznaleziona, ale właśnie to 1 znalezienie jest najnowsze, po reaktywacji - więc można jechać szukać.

Coś podobnego działa na polskim serwisie GC (na liście skrytek jest kolumna z ikonkami z 4 ostatnich logów) - możecie sobie porównać:
http://www.geocaching.org.pl/seek.php?l ... pe=map&s=c
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MarqoBiker
Nowy na forum
Posty: 19
Rejestracja: niedziela 27 marca 2011, 23:19
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: mapa skrzynek v2 i v3

Post autor: MarqoBiker »

U mnie tez 2 mapy..i rozne ilsosci skrzynek
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: mapa skrzynek v2 i v3

Post autor: Doc_with_the_dog »

Sprawdź kryteria wyszukiwania, a złaszcza zakres ocen skrzynek Obydwie mapy startowo mają inne ustawienia
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
ODPOWIEDZ