Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

jakubdiabolo
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 14 sierpnia 2008, 19:24
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Post autor: jakubdiabolo »

Proszę o pomoc. Chciałbym usunąć swoją skrzynkę ale nie znalazłem nic służącego do tego celu. Skrzynka jeszcze nie została odnaleziona są tylko 2 komentarze, mój i użytkownika. Za wszelką pomoc z góry dziękuje :D
Awatar użytkownika
loslos
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: środa 14 stycznia 2009, 21:28
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: loslos »

Zarchiwizuj ją.
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=2205][img]http://geokrety.org/statpics/2205.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

Jeśli niedługo będziesz chciał zakładać nową skrzynkę, możesz po prostu zmienić nazwę i współrzędne tej niechcianej.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Sa dwa rozwiazania:
1. jesli planujesz dalsza zabawe, czyli zalozenie innej skrzynki niz ta, to wejdz w edycje, pokazuj opis, zdjecia itp,m zrob ja czasowo niedostepna - a jak bedziesz zakladal nowa - wtedy wpiszesz nowe dane.
2. jesli rezygnujesz z dalszej zabawy z nami i chcesz calkowicie skasowac te skrzynke - to podobnie, wyczysc wszystkie dane i zarchiwizuj ja.
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

...Można też skrzynkę komuś przekazać.
Nowy właściciel może zrobić sobie skrzynkę po swojemu.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
jakubdiabolo
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 14 sierpnia 2008, 19:24
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: jakubdiabolo »

Dzięki za pomoc. W święta planuje założyć kilka to z edytuję. :P
Awatar użytkownika
hobbit
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 31 lipca 2011, 15:37
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Post autor: hobbit »

OOO koledzy i tu się nie zgodzę. ostatnio miałem sytuację gdzie jedna z moich skrzynek została zarchiwizowana ze względu na zaginięcie i moją nieobecność niemal 2 letnią. Tak więc po napisaniu do COG jeden z administratorów bez problemu mi kesza odarchiwizował i dał wolną rękę, inny COGOwiec natomiast dzień później żądał wielu wyjaśnień i z powrotem zarchiwizował kesza a chciałem go wykorzystać by nie śmiecić na mapie... Do d... taka polityka. Dodam że nie miałem zamiaru usuwać w żaden sposób logów a kesz miał być w promieniu kilku (2-3km). Na starym miejscu zaś założyłem nieświadomy możliwości odarchiwizowania kesza bliźniaczego do tego zarchiwizowanego. Tak więc teraz wisi mi kesz w archiwum a na mapie śmietnik się robi.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Post autor: Żywcu »

hobbit pisze:OOO koledzy i tu się nie zgodzę. ostatnio miałem sytuację gdzie jedna z moich skrzynek została zarchiwizowana ze względu na zaginięcie i moją nieobecność niemal 2 letnią. Tak więc po napisaniu do COG jeden z administratorów bez problemu mi kesza odarchiwizował i dał wolną rękę, inny COGOwiec natomiast dzień później żądał wielu wyjaśnień i z powrotem zarchiwizował kesza a chciałem go wykorzystać by nie śmiecić na mapie... Do d... taka polityka...
Nie wiem, o którym keszu piszesz... - przejrzałem sobie "ostatnio" (wiadomo, każdy to inaczej pojmuje) i nie widzę. Dlatego ogólnie napiszę. Niestety sytuacje różnych interpretacji mogą się zdarzyć, może też się zdarzyć, że tą samą sprawą zajmują się dwie osoby jednocześnie :( ...
Niestety system jest niedoskonały i wrażliwy na czynnik ludzki.
Na pocieszenie mogę powiedzieć przepraszam! i to, że nikt na tym kasy nie robi - działa społecznie i chce Wam pomóc.

P.S. Fajnie, że podczas urlopu dwa twoje kesze szarpnąłem - dzięki :D
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Post autor: etnamars »

Żywcu pisze: Nie wiem, o którym keszu piszesz... - przejrzałem sobie "ostatnio" (wiadomo, każdy to inaczej pojmuje) i nie widzę. Dlatego ogólnie napiszę.
Żywcu, szukaj dokładniej:
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=1021
Myślę że zamiast domysły i wywody toczyć, lepiej niech się zaangażowani w temat wypowiedzą.

Sądzę, że chyba wszyscy się zgodzą, że nawet jak na tradycyjną to opis raczej skąpy...
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Post autor: Żywcu »

etnamars pisze:
Żywcu pisze: Nie wiem, o którym keszu piszesz... - przejrzałem sobie "ostatnio" (wiadomo, każdy to inaczej pojmuje) i nie widzę. Dlatego ogólnie napiszę.
Żywcu, szukaj dokładniej:
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=1021
Myślę że zamiast domysły i wywody toczyć, lepiej niech się zaangażowani w temat wypowiedzą.

Sądzę, że chyba wszyscy się zgodzą, że nawet jak na tradycyjną to opis raczej skąpy...
Czytając opis się zgadzam. Jednak mam inny problem... - na priw napiszę.
Awatar użytkownika
hobbit
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 31 lipca 2011, 15:37
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Czy można usunąć swoją skrzynkę?

Post autor: hobbit »

Ano dokładnie ta skrzynka :) Opis i fotki zostały celowo usunięte przeze mnie po to żeby kesz się nie dublował. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że wystarczyło ją po prostu reaktywować i poprosić COG o ożywienie kesza.... Mea culpa.... Ja oczywiście zamotałem się i nowego założyłem w tym miejscu. Kolego Żywcu - rozumiem że wszystko jest robione społecznie i pretensji najmniejszych nie mam, ba wdzięczny jestem bardzo tym którzy swój czas poświęcają porządkując akcje na stronie bo dzięki nim to wszystko działa a ja i setki osób mają świetną zabawę w terenie.

Gdyby jednak się udało byłbym wdzięczny za uruchomienie waypointa OP03FC a zainstaluję go jako w pełni normalnego kesza w najbliższej okolicy, która ciekawa jest i to bardzo z wyraźnym zaznaczeniem że kesz przeszedł metamorfozę i z podziękowaniem dla znalazców wcześniejszych. Zniknie też martwy punkt z mapki. Tak naprawdę tylko o to mi chodziło.

Pozdrawiam.
Hobbit
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ