Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Witaj
Cieszymy się jak przybywa nowych keszerów, którzy zakładają nowe skrzynki.
Może jednak wcześniej znajdź kilka keszy i wtedy startuj ze swoim (wiem, że jest to dobre rozwiązanie z własnego doświadczenia).
Pozdrawiam Cichy
Obrazek
Obrazek
elem111
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 13 grudnia 2010, 23:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: elem111 »

Puk, puk... jestem nowy...no tutaj znaczy się. No i jestem zielony; generalnie lubię ten kolor, ale akurat tutaj, na forum wolałbym pisać o sobie w innym kolorze ;-).
O geocachingu wiem... hmmm... no prawie nic nie wiem, tak hasłowo tylko, zaś sugerowany na Forum link "Co to jest geocaching" mi nie dziala :-(.
W związku z tym, mam zapytanie - czy znalazłby sie ktoś z Warszawy lub okolic, do kogo można by się dołaczyć i który w żołnierskich slowach wytłumaczyłby mi główne zasady, pokazał o co tu chodzi, odpowiedział co to są te jakieś krety, etc. No żebym nie musiał się domyślać, dociekać, ale tak od razu... w praktyce ;o).
Zakupiłem sobie mły GPSik (Garmin Dakota jakiśtam z topograficzną mapką Polski) - czy toto się nadaje? KtosiuJakiśtam - jesli możesz mi pomóc w dołączeniu do grona "geocacherów" (czy jak to się mówi), to byłbym niezmiernie dźwięczny :-). Nie wiem, czy zimą układacie się w sen zimowy, ale jeśli hibernacja nie jest zbyt głęboka, to usmiecham się :-). Jak nie - poczekam do wiosnyyyy...
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Żywcu »

Cześć!
ze stolicy nie jestem ale jestem pewien, że bratnich dusz masz tam sporo! Tymczasem polecam kliknąć linka http://wiki.opencaching.pl/index.php/St ... 2%C3%B3wna.
Giepsa masz super :)
Witaj i dozo :D
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Doc_with_the_dog »

Witam wszystkich niewitanych :D
@Żywcu. Porada jak najbardziej ok, tylko zbyt mało "żołnierskich" słów użyłeś :D
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Żywcu »

Doc_with_the_dog pisze:@Żywcu. Porada jak najbardziej ok, tylko zbyt mało "żołnierskich" słów użyłeś :D
No, fakt :oops: :D
Esgaroth
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: piątek 24 grudnia 2010, 14:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Esgaroth »

witajcie, także dołączyłem do grona keszerów. Mieszkam aktualnie w stolicy, lecz pochodzę z Białego stoku i jakie było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się o ponad 20 skrzynkach ukrytych na mojej drodze od domu na uczelnie :D. Jeszcze większe było gdy ujrzałem mapę keszów w B-stoku w którym przemieszkałem 16 lat... aktualnie mam 2-3 miejsca doskonałe na ukrycie skrzynek w Wawie, ale wstrzymam się, bo chcę też trochę poznajdować. Na koncie na razie tylko jedna znaleziona (i ogółem tylko jej szukałem, innych jeszcze nie). W nowym roku biorę się do roboty i szukania z latarką i automapą z samochodowego GPS-a :), a dzisiaj wybywam na przeszukiwanie centrum Białegostoku. Miło mi się z wami przywitać, bo lubię i szanuję ludzi z takim zapędem do szukania małych skarbów w jakże niesamowitych często miejscach. Pozdrawiam!

Esgaroth
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: r00t7 »

witaj i powodzenia w szukaniu ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Rebciu
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: środa 29 grudnia 2010, 11:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Rebciu »

Witam was, dopiero co się zarejestrowałem na forum. Pochodzę ze Śląska, a dokładniej z Chorzowa. Liczę na ciepłe przyjęcie mnie do grona użytkowników (szczególnie hanysów). Pozdrawiam :)
Jura
Nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 28 grudnia 2010, 14:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Jura »

Witam was, mam na imię Maciek, mieszkam w Zabrzu skrzynek szukam od mniej więcej od połowy września, do tej pory szukałem bez GPS'a, ale nabyłem telefon który takową funkcję posiada, wprawdzie nie jest to gps turystyczny ale jak korzystałem z pożyczonego podczas jednej wyprawy to się nawet spisywał. Jest zima, więc mam przymusową przerwę w szukaniu- raz się wybrałem, połowy skrzynek nie znalazłem, ręce odmrożone i już nie szukam, choć nie ukrywam, że mnie ciągnie by gdzieś iść. Do miejsc ukrycia zazwyczaj dojeżdżam rowerem. Założyłem jedną skrzynkę, która jak się później okazało nie wypaliła bo jak ktoś znalazł, to się okazało, że to nie moja bo w naprzeciw mojej znajdowała się inna która nie była zaznaczona w wyszukiwarce, bo to ostatni etap jednego multicache :( Ale mam nadzieję, że nastepna wypali bo już wyszukałem kilka miejsc które się na to nadają. Należę do młodszej części geocacherów, mam 14 lat. Proszę byście mnie przyjęli w grono forumowiczów :)
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

Proszę byście mnie przyjęli w grono forumowiczów :)
Nie martw się, w przeciągu paru dni zrobimy głosowanie w tej sprawie i będziesz wszystko wiedział ;)

Witajcie, chłopaki :)
ObrazekObrazekObrazek
Jura
Nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 28 grudnia 2010, 14:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Jura »

Miałem na myśli to co mój poprzednik ;P
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Sebastian »

Witajcie na forum Rebciu i Jura :D

Cieszę się, że dołączyliście do kręgu zakręconych w opencaching :) Życzę wielu znalezień, ciekawie skitranych skrzynek, które dadzą frajdę innym ludziom i wielu spotkań przy keszach, czy na ewentach (to jest w całej zabawie najfajniejsze).

Hanysy i gorole serdecznie witają Was na forum. Najważniejsza jest łącząca nas wszystkich zabawa.

Pozdrawiam serdecznie - Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Żywcu »

Sebastian pisze: Najważniejsza jest łącząca nas wszystkich zabawa.
A Sebek wie, co pisze :D
Witajcie i bawcie się z nami :)
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: fck »

Również witam i życzę przyjemnej zabawy i mnóstwa wrażeń :)

Hanys na wygnaniu w gorolowie. :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Witajcie wszyscy w Nowym Roku :) Życzę Wszystkim dużo odnalezionych keszy, wielu udanych spotkań, miłej zabawy. Wszystkiego dobrego Pozdrawiam Michał
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ