Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

shea123
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 13 stycznia 2015, 13:02
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: shea123 »

Cześć, mam na imię Alina i jestem tu nowa :) Chętnie przyjmę wszystkie wskazówki "dla świeżaka" ;)
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Pawel brasia »

shea123 pisze:Cześć, mam na imię Alina i jestem tu nowa :) Chętnie przyjmę wszystkie wskazówki "dla świeżaka" ;)
Cześć
Wskazówki to regulamin, ogólnie cała wiki, choc niektóre wiadomości wymagają odświeżenia. Można poczytać różne blogi, obejrzeć youtube lub inne źródła, np. http://www.wio.fora.pl/przedszkole,23/. Przy zakładaniu watro wzorować się na najlepszych, czyli skrzynkach, które mają dużo gwiazdek - rekomendacji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lavinka »

Hej Alina! Miłego szukania skrzynek! A poza tym polecam zaopatrzyć się w rękawiczki ogrodnicze, mogą być najtańsze typu "wampirki", poza tym warto wozić ze sobą coś do pisania, czasem w skrzynkach nie ma pisadeł, zwłaszcza w mikrusach. I chusteczki "niemowlęce", albo nawet zwykłe do czyszczenia skrzynek z ziemi lub próchna, albo do wycierania z wody.
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
wupe
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 lutego 2015, 19:49
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: wupe »

witam,
Paweł z Jeleniej Góry
Awatar użytkownika
PrincePolo
Stały bywalec
Posty: 93
Rejestracja: środa 18 lutego 2015, 21:11
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: PrincePolo »

Dzień dobry wszystkim. Dopiero zaczynam zabawę, więc chylę czoła przed weteranami i pozdrawiam wszystkich zainfekowanych bakcylem keszowania. Do zobaczenia na trasie.
Obrazek ObrazekObrazek
martinesss
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: piątek 03 kwietnia 2015, 20:32
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: martinesss »

Witam,
Mam na imię Marcin i mieszkam w Łodzi.

W keszowanie wciągnąłem się chyba w dość nietypowy sposób. W lutym włucząc się po brzegu Jezioraka koło Iławy znalazłem na ziemi małe pudełeczko obklejone srebrną taśmą. Pomyślałem, że to pewnie jakieś wędkarskie chaczyki albo ciężarki leżą tutaj od jesieni i schowałem do kieszeni. Dopiero w domu zajrzałem do środka ... i odkryłem co to geocaching. Niestety było to już w Łodzi więc nie mogłem odnieść pudełka na miejsce. Ale zarejestrowałem się najpierw na GC (tam był zalogowany mój pierwszy kesz :wink: ) a potem na OC i tak powolutku zbieram różne skrzynki. Tamtego kesza zgłosiłem do właścicela a ponieważ była to dość świeża skrzynka to założył nową. W ten weekend wybieram się odwieźć stary logbook do nowej skrzynki. Pudełeczko zostaje u mnie na pamiątkę jako pierwszy i najważniejszy "certyfikat".

W zabawę wciągnęła się też moja Ania a że większość skrzynek szukamy razem to na razie działamy pod jednym loginem.

Pozdrowienia dla wszystkich łódzkich i niełódzkich keszerów :D
martinesss
"Rower poniemiecki a kot z miasta Łodzi pochodzi"
Obrazek
Aris
Wyjadacz
Posty: 299
Rejestracja: poniedziałek 30 marca 2015, 20:24
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Aris »

Helloł :D
agpalera
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 maja 2015, 17:35
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: agpalera »

Powitać szanowne grono :)
Wciągająca ta zabawa, a przy okazji bardzo ciekawe miejsca można zobaczyć podczas keszowania 8)

Pozdrawiam z wlkp ;)

Rafał
Pozdrawiam!! Rafał :)
martad
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 19 kwietnia 2015, 02:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: martad »

Również dołączam się do Waszej ekipy :) Mam na imię Marta, mieszkam w Katowicach, bardzo miło jest mi Was poznać!
Bingo
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 19 maja 2015, 11:47
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Bingo »

Cześć
Trochę już keszowałem, nie tylko w Polsce, ale dopiero teraz zaczynam przyglądać się Opencachingowi.
Więcej tu ciekawych rzeczy ale i niezrozumiałych.
Na przykład nie wiem czy mogę zalogować kesze znalezione przed założeniem konta.
Z pewnością będę pytał.
Cześć, Adam
Cześć, Adam
Awatar użytkownika
AER
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: piątek 08 maja 2015, 14:04
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: AER »

To i ja się przywitam.

Z Lepszą Połową na opencaching trafiliśmy przez przypadek przy rozkminie co nie-tylko-z-głównych-stron-przewodników zobaczyć w Dolinie Baryczy.
I chwyciło.

Mamy trochę pytań i trochę wątpliwości (też niestety), ale ogólnie jesteśmy ZA-FAS-CY-NO-WA-NI.

Czasu mało, ale w rodzinnym Festung Breslau keszy mnogo, a my dużo jeździmy (też w miejsca Polski mniej uczęszczane), więc już cieszymy się na skrzynki. Do znalezienia i założenia.

P.S. Posiadanie owczarka szkockiego nieco zmniejsza naszą mobilność (rowery często odpadają), ale za to już jeden pieniek ze skrzynką psina wyniuchała :-)

P.S. 2 Oczywiście wciągam znajomych. Bo warto...........
Ostatnio zmieniony sobota 23 maja 2015, 12:51 przez AER, łącznie zmieniany 1 raz.

ÆternumRegnum
----------------------------
ars est celare misterium


Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: krystiant »

myszkinskoje pisze:P.S. Posiadanie owczarka szkockiego nieco zmniejsza naszą mobilność (rowery często odpadają), ale za to już jeden pieniek ze skrzynką psina wyniuchała :-)
Hej, pilnujcie tylko żeby tych ze skrzynkami nie podlewał :lol:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
AER
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: piątek 08 maja 2015, 14:04
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: AER »

Szczęśliwie to ONA, nie ON, czyli raczej strzegę i bronię, niż znaczę i zdobywam :wink:

Baaaardzo przydatna w mocno uczęszczanych miejskich parkach przy podejmowaniu skrzynki "na psie zabawy", czy "pojenie i czesanie" :lol:

...uczymy się

ÆternumRegnum
----------------------------
ars est celare misterium


Obrazek
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Pawel brasia »

Witam wszystkich nowych
Bingo pisze: Na przykład nie wiem czy mogę zalogować kesze znalezione przed założeniem konta.
Podstawą wpisu w logu internetowym jest wpis w logu papierowym, więc jeśli jesteś wpisany na papierze to możesz. Muszisz się liczyć z tym, że możesz być poproszony o dodatkowe wyjaśnienia, np. dlaczego wpisujesz się teraz, czy tez o cechy charakterystyczne skrzynki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mingan
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: środa 13 maja 2015, 16:13
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: mingan »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od jakiegoś czasu bawię się w szukanie keszy. Zaczęło się dość niecodziennie ponieważ szukałem dla siebie gps'a do wycieczek górskich i w wielu przypadkach dostępna była opcja geocach. Zacząłem więc szukać i w ten sposób od blisko miesiąca wraz ze swoją drugą połówką szukamy w wolnych chwilach okolicznych skrzyneczek.
Jako że z lubą lubimy się włóczyć to pewnie zagościmy tu na dłużej i ilość znalezionych keszy będzie sobie powoli rosła.
ODPOWIEDZ