Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Sowa7
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: czwartek 16 stycznia 2014, 22:52
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Sowa7 »

Witam, jestem Sowa ;) tą zabawe poznalem dzieki znajomego mojej siostry, bardzo mi sie spodobalo ;)
Zamieszkaly w Wieliczce ;)
18 lat.
Jak ktos bylby chetny na wspolne keszobranie w krakowie czy okolicach to moze pisac ;)
Obrazek

Obrazek
Wątłusz
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: środa 26 marca 2014, 01:07
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Wątłusz »

Witam wszystkich! O geocachingu dowiedziałem się od mojej koleżanki. Poczytałem, pooglądałem na youtube o co w tym chodzi i momentalnie mi "odbiła szajba" :D Moniś kocham Cię za to!:-* Najczęściej "na skarby" chodzę z sześcioletnią córką. Żona jakoś niespecjalnie to lubi. W ciągu niecałego miesiąca dotarliśmy do wielu ciekawych miejsc, w których normalnie nigdy byśmy nie zagościli.
Jeśli są w Białymstoku chętni do wspólnej zabawy proszę o kontakt - w grupie zawsze weselej!
Obrazek Obrazek
arhie
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 31 marca 2014, 12:15
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: arhie »

Witam Was kochani :).

Nazywam się Artur, zabawę zacząłem w weekend i teraz już wiem co ci dziwni ludzie robili pod moim blokiem ;)
Jestem z Warszawy i mam nadzieje siępoznać kiedyś z jakąś ekipą.
Awatar użytkownika
majki93
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek 09 lipca 2012, 16:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: majki93 »

Wasp pisze: przy okazji bawimy się też w 3run (taki trochę parkour) więc może być zabawnie bo znamy różne warte uwagi miejsca, jedna proste inne na prawdę trudne do dotarcia :D. W każdym razie pozdrawiam serdecznie i niech Salto będzie z Wami!
No, wreszcie jakiś traceur ;) Chociaż nie trenuję już tak jak kiedyś, to jeszcze dużo pamiętam i czasami można się popisać przed znajomymi jakimś backflipem czy czymś podobnym ;) Poza tym umiejętności zyskane dzięki treningom bardzo się teraz przydają przy podejmowaniu keszy w jakiś trudno dostępnych miejscach... ;) Mam nadzieję, że kiedyś, na jakimś keszerskim spotkaniu, zrobimy sobie mały trening... ;)

btw. Witam wszystkich nowych keszerów! Najważniejsza jest tu zabawa. Boisz się podjąć jakiegoś niebezpiecznego kesza - najpierw oceń swoje możliwości ;) Miłego keszowania ;)

Do zobaczenia na keszerskiej ścieżce! :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
inez071
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 kwietnia 2014, 10:58
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: inez071 »

Cześć. Nazywam się Agnieszka i jestem tutaj nowa... już parę razy słyszałam o tej grze, kilku znajomych chwaliło się swoimi odkryciami odnośnie skrzyneczek i postanowiłam zainteresować się tym i wziąć udział. :)

Interesuję się przede wszystkim ASG, militaria, bunkrami i ruinami i głownie na takich forach się udzielam a także z takich inicjatyw wyjeżdżam na rajdy i zloty. Ponadto uwielbiam gry komputerowe, gitarę, malowanie, fantastykę. Kiedyś dużo trenowałam, teraz niestety zostało mi tylko od czasu do czasu bieganie, spacery, góry i wędrówki po nich, fitness, podróże. :) Studiuję zarządzanie i na tym głownie się skupiam: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia oraz zarządzanie projektami.

Na co dzień w drodze na uczelnie czy do pracy pochłaniam nieograniczoną ilość książek a także robię amatorskie zdjęcia miastu.

Pozdrawiam serdecznie, życzę udanej Majówki!
Awatar użytkownika
Wenglu
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2014, 22:30
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Wenglu »

Heloł.
Piotr z Radomska (taka "większa wioska" między Piotrkowem Tryb. i Częstochową), którego okolice są dość średnio ukeszowione, 17 lat.
Interesuję się informatyką i militariami, niestety nie stać mnie na ASG. Zwykle mogę poruszać się tylko rowerem lub pieszo, więc mam dość mały zasięg.
Na pierwsze informacje o geokeszingu wpadłem kilka dni temu gdzieś w internetach i wraz z kumplem postanowiliśmy spróbować - dużo włóczymy się po okolicy bliższej i trochę dalszej, więc to coś w sam raz dla nas :D

Darz kesz! :)
gerber2525
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 17:41
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: gerber2525 »

Witam !

Na imię mam Marcin 35 lat i mieszkam w Sosnowcu. Skrzynek szukam z moim 13 letnim synem Konradem. O geocachingu dowiedziałem się z internetu jakiś rok temu. Jest to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu. Poznaliśmy wiele ciekawych miejsc o których dotąd nie wiedzieliśmy choć od lat mieszkamy w okolicy. Szykujemy się do założenia naszej pierwszej skrzynki.

Do zobaczenia gdzieś w terenie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
PeCha
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 18:55
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: PeCha »

Witam wszystkich!

O skrzynkach dowiedziałem się ponad wa lata temu od ówczesnej dziewczyny, dzisiaj już żony.
Wciągnąłem się od razu, ale na forum zajrzałem dopiero kilka dni temu.

Mam 31 lat, mieszkam w Warszawie.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: łowca »

Witajcie :) miło Was widzieć w zwariowanym gronie zwariowanych poszukiwaczy skrzynek :)
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
jonasz777
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 10 marca 2014, 06:50
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: jonasz777 »

witam wszystkich zakochanych w geocachingu. Polecam skrzyneczkę Kapliczka św. Walentego - OP81MP
Obrazek
anarachidowa
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: sobota 17 maja 2014, 23:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: anarachidowa »

Witam !

Mam na imię Anita i mieszkam we Wrocławiu. O geocachingu dowiedziałam się od kumpla i w sumie od razu podłapałam temat. Teraz szykuję się do poszukiwania pierwszej skrzynki. Gdyby ktoś 'doświadczony' chciał mi potowarzyszyć to serdecznie zapraszam ;)
Awatar użytkownika
inez071
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 kwietnia 2014, 10:58
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: inez071 »

anarachidowa pisze:Witam !

Mam na imię Anita i mieszkam we Wrocławiu. O geocachingu dowiedziałam się od kumpla i w sumie od razu podłapałam temat. Teraz szykuję się do poszukiwania pierwszej skrzynki. Gdyby ktoś 'doświadczony' chciał mi potowarzyszyć to serdecznie zapraszam ;)
Hej, również jestem z Wrocławia i z chęcią przyłączę się do Ciebie do poszukiwania skrzyneczki. (Niestety należę do osób bardzo niedoświadczonych, o ile to nie problem? :))
Awatar użytkownika
DjLoczek
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 27 maja 2014, 16:33
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: DjLoczek »

No to hej wszystkim ! :D
Jestem sobie Dawid z Jasła - województwo podkarpackie, lat 20.
Trafiłem na Was przypadkiem i teraz cieszę się, że należę do Waszego grona.
Zabawę z Geocachingem dopiero zaczynam ale już po samych opisach mnie wciągnęło - dawno temu ładnych parę lat wstecz miałem podobną grę związaną z aktywnym spędzaniem czasu z odbiornikiem GPS ale dopiero teraz trafiłem na Was i powtórzę jestem bardzo zadowolony!

Także zabawę czas zacząć . APP zakupione więc wystarczy znaleźć czas i w drogę ! :twisted:
Pozdrawiam wszystkich! :)
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"
Obrazek
janwiec
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: sobota 31 maja 2014, 13:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: janwiec »

No cześć, jestem janwiec, mieszkam pod Warszawą. Mam 19 lat, studiuję (teraz sesja, trzymajcie kciuki! :P).
W domu znalazłem skrzynkę, która była "pamiątką" z jakiegoś wyjazdu (chyba w góry). Jej dziwność polegała na tym, że była to drewniana skrzyneczka, która miała schowany zamek, kluczyk, drugie dno itd. (może niektóry wiedzą o co chodzi ;)). Nie pamiętałem jak odsunąć jeden z elementów, dlatego zacząłem szukać w google. Wujek podpowiedział mi artykuł na wikipedii o geocachingu, a ja z ciekawości kliknąłem (i nie żałuję!). Już kolejnego dnia znalazłem pierwszego cacha :) Wkręcam się i nie zamierzam poprzestać na kilkunastu dotychczasowych znalezieniach. Jakby ktoś chciał wybrać się na wspólne keszowanie, to zapraszam. :)
Obrazek
kazaq
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 08 czerwca 2014, 11:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: kazaq »

Siemka
Mam na imię Dawid 24 lata więc już trochę wiosen jest na karku :) Trafiłem tutaj dzięki kumplowi i tak mi się to spodobało, że podejrzewam zostać na dłużej. Tak swoją drogą jest ktoś z Bydgoszczy? :)
ODPOWIEDZ