Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snieeegu
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: czwartek 15 listopada 2012, 19:19
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: snieeegu »

Witam,
Krzysiek z Wrocławia się kłania :wink:
aktywny od początku sierpnia 2012, jeno nie bywał na forum. Potem bywał, ale się tylko jako gość zaczytywał :) Dołączyłem do forum "w razie, gdyby coś..", ale może będzie potrzeba, to się udzielę. Do tej pory keszowałem (i keszuję) we Wrocławiu i najbliższych okolicach, cóż, życie studenckie średnio pozwala mi zwiedzać polski piękny interior, ale nadrobię wiosną i latem :) Od siebie krótko tyle: wolę szukać, niż zakładać (prosty wniosek - 120 znalezień na dziś dzień, a tylko 2 własne keszynki).
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

Witojcie. Fajnie, że po ataku botów znowu mamy zwykłych użytkowników z krwi i kości ;P
ObrazekObrazekObrazek
markuz
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: sobota 17 listopada 2012, 23:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: markuz »

Witam!
Kolega Czajorek zaraził mnie tą zabawą w zeszłym roku. Wtedy znalazłem pierwszą skrzynkę.
Od tamtej pory powiększyła mi się rodzina i po stabilizacji okresu niemowlęcego powróciłem do zabawy.
Witam i pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Zuber
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: sobota 17 listopada 2012, 10:36
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Zuber »

Witam!
Jak wypada, zaczynam swoją przygodę na forum od przywitania :)
Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
atena-katowice
Stały bywalec
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 09 grudnia 2012, 11:21
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: atena-katowice »

Witam:)
Lepiej późno niż wcale ale cieplutko wszystkich witam i pozdrawiam. :)
Dopiero dzisiaj odkryłam to forum
Obrazek
Tak mało czasu a jeszcze tyle skrzyneczek.
Awatar użytkownika
frog_1
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: piątek 20 kwietnia 2012, 20:51
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: frog_1 »

atena-katowice pisze:Witam:)
Lepiej późno niż wcale ale cieplutko wszystkich witam i pozdrawiam. :)
Dopiero dzisiaj odkryłam to forum


Oj nie opowiadaj Atenko:) już bywalcem jesteś:):)
Masz pieniądze, ale brak ci doświadczenia? Zamieńmy się.
-------
Kursy buractwa i warcholstwa.
Posłowie - zniżka -25%
Mehus
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 01 stycznia 2013, 19:44
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Mehus »

Witam,


Choć przygodę z cachami rozpocząłem w lipcu to dopiero teraz zarejestrowałem się na forum więc od razu pasuje się przywitać :D

Pozdrawiam
Michał
Obrazek
lukrus
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 20 stycznia 2013, 20:03
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lukrus »

Dzień dobry dziś w pewnym muzeum odwiedziła mnie pewna grupka i troche naświetlili .... a i chciałem zobaczyć kto zacz i czy bomby jakoweś nie zostawił :wink:

pozdrawiam jeszcze na 100 % pewności nie mam że mnie to zakręci ale podepnę się chyba pod kogoś i z pozycji widza zobaczę o co chodzi dokładniej ;)
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Żywcu »

lukrus pisze:Dzień dobry dziś w pewnym muzeum odwiedziła mnie pewna grupka i troche naświetlili .... a i chciałem zobaczyć kto zacz i czy bomby jakoweś nie zostawił :wink:

pozdrawiam jeszcze na 100 % pewności nie mam że mnie to zakręci ale podepnę się chyba pod kogoś i z pozycji widza zobaczę o co chodzi dokładniej ;)
Fajna geneza wtajemniczenia :D
Myślę, że jak cztery litery ruszysz (wiem, że pora roku nie zachęca...), to się wciągniesz :idea:
Witaj na forum :)
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

Witaj lukrusie, życzę wkręcenia, bo to może być decyzja, która poważnei wzbogaci Twoje życie ;)

W jakiej okolicy chcesz robić za widza? Sporo informacji o zabawie znajdziesz w ABC Geocachingu - link dostępny też na stronie głównej OC.
ObrazekObrazekObrazek
lukrus
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 20 stycznia 2013, 20:03
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lukrus »

już sobie poczytałem czekając na potwierdzenie danych ..

uczucia mam mieszane osoby co mnie wkręcały nie mówiły że to takie skomplikowane.. skróty terminy itp wyjaśniasz goglujesz jedno pojawiają się 3 inne i trzeba to na żywo obadać... na zywo lepiej..

mieszkam Wawka - wiatraczna bywam z racji zawodu dość czesto w delegacjach po całej polsce...

pracuje na wysokości, wspinam się czasem, czasem speleo, lubie stare neony, ukończyłem poodoficerke rozpoznania, troche biegałem na orientacje, ;) z tego co czytam to powinienem sobie poradzić , tylko ta terminologia mnie troche przeraża potrzebuje tłumacza na polski/robolski o co chodzi z tym wszystkim ;)
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

To tylko tak wygląda - godzina na lekturę i się ogarnia, zresztą żeby keszować w terenie nie musisz znać całej nomenklatury, dokształcić się warto głównie przed zakładaniem swoich skrzynek. Samo szukanie jest proste, trzeba tylko sobie zgrać kesze do nawigacji turystycznej albo wrzucić do zainstalowanego wcześniej w telefonie programu do nawigacji.

W Warszawie jest dużo aktywnych keszerów, spotykamy się też co trzecią sobotę miesiąca na Warszawie Nocą (akurat była wczoraj) - sprawdzaj zakładkę "Nadchodzące wydarzenia" na stronie głównej, chociaż tam zwykle łupimy skrzynki tak szybko, że możesz nawet ich nie zobaczyć :D Ale radochy zawsze kupa.
ObrazekObrazekObrazek
lukrus
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 20 stycznia 2013, 20:03
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lukrus »

ok już sobie poczytałem teraz poszukam kogoś w okolicy co mi wszystko wytłumaczy i pokaże za jakieś dobre % o co chodzi ...

telefon z androidem mam, gps samochodowy tysz turystyczny to sobie chyba i tak kupie ... ale to podpatrze u kogoś chyba na czym mi bedzie wygodniej i czy mnie to bawi ;) na serio ..

już czytałem na stronie głównej i tam bedę szukał akcji pod którą się będe mógł podpiąć ...


jutro ma być aktywowana ta sprawa co dziś byłem świadkiem .. to zobacze z boku jak to wygląda i luzik ;)

na pewno chociaż spróbuje

dziś to mnie jeszcze troche spowalnia muzealny rum z herbatą ale jutro po pracy .. podrąże
Awatar użytkownika
Zabel
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 21 stycznia 2013, 13:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Zabel »

Cześć! :)
Robert z Poznania się kłania :) Wkręcam się, zaliczając skrytki przy okazji biegania. Na razie pamięciówki, ale pewnie prędzej czy później trzeba będzie użyć elektronicznego namierzatora :)
Co z tego wyjdzie zobaczymy, jak na razie podoba mi się to, że znajome miejsca nabierają innych kolorów i jakoś inaczej patrzę teraz na niektóre kąty ;) Martwię się tylko tym, że przy susach po śniegu zostawiam ślady ku skrzynkom... chociaż staram się je trochę maskować ;)
Pozdrawiam wszystkich
komarokot
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 31 stycznia 2013, 20:25
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: komarokot »

Komarokot z Poznania - jak tradycja nakazuje witam forumowych keszerów:)
ODPOWIEDZ