Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lutobor.PL
Nowy na forum
Podziękował: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Lutobor.PL » sobota 07 kwietnia 2018, 23:26

Witam wszystkie uczestniczki oraz uczestników forum, naprawdę serdecznie.
Jestem nowy (też mi nowość) ale stale pogłębiam swoja wiedzę dotyczącą geo i open cachingu. Przypomina mi to jakże proste zajęcia z organizacji, prowadzenia i nadzoru skrzynek kontaktowych w działaniach specjalnych. No po prostu wspomnienia młodości chmurnej, gniewnej i niepokornej ale ku chwale ojczyzny :)
Jestem emerytem wojskowym z Opola (ostatnio). Osiem lat emerytury potrafi zmęczyć intelektualnie i fizycznie ale trafiłem na Was, ciekawych ludzi z ciekawą zajawką na punkcie połączenia gry terenowej z wybranymi elementami bardzo podobnymi do szkolenia wojskowego jakie przechodziłem oczywiście w nowej formie koordynat GPS zamiast jak za mojej młodości współrzędnych geograficznych.
Jest moc twórcza i możliwości rozwoju systemu współzawodnictwa, rywalizacji jak i budowania ducha solidarności środowiskowej w ramach zabawy jaką w gruncie rzeczy jest Opencaching.
Moim skromnym zdaniem należy ją wykorzystać przede wszystkim do stopniowego odrywania młodego i najmłodszego pokolenia od wirtualnej rzeczywistości i pchnąć ich ku rozwojowi psychofizycznemu kultywowanemu bezpośrednio w terenie, na łonie natury. Najlepiej w grupach rówieśniczych.
Rozpisałem się o jakichś mrzonkach - do bazy:
Cieszę sie, że mogę uczestniczyć w edukacyjnej zabawie, gimnastykującej intelekt i fizis w Waszym gronie.
Do zobaczenia w terenie, przy keszach i oczywiscie na forum - Lutobor.PL
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Lutobor.PL za post (razem 4):
Elvis7karwdoBłękitna Teamronja
Obrazek Obrazek

karwdo
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował: 32 razy
Otrzymane podziękowania: 80 razy

Post autor: karwdo » czwartek 19 kwietnia 2018, 00:54

Lutobor.PL pisze:
sobota 07 kwietnia 2018, 23:26
Jestem (...) z Opola
Witaj Lutobor.pl:)
Cieszę się, że Jesteś z Nami:)
Nasza zabawa łączy pokolenia i zupełnie nie ma znaczenia czy ktoś jest młody, czy wiekowy, czy jest prezesem firmy, listonoszem, uczniem czy emerytem! Ważne jest to co zaznaczyłeś, ża mianowicie jesteśmy tu bo nie lubimy przechodzić przez życie biernie:)
Zawsze powtarzam, że nie do końca normalnym jest człowiek, który potrafi godzinami latać po lasach i szukać plastikowych pudełek. Nie jest do końca normalny, jest więc odrobinę WYJĄTKOWY😀
Życzę Ci mnóstwa frajdy z zabawy, zachęcam w razie pytań do kontaktu (wia mail, lub poprzez zakładkę Przewodnicy na stronie głównej, gdzie znajdziesz kontakty do osób z Twojego terenu, którzy pomogą w prztypadku ewentualnych pytań).
Zachęcam Cię również do prześledzenia Nadchodzących Wydarzeń, gdzie będziesz mógł poznać gro z nas:)
Szczególnie w długi weekend na początku czerwca, warto odwiedzić XII Ogolnopolski Zlot na terenie Jury Krakowsko Częstochowskiej... z Opola całkiem blisko ;)))

Życzę ogromnej frajdy i do zobaczenia:)))
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi karwdo za post:
Lutobor.PL
Krzykacza nie przekrzyczysz! Nawet gdy zakleisz mu usta, puści Ci swój wrzask z odtworzenia. Obrazek
Obrazek

bloomkvist
Nowy na forum
Podziękował: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 4 razy

Post autor: bloomkvist » sobota 19 maja 2018, 20:59

Witam bardzo ;)
Mam na imię Jacek, mieszkam w woj. pomorskim. Zabawę z "szukaniem skarbów" zacząłem dzisiaj. Wybrałem się rowerem do pobliskiego lasu razem z dwoma córkami (2 i 6 lat), aby zobaczyć z czym to się w ogóle je (skrzynka Grób masowy 10 - OP8M73). Po zapaleniu znicza zacząłem szukać. Wskazówki były jasne, ale nie mogłem nic znaleźć, a skrzynka musiała być, bo dzień wcześniej ktoś był... Już chciałem zrezygnować i wrócić do domu, ale okazało się, że jak tylko starsza córka Ela podeszła do drzewa i zaczęła przy nim grzebać, to od razu odnalazła skrytkę. Taka moja pierwsza wyprawa na poszukiwania. Super jest to, że objeżdżaliśmy ścieżki, o których w ogóle nie wiedziałem, w jednym miejscu myślałem nawet, że mapa źle pokazuje drogę, bo dojechaliśmy do gospodarstwa i wydawało się, że dalej drogi nie ma. Ale okazało się, że prowadzi ona przez środek podwórka i biegnie dalej... Pozdrawiam serdecznie
A to moja ekipa:
Obrazek
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi bloomkvist za post (razem 4):
parlandomoku.stgkurierkrcr

Awatar użytkownika
kurier
Podziękował: 19 razy
Otrzymane podziękowania: 15 razy

Post autor: kurier » sobota 19 maja 2018, 22:54

Witaj. Miło poczytać, że nowy użytkownik trafia na mojego kesza. Jak już opanujesz podstawowe skrzynki jakimi są groby masowe zapraszam na RDS czyli skrzynki specjalnie pod rower. W razie potrzeby pomocy śmiało pisz.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kurier za post:
bloomkvist

ada1986
Nowy na forum
Kontakt:

Post autor: ada1986 » piątek 27 lipca 2018, 15:51

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

Awatar użytkownika
Olo74
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: Olo74 » sobota 28 lipca 2018, 00:22

Ada - witamy :)
ObrazekObrazek

wojtkow+Ilonka
Nowy na forum

Post autor: wojtkow+Ilonka » czwartek 06 września 2018, 21:01

Witam wszystkich. Mam na imię Tomek i cachuje z żoną, Ilonką :) Konto w opencaching założyłem zimą, ale dopiero w weekend wybraliśmy się po pierwszego kesza. No i nas wciągnęło.
Kilka słów o nas. Jesteśmy w teorii z Poznania, ale mieszkamy w małej wsi w puszczy Noteckiej. Ja jestem programistą a żona pielęgniarką. Keszowanie, oprócz niewątpliwej radości z odkrywania skrytek i poznawania ciekawych miejsc zapewnia nam niezbędny ruch na świeżym powietrzu, bo, zwłaszcza w moim zawodzie, ciężko wyjść z domu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
brasia

Post autor: brasia » czwartek 06 września 2018, 21:49

wojtkow+Ilonka pisze:
czwartek 06 września 2018, 21:01
Witam wszystkich... No i nas wciągnęło....
Witamy :) Ostatnio w Puszczy pojawiło się kilkanaście nowych keszy (serce). Może niektóre zbyt wymagające jak na początkujących, ale serdecznie zapraszam jako jeden z autorów. Pozdrowienia z Poznania i powodzenia!
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
krcr

Post autor: krcr » piątek 07 września 2018, 16:41

wojtkow+Ilonka pisze:
czwartek 06 września 2018, 21:01
Ja jestem programistą
To jeżeli Twoje psucie polega na programowaniu "webowym" to zapraszamy do psucia kodu opencaching.pl :)
No i naturalnie miłej zabawy i owocnych "łowów"
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

wojtkow+Ilonka
Nowy na forum

Post autor: wojtkow+Ilonka » sobota 08 września 2018, 12:59

Niestety, psuję głównie aplikacje na iOS i czasami na pokrewny macOS i tvOS :)
Obrazek

ODPOWIEDZ