Strona 1 z 1

[android] jaki czytnik RSS?

: niedziela 01 stycznia 2017, 15:51
autor: parlando
Czy używacie jakichś czytników RSS, albo RSS Feederów? Próbowałem kilku aplikacji żeby otrzymywać powiadomienia o nowych logach w moich skrzynkach, ale nie działały dobrze. Co jakiś czas dostawałem powiadomienia, które już widziałem wcześniej i oznaczałem jako obejrzane/przeczytane.
Czy znacie jakieś sprawdzone aplikacje?

Jeżeli ktoś dopiero teraz zwrócił uwagę na RSS, to na opencaching mamy możliwość otrzymywania powiadomień "globalnych" o najnowszych skrzynkach, logach i wiadomościach http://opencaching.pl//articles.php?page=rss oraz we własnym profilu - powiadomienia o własnych logach:) i logach we własnych skrzynkach.
Można takie powiadomienia otrzymywać np. za pomocą przeglądarki, jeśli ma wbudowany czytnik RSS, albo za pomocą dodatków (jest ich wiele, ja używam https://chrome.google.com/webstore/deta ... gjcfgienom - coś podobnego, do tego co miała wbudowane stara Opera).

Jeżeli czyta ten temat ktoś z RT, to mam pytanie, czy jest możliwość dodania takiego kanału do Mojej okolicy dla nowych skrzynek i logów?

Re: [android] jaki czytnik RSS?

: poniedziałek 02 stycznia 2017, 09:36
autor: azhag
Ja do śledzienia logów w własnych skrzynkach używam tego widżetu. Bardzo prosty i chyba nie da się śledzić kilku kanałów (a jeśli już, to nie byłoby wygodne), ale na swój sposób się sprawdza — wystarczy przejść na ekran obok i już widzę co się dzieje.

Re: [android] jaki czytnik RSS?

: poniedziałek 02 stycznia 2017, 10:45
autor: parlando
Też tego używałem, ale jakoś słabo było z powiadomieniami.
Wczoraj zainstalowałem https://play.google.com/store/apps/deta ... zon.feedme ale trzeba jakieś konto tworzyć, no i odświeżanie min. co 30 minut. Zaraz to odinstaluję.
Właśnie zauważyłem, że pojawiły się logi w moich skrzynkach, a nawet rozszerzenie do przeglądarki tego nie odnotowało (i to pomimo manualnego odświeżenia):/