Strona 1 z 1

C:GEO - Różnica w ilości skrzynek.

: wtorek 24 marca 2015, 09:34
autor: Cms
Witam.

Wczoraj zauważyłem, że aplikacja c:geo pokazuje mi 226 znalezionych keszy na Opencaching, natomiast w statystykach na stronie Opencaching.pl widzę 225 znalezionych skrzynek. Odczekałem 24h na wypadek gdyby coś tam się musiało odświeżyć/zaktualizować, ale nic się nie zmieniło.
Kiedyś już miałem taką rozbieżność (tyle, że w drugą stronę) ale to dotyczyło serwisu Geocaching i z pomocą tamtejszych forumowiczów udało się ustalić, że przez przypadek przy którymś keszu umieściłem dwa wpisy (jeden z telefonu, drugi z komputera). Na stronie zliczane były logi "found it", których mogło być więcej niż jeden, a aplikacja nie dopuszczała czegoś takiego i jedną skrzynkę liczyła tylko raz.
Mam nadzieje, że i tym razem uda nam się ustalić przyczynę tego błędu, bo strasznie mnie to irytuje.

Pozdrawiam.
CMS

: wtorek 24 marca 2015, 16:03
autor: Rob
Mnie generalnie irytuje ten program. Zakładam sobie filtr żeby ukrywał mi znalezione, a ten ukrywa ale niektóre. To samo z innymi. No. nie pokazuje wszystkich nieznalezionych.

Re:

: środa 25 marca 2015, 12:25
autor: Cms
Rob pisze:Mnie generalnie irytuje ten program. Zakładam sobie filtr żeby ukrywał mi znalezione, a ten ukrywa ale niektóre. To samo z innymi. No. nie pokazuje wszystkich nieznalezionych.
Ten błąd już dawno został naprawiony.

: środa 25 marca 2015, 16:49
autor: Rob
Hmmm.. widocznie moja wersja jest wyjątkowa, mimo że najnowsza ;)