C:GEO - Różnica w ilości skrzynek.

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cms
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: środa 13 listopada 2013, 14:08
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

C:GEO - Różnica w ilości skrzynek.

Post autor: Cms »

Witam.

Wczoraj zauważyłem, że aplikacja c:geo pokazuje mi 226 znalezionych keszy na Opencaching, natomiast w statystykach na stronie Opencaching.pl widzę 225 znalezionych skrzynek. Odczekałem 24h na wypadek gdyby coś tam się musiało odświeżyć/zaktualizować, ale nic się nie zmieniło.
Kiedyś już miałem taką rozbieżność (tyle, że w drugą stronę) ale to dotyczyło serwisu Geocaching i z pomocą tamtejszych forumowiczów udało się ustalić, że przez przypadek przy którymś keszu umieściłem dwa wpisy (jeden z telefonu, drugi z komputera). Na stronie zliczane były logi "found it", których mogło być więcej niż jeden, a aplikacja nie dopuszczała czegoś takiego i jedną skrzynkę liczyła tylko raz.
Mam nadzieje, że i tym razem uda nam się ustalić przyczynę tego błędu, bo strasznie mnie to irytuje.

Pozdrawiam.
CMS
"Bieżcie" i szukajcie tego wszyscy. To są bowiem kesze moje, które dla was będą schowane...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Rob »

Mnie generalnie irytuje ten program. Zakładam sobie filtr żeby ukrywał mi znalezione, a ten ukrywa ale niektóre. To samo z innymi. No. nie pokazuje wszystkich nieznalezionych.
Awatar użytkownika
Cms
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: środa 13 listopada 2013, 14:08
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re:

Post autor: Cms »

Rob pisze:Mnie generalnie irytuje ten program. Zakładam sobie filtr żeby ukrywał mi znalezione, a ten ukrywa ale niektóre. To samo z innymi. No. nie pokazuje wszystkich nieznalezionych.
Ten błąd już dawno został naprawiony.
"Bieżcie" i szukajcie tego wszyscy. To są bowiem kesze moje, które dla was będą schowane...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Rob »

Hmmm.. widocznie moja wersja jest wyjątkowa, mimo że najnowsza ;)
ODPOWIEDZ