Jakośc eksportu do KML

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Jakośc eksportu do KML

Post autor: Teokryt »

Witajcie, korzystam z GoogleMaps w telefonie i mam "zastrzeżenie" do do jakości ekspotu do KML.

Eksport nadaje się jedynie do do zlokalizowania nazwy skrzynki i jej położenia w trenie. Niestety nie działa link do skrzynki, czesc opisu jest nieczytelna - źle eksportowane.

Kto robił ten eksporter do KML i z kim sie skontaktować by to i owo poprawić?
Awatar użytkownika
wrygiel
Wyjadacz
Posty: 303
Rejestracja: czwartek 18 sierpnia 2011, 08:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy
Kontakt:

Re: Jakośc eksportu do KML

Post autor: wrygiel »

Jeśli potrafisz poprawić, to możesz zawsze spróbować przejrzeć i commitować poprawkę samodzielnie, na http://code.google.com/p/opencaching-pl/
Obrazek Obrazek
Proszę nie piszcie "prywatnych wiadomości" przez forum. Kontakt na email - rygielski@gmail.com.
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jakośc eksportu do KML

Post autor: Teokryt »

Niestety nie będę potrafił poprawić kompletnie nie ogarnia javy i formatowania dymków googlowych ale mogę wspomóc schematem graficznym ;)
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jakośc eksportu do KML

Post autor: Teokryt »

Nie ma juz czego poprawiać google usunęło wsparcie GoogleMaps dla Symbiana :( Można usunac format KML.
Awatar użytkownika
Boguś z Polska
Rada Techniczna
Posty: 138
Rejestracja: środa 20 listopada 2013, 22:54
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Jakośc eksportu do KML

Post autor: Boguś z Polska »

Post powyżej służy do samodzielnego złożenia. Wstaw wybrane przez siebie emotikony w odpowiednie miejsca.
https://bogus-z-polska.pl/
Awatar użytkownika
Boguś z Polska
Rada Techniczna
Posty: 138
Rejestracja: środa 20 listopada 2013, 22:54
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Jakośc eksportu do KML

Post autor: Boguś z Polska »

Nie wiem, co dokładnie rozumiesz pod pojęciem "google usunęło wsparcie GoogleMaps dla Symbiana", ale sprawdź teraz. Najpierw na dużej przeglądarce, później na Symbianie. Nie mówię, że na pewno zadziała (nie mam Symbiana), ale jest szansa ;)

Natomiast co do "poprawić to i owo" - no można by, tyle że jak mówię - nie mam jak testować :(
Post powyżej służy do samodzielnego złożenia. Wstaw wybrane przez siebie emotikony w odpowiednie miejsca.
https://bogus-z-polska.pl/
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jakośc eksportu do KML

Post autor: Teokryt »

Nie można zaimportować pliku KML do Google maps, jedynie CSV albo XSLX (kto wpadl na pomysł formatu excela jako zbioru punktów to nie wiem).
Na symbianie nie mozna sie zalogowac do google maps wiec nie da sie wczytac zrobionej samodzielnie mapy :(
ODPOWIEDZ