PROŚBA o POMOC :?:

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

szymon_poz
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 03 stycznia 2012, 22:39
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

PROŚBA o POMOC :?:

Post autor: szymon_poz »

Mam prośbę o pomoc czy mogę wgrać coś do Blackberry 9790 aby można było szukać skrzynek ( wgrywać je ze strony ".gpx" ) i zdjęcia opisy.
Proszę o pomoc tylko nie karzcie mi pisać skryptów itp. mogę za to zapłacić aby ktoś mi to przygotował. Bawimy się z żoną przy okazji różnych wyjazdów w szukanie skrzynek i chce mieć tą możliwość szukania z telefonu, nie zawsze mam nawigacje przy sobie.
Awatar użytkownika
pan_ryba
Wyjadacz
Posty: 275
Rejestracja: środa 04 maja 2011, 19:40
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: PROŚBA o POMOC :?:

Post autor: pan_ryba »

Spokojnie, nie sądzę by pisanie skryptów ani płacenie komukolwiek było potrzebne.
Geocachingowe aplikacje do Blackberry na pewno się znajdą - chociażby TrekBuddy. Rzecz w tym jakie jeszcze masz wymagania... Działanie offline czy online? Mapy specjalistyczne czy zwykły GoogleMaps wystarczy? Czy potrzebujesz koniecznie zdjęć czy może ewakuacyjne zajrzenie przez przeglądarkę wystarczy?
Obrazek Obrazek
Mówię stanowcze nie: zakopywaniu, workom oraz rdzewiejącym pojemnikom!
szymon_poz
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 03 stycznia 2012, 22:39
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: PROŚBA o POMOC :?:

Post autor: szymon_poz »

Chciałbym aby można działać offline wgrać mapę skrzynek do telefonu np.Poznań + 10km i mieć to ze sobą.( nie wiem czy to za dużo + spojler )
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: PROŚBA o POMOC :?:

Post autor: Pawel brasia »

Spróbuj Trekbuddy.
Tu masz wątek: http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=6&t=3221
Niestety u mnie (BB Curve) po uruchomieniu programu i pomimo wyłączenia programu i GPS telefon grzał się i bateria padała w pół dnia. Może u Ciebie będzie OK :).
Nie udało mi się również uzyskać ścieki w przeglądarce do karty tak, by można przeglądać bazę Filipsa. Pozostawała baza online http://oc.achjoj.info/baza/op/, wbudowana mapa i "ręczne" wprowadzanie współrzędnych, ale jest to rozwiązanie dość masochistyczne ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pan_ryba
Wyjadacz
Posty: 275
Rejestracja: środa 04 maja 2011, 19:40
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: PROŚBA o POMOC :?:

Post autor: pan_ryba »

Powiem tak - Spróbuj TrekBuddy, stwórz sobie mapę Poznania i okolic w MOBAC, ściągni GPXa (tu) ze skrzynkami z tej oklicy. Szukaj skrzynek i zweryfikuj potrzebę ciągłego dostępu do zdjęć.
Obrazek Obrazek
Mówię stanowcze nie: zakopywaniu, workom oraz rdzewiejącym pojemnikom!
szymon_poz
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 03 stycznia 2012, 22:39
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: PROŚBA o POMOC :?:

Post autor: szymon_poz »

Czy jest tu ktoś z Poznania kto używa Trek... + telefon do szukania skrzynek jednak potrzebuję pomocy aby to wszystko uruchomić na BB 9790 .Kto znajdzie trochę czasu.
ODPOWIEDZ