Windows mobile CE

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Windows mobile CE

Post autor: Lza »

Czy możecie polecić jakiś programik do keszowania dla urządzenia z Windows mobile CE? (bez telefonu i internetu, po prostu samochodówka z działającym systemem operacyjnym i 8GB pamięci masowej)

Ciekawi mnie też, czy istnieje jakaś w miarę dobra i sprawdzona darmowa nawigacja samochodowa pod ten system, korzystająca z darmowych map (Open Street, Ump)

Jeśli ktoś ma jekeś doświadczenia i chciało by mu się skrobnąć kilka porad, będę wdzięczny.
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Windows mobile CE

Post autor: rubeus »

Ja mam na swoją samochodówkę wgrany program iGo 8. Ponieważ keszuję głównie w mieście, to nie narzekam.
A w terenie (las, łono natury) też trochę keszy z jej pomocą również znalazłem.
Jeśli traktuje się to jako sposób na doprowadzenie w okolice kesza, a potem polega na własnej intuicji, opisie i podpowiedziach, to nie ma zbytnio powodów do narzekania.

co do darmowego softu:
zapytałem googli i zwróciły mi one takie programy:

http://sites.google.com/site/geocaching ... atible-gps

http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm

http://code.google.com/p/geocachingce/downloads/list

http://www.mobyware.net/windows-ce-os/t ... -7828.html
rad
Nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: sobota 16 lipca 2011, 21:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Windows mobile CE

Post autor: rad »

Ja też używam igo i bardzo sobie chwalę. Przy odpowiedniej skórce i wgranych wszystkich keszach, mam ciągły podgląd na ekranie mapy o odległości do najbliższych skrzynek. Bardzo przydatny bajer w podróży.
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Windows mobile CE

Post autor: marwaldor »

Ozi explorer + mapy z geoportalu(free) + mapa turystyczna regionu(mniej dokładna) + wyłączenie Static Navigation + mini baza Filipsa + przeglądarka www.
Po wskazaniu na skrzynkę otwiera się menu a w nim opcja oglądnięcia opisu skrzynki (wraz ze zdjęciami) z w/w bazy Filipsa ...
Nic lepszego, w moim mniemaniu jeszcze nie powstało. Nawet na WM.
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Windows mobile CE

Post autor: rubeus »

rad pisze:Ja też używam igo i bardzo sobie chwalę. Przy odpowiedniej skórce i wgranych wszystkich keszach, mam ciągły podgląd na ekranie mapy o odległości do najbliższych skrzynek. Bardzo przydatny bajer w podróży.
A jakiej skórki używasz ?
marcinek9
Nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 19 stycznia 2012, 18:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Windows mobile CE

Post autor: marcinek9 »

marwaldor pisze:Ozi explorer + mapy z geoportalu(free) + mapa turystyczna regionu(mniej dokładna) + wyłączenie Static Navigation + mini baza Filipsa + przeglądarka www.
Po wskazaniu na skrzynkę otwiera się menu a w nim opcja oglądnięcia opisu skrzynki (wraz ze zdjęciami) z w/w bazy Filipsa ...
Nic lepszego, w moim mniemaniu jeszcze nie powstało. Nawet na WM.
coś świetnego :o muszę też sobie taki zestaw sprawić :roll:
rad
Nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: sobota 16 lipca 2011, 21:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Windows mobile CE

Post autor: rad »

rubeus pisze:
rad pisze:Ja też używam igo i bardzo sobie chwalę. Przy odpowiedniej skórce i wgranych wszystkich keszach, mam ciągły podgląd na ekranie mapy o odległości do najbliższych skrzynek. Bardzo przydatny bajer w podróży.
A jakiej skórki używasz ?
Ta opcja jest dostępna pod skórką Gurjon. Oczywiście w wersji IGO 8.3.x.xxx bo powyżej jest już całkiem inny.
ODPOWIEDZ