[WindowsPhone] co do keszowania?

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

m1strzunio
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 05 marca 2013, 14:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: m1strzunio »

Pojawiła się apka Me Caching Geo i daje radę. Sama ściąga skrzynki z opencaching.pl ale obsługuje również pliki GPX (ściąganie z dropboxa) W każdym razie warto wypróbować bo jako jedyna sprawnie obsługuje skrzynki z tego portalu na WP
Lex17
Nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 27 sierpnia 2013, 00:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: Lex17 »

A ja ponawiam czyjeśtam pytanie: czy jest na Windows Phone coś, co potrafi doprowadzić do skrzynki po wpisaniu koordynatów? Już o nic więcej mi nie chodzi, bo najważniejsze żeby mi program pokazywał odległość od kesza w metrach (i najlepiej kesza na kompasie w miarę dokładnie choć to już niekoniecznie, bo ten kompas też wariuje). Coś jak program Basic GPS na Windows Mobile, który wygląda tak:
Obrazek
jest coś takiego na WP? (bo próbowałem kilku innych programów, ale jak nie mam jasno podanej odległości od kesza, to kompletnie nie umiem się połapać :P ).
Obrazek Obrazek
psenka
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: sobota 03 marca 2012, 13:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: psenka »

Hello guys, it seems that there is still no application for national opencaching projects at Windows Phone 7+ platforms so I have created OpenBasic (based on my older app GeoBasic) which supports all the OKAPI based opencaching sites. Please check it here http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 0b47fddfa3. You don't need to buy it, the trial is fully functional. If you have any questions, tips or bug reports, please contact me via the app e-mail or at http://psenicny.wordpress.com/openbasic. Petr
jonasz777
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 10 marca 2014, 06:50
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: jonasz777 »

dobra wiadomość dla Nokiowców. Ukazała się nowa aplikacja OpenBasic, obsługująca opencaching.pl na telefonach z WindowsPhone. Polecam. Do tej pory używałem 2-funkcyjnej aplikacji tej samej firmy o nazwie GeoBasic, obsługującej skrzynki OC i GC.
http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 0b47fddfa3
Obrazek
brajan74
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: piątek 15 lipca 2011, 23:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: brajan74 »

No właśnie post wyżej autor o tym pisał.
Ktoś już testował i podzieli się wrażeniami?
brajan74
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: piątek 15 lipca 2011, 23:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: brajan74 »

Zainstalowana na telefonie małżonki. Ponoć daje radę. Opisy bardzo czytelnie się przegląda, a i do skrzynki doprowadzi. Jednak Locusa już bym nie zamienił na nic.
aw.bialy
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: piątek 08 sierpnia 2014, 21:36
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: aw.bialy »

Polecam nową aplikację (mojego autorstwa) do opencachingu na Windows Phone 8 - "OpenCaching ArW". Opis, screenshoty i możliwość pobrania ze strony sklepu:
http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... b158abb03d

Aplikacja daje wszystko (moim zdaniem), co jest potrzebne do szukania skrzynek, jest za darmo i nie ma żadnych reklam. :!:

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane, będą brane pod uwagę przy dalszym rozwoju aplikacji.
elshawky
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 20:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: elshawky »

Witam. Nie mogę połączyć aplikacji opencaching arw z kontem na stronie. Przy wpisywaniu pinu i kliknięciu akceptuj. Wyrzuca blad invalid token albo jeszcze jakiś inny. Proszę o pomoc. Wszystkie pozostałe opcje programu działają. Może problemem jest to. Ze mam w telefonie Windows 8.1
Awatar użytkownika
Jiff
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 09 sierpnia 2009, 17:31
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: Jiff »

@aw.bialy
Wow! naprawdę super aplikacja! Czegoś takiego szukałem. Niestety czasami pokazuje błędy, ale mam nadzieję, że wkrótce zostaną one usunięte.
Awatar użytkownika
Jiff
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 09 sierpnia 2009, 17:31
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: [WindowsPhone] co do keszowania?

Post autor: Jiff »

Hej!
Znalazłem błąd podczas logowania nieznalezienia:
Obrazek
ODPOWIEDZ