blackberry playbook tablet - soft

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zielaq
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: środa 07 kwietnia 2010, 10:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

blackberry playbook tablet - soft

Post autor: zielaq »

Jako że po długich poszukiwaniach nie znalazłem żadnego softu (czemu się w sumie nie dziwie - bo to całkowicie nowa platforma) postanowiłem samemu zrobić taki soft na tą platformę (system QNX).
Wzoruję się na smartGPX gdyż dla mnie w połączeniu z nokia navigator był bardzo fajny.

Pytanie mam takie czy jest ktoś na forum kto ma też taki tablet i mógłby też przetestować aplikację ?
Obrazek
dako
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 02 kwietnia 2013, 11:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: blackberry playbook tablet - soft

Post autor: dako »

Jeżeli temat aktualny jestem chętny do testów. Myślałem aby przerobić rozwiązanie opensourcow-e z androida na playbooka.
Awatar użytkownika
Ranger
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 05 stycznia 2009, 11:35
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: blackberry playbook tablet - soft

Post autor: Ranger »

Wersja TrekBuddy na Playbooka
http://www.trekbuddy.net/releases/1.2.0/index.html
Pozdrawiam
Ranger
Awatar użytkownika
zielaq
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: środa 07 kwietnia 2010, 10:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: blackberry playbook tablet - soft

Post autor: zielaq »

pisanie apki na playbook'a sobie odpusciłem. niestety wersja jaką mam jest bez 3g, czyli też bez AGPS'a więc czasami bardzo długo trwa wyznaczenie pozycji, a jak już znajdzie to nie jest ona zbyt dokładna. aktualnie mam BlackBerry Z10 z ich najnowszą platformą BB10 do której playbook również zostanie zaktualizowany i jestem w trakcie pisania aplikacji pod ta platformę. tak więc z czasem będzie ona dostępna również na Playbook'a

Apropo tego portu z androida - jakoś słabo mi to działa, o wygodzie korzystania nie wspominając.
Obrazek
ODPOWIEDZ