Jak zmienić plik current.gpx w Garmin

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
XaNtoR
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: piątek 09 stycznia 2009, 05:40
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Jak zmienić plik current.gpx w Garmin

Post autor: XaNtoR »

W jaki sposób zmienić utworzony przez dodawanie waypointu ze strony openchaching aby był widoczny na mapie podczas nawigacji?
Najpierw tworzy się plik temp.gpx a później robi się z niego current.gpx ale nie jest on widoczny na mapie.
Kiedyś poruszyłem ten temat, została mi udzielona odpowiedź ale niestety spider usunął post którym mi pomógł i jak chciałem sobie to przypomnieć niestety pomocnego posta już nie było.
PS. Poza tym temat założyłem w złym dziale Hardware a nie Software, więc teraz zakładam w odpowiednim dziale.
Mam nadzieję, że zostanie mi udzielona pomoc.
Awatar użytkownika
XaNtoR
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: piątek 09 stycznia 2009, 05:40
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jak zmienić plik current.gpx w Garmin

Post autor: XaNtoR »

Jeszcze półtora miesiąca i będzie rok jak nikt mi nie odpowiedział na ten temat...

Czyżby nikt nie wiedział jak odpowiedzieć, czy nikt nie chce mi odpowiedzieć i pomóc w moim problemie?

Z tego co pamiętam w starszej wersji Garmina którą miałem jeszcze na Nokii N73 wystarczyło zmienić nazwę Current.gpx na Dowolnąnazwę.gpx i waypoint był widoczny na mapie w punktach.

Obecnie w najnowszej wersji Garmina na mojej Nokii N82 taka operacja nie pomaga i nie mogę w żaden sposób sprawić aby waypoint dodany ze strony http://www.opencaching.pl ukazał się widoczny w moim Garminie :(

Wznawiam prośbę o pomoc, ponieważ szukałem wszędzie na internecie informacji na ten temat i nigdzie nie znalazłem wyczerpujących informacji które by mi pomogły...
wodzirej
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: sobota 13 listopada 2010, 21:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Jak zmienić plik current.gpx w Garmin

Post autor: wodzirej »

Garmin 62sc, Fēnix
ODPOWIEDZ