Czym konwertowac waypionty w formacie .csv
Moderator: Moderatorzy
- marwaldor
- Forumator
- Posty: 965
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 21 razy
Czym konwertowac waypionty w formacie .csv
Czym ugryzc poi w formacie .csv - chcialbym ten plik zamienic w np .wpt
A konkretnie mam liste radarow ze strony UMP i chcialbym abym widział je w postaci waypiontowych choragiewek.
Pzdrw
A konkretnie mam liste radarow ze strony UMP i chcialbym abym widział je w postaci waypiontowych choragiewek.
Pzdrw
- marwaldor
- Forumator
- Posty: 965
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 21 razy
Hee - nie pomyslalem - wystarczyło zapytac Cie na privie...
Ide szukac - dzieki za express
Pzdrw
P.S.
Eeeeeeeeee Tedzie mala reklamacja - nie ma tam wejscia .csv badz jestem lamer i nie wiem czego szukac...
Pzdrw
Ide szukac - dzieki za express
Pzdrw
P.S.
Eeeeeeeeee Tedzie mala reklamacja - nie ma tam wejscia .csv badz jestem lamer i nie wiem czego szukac...
Pzdrw
Ostatnio zmieniony niedziela 11 maja 2008, 09:28 przez marwaldor, łącznie zmieniany 1 raz.
- ted69
- Forumator
- Posty: 6197
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 30 razy
- Otrzymał podziękowań: 44 razy
- Kontakt:
Nie ma za co
jest tez wersja do sciagniecia na komputer i prace off-line
http://www.gpsbabel.org/download.html
jest tez wersja do sciagniecia na komputer i prace off-line
http://www.gpsbabel.org/download.html
- Bas
- Forumator
- Posty: 3849
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 9 razy
- Otrzymał podziękowań: 35 razy
jeszcze mozesz sprobowac: link
http://rjdavies.users.btopenworld.com/h ... erter.html
choc Ted na pewno wie co mowi.
http://rjdavies.users.btopenworld.com/h ... erter.html
choc Ted na pewno wie co mowi.
Ostatnio zmieniony niedziela 11 maja 2008, 09:36 przez Bas, łącznie zmieniany 1 raz.
- Bas
- Forumator
- Posty: 3849
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 9 razy
- Otrzymał podziękowań: 35 razy
Mysle, ze wiesz bardzo dobrze
OT.
Stare, ale trafilem przypadkow i usmialem sie znowu:
**
Idzie chłop przez pole, patrzy - leży podkowa. Odwraca... a tu koń.
**
Facet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny, zarośnięty idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni:
- Mietek, zjesz śniadanie?
A facet wali się w łeb i mówi:
- Mietek! Wiedziałem, że na "M"!
OT.
Stare, ale trafilem przypadkow i usmialem sie znowu:
**
Idzie chłop przez pole, patrzy - leży podkowa. Odwraca... a tu koń.
**
Facet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny, zarośnięty idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni:
- Mietek, zjesz śniadanie?
A facet wali się w łeb i mówi:
- Mietek! Wiedziałem, że na "M"!
- ted69
- Forumator
- Posty: 6197
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 30 razy
- Otrzymał podziękowań: 44 razy
- Kontakt:
Mnie przekonwertowalo plik SAFETY_PK.csv na plik WPT - wyglada prawidlowo (konwersje zrobilem na stronie GPSBabel - ta co podsylalem wczesniej)
Na wejsciu bylo to:
Na wejsciu bylo to:
i na wyjsciu dostalem tak:14.25000,54.50000,UMP pcPL," "
19.35663,49.85616,Przejazd kolejowy,"Andrychow "
19.35015,49.85453,Przejazd kolejowy,"Andrychow "
19.34746,49.84968,Przejazd kolejowy,"Andrychow "
19.34547,49.84782,Przejazd kolejowy,"Andrychow "
Ktorego pliku dokladnie nie mozesz przekonwertowac ?OziExplorer Waypoint File Version 1.1
WGS 84
Reserved 2
Reserved 3
1,UMP pcPL,14.250000,54.500000,,0,1,3,0,65535,UMP pcPL,0,0,0,-777,6,0,17
2,Przejazd kolejowy,19.356630,49.856160,,0,1,3,0,65535,Przejazd kolejowy,0,0,0,-777,6,0,17
3,Przejazd kolejowy,19.350150,49.854530,,0,1,3,0,65535,Przejazd kolejowy,0,0,0,-777,6,0,17
4,Przejazd kolejowy,19.347460,49.849680,,0,1,3,0,65535,Przejazd kolejowy,0,0,0,-777,6,0,17
5,Przejazd kolejowy,19.345470,49.847820,,0,1,3,0,65535,Przejazd kolejowy,0,0,0,-777,6,0,17
- ted69
- Forumator
- Posty: 6197
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 30 razy
- Otrzymał podziękowań: 44 razy
- Kontakt:
Juz widze w czym problem
Przestawiona jest kolejnosc wspoolrzednych - podana jest najpierw dlugosc (E) pozniej szerokosc (N)
Popatrz na to co cytowalem wyzej - wspolrzedne Andrychowa sa dokladnie odwrownie podane.
Moze zrob tak - podczytaj ten plik CSV do Ecela, zamien koloejnosc kolumn i zapisz w nowej wersji. Wtedy wszystko pojdzie OK
Przestawiona jest kolejnosc wspoolrzednych - podana jest najpierw dlugosc (E) pozniej szerokosc (N)
Popatrz na to co cytowalem wyzej - wspolrzedne Andrychowa sa dokladnie odwrownie podane.
Moze zrob tak - podczytaj ten plik CSV do Ecela, zamien koloejnosc kolumn i zapisz w nowej wersji. Wtedy wszystko pojdzie OK