[Win/WinMobile]OziExplorer
Moderator: Moderatorzy
- ted69
- Forumator
- Posty: 6197
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 30 razy
- Otrzymał podziękowań: 44 razy
- Kontakt:
w ogole polecam ten adres: ftp://gps.rybnet.pl
Login: gps
Password: altplgps
Wiecej roznych map juz skalibrowanych pod oziego tam znajdziesz
Milej zabawy zycze i dziekuje za piwo
Login: gps
Password: altplgps
Wiecej roznych map juz skalibrowanych pod oziego tam znajdziesz
Milej zabawy zycze i dziekuje za piwo
-
- Nowy na forum
- Posty: 1
- Rejestracja: wtorek 13 stycznia 2009, 21:48
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Na moim chomiku
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=kaciek
jest prawie kompletne spolszczenie Ozi-ego CE mojego autorstwa
Tu sam plik z instrukcją
http://www.sendspace.com/file/68h319
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=kaciek
jest prawie kompletne spolszczenie Ozi-ego CE mojego autorstwa
Tu sam plik z instrukcją
http://www.sendspace.com/file/68h319
- trojmiasto
- Administrator
- Posty: 1946
- Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
- Podziękował;: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Dzięki - oszczędziłeś mi trochę czasuted69 pisze:A tutaj http://stc.org.pl/mapyOzi/3miasto_PPC/ sa juz przerobione na OzeCE - jak ktos ma ochote
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
- ted69
- Forumator
- Posty: 6197
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 30 razy
- Otrzymał podziękowań: 44 razy
- Kontakt:
No to w ramach reklamowania Podlasia - udostepniam zeskanowane i skalibroiwane na OziCE mapki Puszczy Bialowieskiej i Puszczy Knyszynskiej.
http://stc.org.pl/mapyOzi/Podlasie/
EDIT
I dodatkowo - Puszcza Kampinoska
http://stc.org.pl/mapyOzi/PuszczaKampinoska/
http://stc.org.pl/mapyOzi/Podlasie/
EDIT
I dodatkowo - Puszcza Kampinoska
http://stc.org.pl/mapyOzi/PuszczaKampinoska/
- trojmiasto
- Administrator
- Posty: 1946
- Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
- Podziękował;: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ted, zwróć uwagę na zawartość plików .map - tam jest jakaś kompletna kaszanka, zaczynająca się od:ted69 pisze:A tutaj http://stc.org.pl/mapyOzi/3miasto_PPC/ sa juz przerobione na OzeCE - jak ktos ma ochote
a kończąca się:<DOCTYPE>
Mógłbyś to jakoś poprawić bez specjalnego nakładu pracy z Twojej strony?[an internal server error occured]
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
- trojmiasto
- Administrator
- Posty: 1946
- Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
- Podziękował;: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
- Calineczka
- Wyjadacz
- Posty: 274
- Rejestracja: niedziela 25 stycznia 2009, 12:28
- Podziękował;: 26 razy
- Otrzymał podziękowań: 18 razy
- Kontakt:
Witam Panowie
Po pierwsze dziękuję za udostępnienie mapek, dla mnie-nowicjusza w temacie to wielkie ułatwienie. Własnie wgrałem do swojego PPC OZI-ego i ciesze się mapą topograficzną Gdańska-Oliwy...to moje tereny. GPC podłączony, strzałka pokazuje mi nieco niestabilna pozycję (gps za oknem via bluetooth)...a zapytać chciałem czy jest jakiś wygodny sposób wprowadzania punktów których współrzędne sa podane inaczej?
Co mam na mysli...dzisiaj ganialismy grupka swiezych zapaleńców po:
http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=2860#
i jest tam mnóstwo współrzędnych w postaci innej niż DD.MM.SS. a mianowicie DD.MM.mmm o ile się ne mylę.
Czy mogę zmienic sposób wyświetlania współrzędnych przez OZI-ego na taki jak w opisie Parku Oliwskiego, czy tez wszystkie współrzędne musze przeliczać i dopiero wtedy mogę je wklepać ręcznie do programu?
jeśli moje pytania sa prozaiczne prosze o wyrozumiałośc, dopiero zaczynam się bawić i nawet słownictwo jest mi obce co utrudnia korzystanie z szukajki...
p.s. no tak , trochę kopania po przebogatym menu OziExplorera i jest, w konfiguracja-ustawienia glowne-format pozycji ustawiamy na Deg.Min...soorki
Po pierwsze dziękuję za udostępnienie mapek, dla mnie-nowicjusza w temacie to wielkie ułatwienie. Własnie wgrałem do swojego PPC OZI-ego i ciesze się mapą topograficzną Gdańska-Oliwy...to moje tereny. GPC podłączony, strzałka pokazuje mi nieco niestabilna pozycję (gps za oknem via bluetooth)...a zapytać chciałem czy jest jakiś wygodny sposób wprowadzania punktów których współrzędne sa podane inaczej?
Co mam na mysli...dzisiaj ganialismy grupka swiezych zapaleńców po:
http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=2860#
i jest tam mnóstwo współrzędnych w postaci innej niż DD.MM.SS. a mianowicie DD.MM.mmm o ile się ne mylę.
Czy mogę zmienic sposób wyświetlania współrzędnych przez OZI-ego na taki jak w opisie Parku Oliwskiego, czy tez wszystkie współrzędne musze przeliczać i dopiero wtedy mogę je wklepać ręcznie do programu?
jeśli moje pytania sa prozaiczne prosze o wyrozumiałośc, dopiero zaczynam się bawić i nawet słownictwo jest mi obce co utrudnia korzystanie z szukajki...
p.s. no tak , trochę kopania po przebogatym menu OziExplorera i jest, w konfiguracja-ustawienia glowne-format pozycji ustawiamy na Deg.Min...soorki