[iOS] Geocaches

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

DarkListener
Nowy na forum

Re: [iOS] Geocaches

Post autor: DarkListener » czwartek 28 listopada 2019, 08:53

Apka jest świetna. Na Iphone nie znalazłem nic lepszego. Mam jednak problem z dodawaniem wpisów. Kiedy w ustawieniach włączam sobie dowolny inny serwis poza Opencaching to po odpaleniu apki zostaję przekierowany na stronę logowania. Kiedy jest tylko Opencaching to nie dostaję monitu o zalogowanie i nie mogę dodać wpisu do loga. Można coś z tym zrobić? Jakieś czyszczenie cache czy coś?

i_df
Nowy na forum

Re: [iOS] Geocaches

Post autor: i_df » piątek 29 listopada 2019, 01:09

DarkListener pisze:
czwartek 28 listopada 2019, 08:53
Apka jest świetna. Na Iphone nie znalazłem nic lepszego. Mam jednak problem z dodawaniem wpisów. Kiedy w ustawieniach włączam sobie dowolny inny serwis poza Opencaching to po odpaleniu apki zostaję przekierowany na stronę logowania. Kiedy jest tylko Opencaching to nie dostaję monitu o zalogowanie
Hej.
Aplikacja pokazuje stronę do zalogowania się tylko wtedy, gdy nie jesteś zalogowany do konkretnego serwisu. Więc jeśli dla opencaching nie widzisz strony logowania, a możesz otwierać skrzynki z mapy itd - to znaczy że jesteś zalogowany.
Na innych serwisach najprawdopodobniej nie jesteś zalogowany, dlatego gdy je włączasz - to pojawiają się odpowiednie strony.
Jeśli to TY jesteś zalogowany (patrz niżej), i koniecznie chcesz zalogować się ponownie, to wyłącz aplikację, usuń ją z listy tutaj https://opencaching.pl/okapi/apps/ i później ponownie włącz.
DarkListener pisze:
czwartek 28 listopada 2019, 08:53
i nie mogę dodać wpisu do loga.
Napisz proszę więcej szczegółów: Co się dzieje po dodaniu wpisu? Czy widzisz okienko że wpis się dodał? Czy widzisz okienko że wpis się nie dodał? Jeśli to drugie - czy aplikacja podaje jaki błąd/kod błędu wystąpił? Jeśli aplikacja pokazuje że wpis się dodał - to czy nie widzisz go w logu w apce, czy nie widzisz też go jak wejdziesz przez stronę?

Jeśli sprawdzasz na stronie - to zwracasz uwagę tylko na login czy też na treść ostatnich komentarzy? Może pożyczałeś komuś telefon i teraz jesteś poprostu zalogowany na czyjeś konto? :D

Napisz mi proszę to wszystko - tu albo w PM. Jeszcze podeślij link na skrzynki do których próbowałeś dodać loga. Scenariuszy jest bardzo dużo, musisz doprecyzować co się dzieje żebym mógł Ci pomóc.

ODPOWIEDZ