Blog malarsko-geokeszerski

Pokaż Swoje zdjęcia z wypraw lub wklej link do galerii

Moderator: Moderatorzy

nadikot
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: piątek 30 maja 2014, 09:08
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Blog malarsko-geokeszerski

Post autor: nadikot »

Drogie koleżanki i koledzy, współkeszujący. Nie wiem jak zapatrujecie się na kwestię bloga artystyczno-geokeszingowego. Z tego co tu widziałam, część osób wypowiada się negatywnie na temat rozpowszechniania informacji o geocachingu, w obawie że mugolce zniszczą nam skrytki (albo, że pisząc o schowkach psuje się innym keszerom poszukiwania).
Obecnie moje wynurzenia czytają głównie moi znajomi z fb, których nie ma aż tak wielu oraz ci, którzy trafią do mnie przypadkiem. Coby zwiększyć trochę liczbę czytelników, biorę udział w konkursie na Blog Roku (tak, tak, sranie w banie, szmery-bajery, szafiary, lifestajlery, hipstery) w kategorii „pasje i twórczość”, gdzie walczę między innymi z rowerami, biegaczami, fotografią, poezją, ślubami, cesarzową Sissi i z kawą :shock: . Mam pewność, że przynajmniej Michał Piróg będzie musiał przeczytać choć kilka nagłówków, skoro podjął się bycia jurorem w najbardziej oblężonej kategorii konkursu.

Do rzeczy, wrzucam tego posta, bo chcę żeby trochę więcej osób naprawdę zainteresowanych tematem geocachingu zajrzało na moją stronę. Jak na razie, wszyscy robią wielkie oczy, pukają się w czoło, ewentualnie gadają o podchodach, w najlepszym razie chcą jeździć ze mną na wycieczki, biorąc ze sobą dzieciaki (co jest akurat fajne). Srał pies konkurs, wiem, że tam ludzie kupują startery za kilka tysięcy złotych, żeby zwiększyć swoje szanse, więc nie o to chodzi. Bardziej o przełamanie bariery wstydu przed szerszą publiką – skoro już się obnażam do jakiegoś plebiscytu, to chcę iść za ciosem. Poza tym, co jakiś czas mam spadek energii geokeszerskiej, więc przydałoby mi się jakieś małe wsparcie w tej materii. Zakładam, że powinnam łazić po skrzynkach głównie wtedy, gdy mam coś do wrzucenia do środka (taka była moja idea zaangażowania się w geocaching). Zatem nie mogę ustawać w produkcji fantów, co czasami bywa męczące :)
Pozdrawiam i zachęcam do zapoznania się z treścią (geokeszerskiej części) bloga.

Nadia

http://www.blogmalarki.blogspot.com
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Blog malarsko-geokeszerski

Post autor: Elvis7 »

Jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z dzieł Nadii - jest świetny. Mam nadzieję, że stanę się posiadaczem innych ;) Gdzieś można zagłosować? Mój głos masz bo czasami Twój blog odwiedzam.
Przy okazji zobacz ogłoszenie Łzy na początku forum ;)
nadikot
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: piątek 30 maja 2014, 09:08
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Blog malarsko-geokeszerski

Post autor: nadikot »

W sprawie ogłoszenia już się skontaktowałam. Obaczymy czy będę przydatna :D
A co do głosowania, to jakiś następny etap etapów, nie mam co się napalać. Głownie chodziło mi o to, żeby link do bloga jakiś czas sobie powisiał w trochę innej przestrzeni niż zwykle ;)
ODPOWIEDZ