[przyjmę] [wymienię] Drewniane coiny

kup, sprzedaj, zamień, zezłomuj, oddaj za friko...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andmaj40
Nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 03 czerwca 2013, 16:47
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

[przyjmę] [wymienię] Drewniane coiny

Post autor: andmaj40 »

Witam!
W geocaching bawię się od około 3 miesięcy więc nie ma się co dziwić mojemu zamotaniu :)
W wielu znalezionych skrzynkach znajdowałem drewniane coiny. Nie wiedziałem czemu mają służyć więc po prostu zostawiałem je tam gdzie były. Po przeczytaniu paru wpisów na ten temat rozumiem, że przedmioty te są po to by z jednej strony zareklamować geocaching, jakieś wydarzenie, bądź jego właściciela, a z drugiej są one po to by uatrakcyjnić zawartość skrzynki. Z tego co zrozumiałem to przedmioty te można zabierać (zostawiając jakiś własny drobiazg w zamian)i nie ma konieczności przenoszenia ich dalej. Słowem można je zbierać (kolekcjonować). Jeśli to co piszę trzyma się kupy to znaczy, że sporo takich drewnianych coinów, które spotkałem na swojej drodze po prostu przeleciało mi koło nosa :)
Gdyby znalazł się ktoś, kto ma parę sztuk drewnianych coinów i zechciał się nimi podzielić to byłbym bardzo tym zainteresowany. Oczywiście by nie ucierpiała na tym atrakcyjność skrzynek do których mogły by trafić to w zamian oferuję część gadżetów, które zawsze zabieram ze sobą by je dorzucić do skrzyneczek. (zdjęcie poniżej.
Jeśli znajdzie się ktoś chętny na wymianę to zapraszam na PW.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: [przyjmę] [wymienię] Drewniane coiny

Post autor: Pawel brasia »

Zamiast coinów zostawiam w keszach kropelki:
Obrazek
Jeśli chcesz je zdobyć, to po prostu szukaj skrzynek ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
DriadaK
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: piątek 07 września 2012, 16:14
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: [przyjmę] [wymienię] Drewniane coiny

Post autor: DriadaK »

Hejka, ja produkuję drewniane coiny.
Tych z 2012 r już nie mam. niestety.
Ale mogę przysłać Tobie te z 2013 :)
Jeśli kcesz - daj znać na PV - wyślij mi adres od razu, chyba, że jesteś ze Szczecina, to widzimy się na spotkaniu 12.10. ;)
Pozdrawiam
DriadaK
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ