FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

kup, sprzedaj, zamień, zezłomuj, oddaj za friko...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: Ranwers »

miklobit pisze:
Ranwers pisze: Po wybraniu kategorii głównej (np. Dla geokeszera) wyświetlają się produkty tylko z kilku podkategorii, chyba lepiej było by wyświetlić ze wszystkich.
Wyświetlają się ciurkiem wszystkie podrzędne, podzielone na strony.
Ale być może są jakieś niekonsekwencje w działaniu programu, których nie zauważyłem.
Wszystko wyświetla się OK, po prostu w innej kolejności, niż w menu. Zrobiłem fałszywy alarm :oops:
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: miklobit »

rubeus pisze:a czy klipsiaki zamierzasz mieć kiedyś tam w ofercie ?
Właściwie nie ma przeciwwskazań - patrz post wyżej o magnesach - być może to moje mylne założenie, że każdy ma gdzieś po drodze market z pudełkami.
Z drugiej strony jak mam do wyboru: zainwestować w zapas pudełek ( które zawsze można gdzieś kupić ) albo w jakieś nowe/unikalne projekty do produkcji to wybór będzie prosty.
Pewnie będzie tak, że będą ale jak chwilowo zabraknie to będę odsyłać do Tesco :D.
gczarnocki
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: środa 14 grudnia 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: gczarnocki »

miklobit pisze:Właściwie nie ma przeciwwskazań - patrz post wyżej o magnesach - być może to moje mylne założenie, że każdy ma gdzieś po drodze market z pudełkami.
Niestety, rozczaruję Ciebie i po raz kolejny siebie - 13-tysięczne miasto nie ma sklepu, w którym można byłoby kupić pudełka na klips. Wszelakiej maści sklepy gospodarstwa domowego mają szereg pudełek spożywczych, niestety za wyjątkiem tych klipsowych. Boże, dlaczego moja przygoda z geocachingiem musi być tak trudna? :? W okolicy nie ma skrzynek, nie ma pudełek... Są drukarnie - aż zanadto, bo 3. O laminowanie się więc nie martwię ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: miklobit »

1. Po niedzieli spróbuję uderzyć do PlastTeam'u .
Może będą zainteresowani nowym kanałem sprzedaży.
Tym bardziej że w marketach gdzie są ich pudełka ( np Kaufland, Carrefour ) zwykle są tylko 2-3 rozmiary klipsów a w katalogu dużo więcej.
Tescowe wg mnie są lepsze, ale żeby cena była zbliżona trzeba by kupić z chin cały kontener ( a najpierw znaleźć od kogo ).
Dobrze by było się wypowiedzieć jakie rozmiary są najbardziej chodliwe - na razie tutaj - potem może jakąś ankietę się uda wrzucić do sklepu.

2. Chwilowo płatności online w sklepie są wyłączone - wystąpił jednorazowy problem ale musi być sprawdzone dlaczego.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: Stryker »

miklobit pisze: Tescowe wg mnie są lepsze, ale żeby cena była zbliżona trzeba by kupić z chin cały kontener ( a najpierw znaleźć od kogo ).
Tescowe są z Tajwanu, co wbrew pozorom ma kolosalne znaczenie. Od Chińczyka będzie bardzo trudno kupić coś dobrego poza tym *gdzieś* przeczytałem, że to nie ma być "another store full of made-in-china gadgets" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: miklobit »

Stryker pisze: Tescowe są z Tajwanu, co wbrew pozorom ma kolosalne znaczenie.
Jak są dobre to mniejsza o to gdzie je robią. skoro i tak nie ma namiarów na producenta.
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: FTFshop.eu - zaproszenie na nowy rok

Post autor: miklobit »

Dla każdego kto chciałby być na bieżąco z nowościami w FTFshop ( i nie tylko ) ,
od dzisiaj działą strona sklepu na Facebook'u :
http://www.facebook.com/pages/FTFshopeu/203666076391804
ODPOWIEDZ