Wybory 2021 - dyskusja

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

jacek0707
Nowy na forum
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wybory 2021 - dyskusja

Post autor: jacek0707 »

kurier pisze: poniedziałek 12 kwietnia 2021, 20:49

Bardzo proszę o opublikowanie treści gdzie ja wysyłam Ci pogróżki. Zgadzam się na publikacje tej treści skoro nagle niby taka jest. Nagle teraz coś jest gdy zaczęły się wybory?
Najpierw parę odpowiedzi bezpośrednio potem parę zdań ogólnych o kandydowaniu.

Tylko ja zdecyduję kiedy będę upubliczniał meile, których jestem właścicielem.
Na publikację otrzymanych od Ciebie meili nie musisz wyrażać zgody. W/g prawa meile, które dotarły do adresata stają się jego własnością.
dzejbi
Wyjadacz
Podziękował;: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy

Post autor: dzejbi »

@karwdo odniosłeś się do drugiej części postu @ mangusa. Na podstawie części pierwszej ("co zrobisz dla rozwoju") można odnieść wrażenie, że powoływanie wydzielonej grupy CDO, od radosnego początku do smutnego końca, było jedną wielką ściemą. Bez określenia i zapisania zadań, finalnie można byłoby się spotkać ze stwierdzeniem - "zrobiliśmy tyle co każdy keszer, nikogo nie będziemy wyręczać we wspólnych obowiązkach". Co do "wycofywania się instytucji" ze współpracy pod wpływem lektury FORUM - to też budzi zdziwienie, że rodząca się głównie na FORUM "patologia", jest bez żadnej reakcji tolerowana. Dla niektórych FORUM pozostaje wiec jako białko, papierek i dupokrytka nieskuteczności. Ma tak pozostać.
Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Podziękował;: 104 razy
Otrzymał podziękowań: 162 razy

Post autor: dallas »

jacek0707 pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 10:48 Na publikację otrzymanych od Ciebie meili nie musisz wyrażać zgody. W/g prawa meile, które dotarły do adresata stają się jego własnością.
A to ciekawe, bo wydawało mi się oczywiste, że takie mamy przepisy:

"Zgoda samego nadawcy albo zgoda samego adresata nie wystarczy. Nadawca, jak i adresat korespondencji mogą nie wyrazić zgody na jej rozpowszechnianie, powołując się na ochronę swoich dóbr osobistych, a zwłaszcza tajemnicę korespondencji, ochronę prywatności..."
Awatar użytkownika
misiek_siersciuch (m_si)
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Post autor: misiek_siersciuch (m_si) »

Odpisałem ci przecież w e-mailu z zapytaniem, gdzie napisałem, że straszę banem? Co więcej do całej dyskusji w tym temacie dołączany był cały COG, więc każdy z Nich zna treść wiadomości, ktore adresowane były do ciebie. Tyle w temacie i pzypominam, że to dyskusja dotyczącą wyborów a nie "co mi się wydaje"
Obrazek
jacek0707
Nowy na forum
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: jacek0707 »

misiek_siersciuch (m_si) pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 13:19 Odpisałem ci przecież w e-mailu z zapytaniem, gdzie napisałem, że straszę banem? Co więcej do całej dyskusji w tym temacie dołączany był cały COG, więc każdy z Nich zna treść wiadomości, ktore adresowane były do ciebie. Tyle w temacie i pzypominam, że to dyskusja dotyczącą wyborów a nie "co mi się wydaje"
Jak do tej pory w temacie straszenia mnie banem nie uczestniczył cały COG. Dopiero mam zamiar napisać zgłoszenie do każdego członka COG w temacie straszenia mnie. Specjalnie czekałem z tym do rozpoczęcia "kampanii wyborczej"
W którym miejscu "dymiłem". Nie wyjaśniłeś również tego.
Masz rację, jest to dyskusja dotyczącą wyborów, a ty jesteś jednym z kandydatów!!! Musisz zostać rozliczony. Nie rozśmieszaj mnie stwierdzeniem, że odbiegam od tematu.
W dalszym ciagu będę stanowczo domagał się wyjaśnienia mojej sprawy.
Musisz sprawę z cytatu poniżej wyjaśnić, albo zrezygnować z kandydowania.
"Serio, dajcie sobie spokój z dymieniem, bo w tym momencie zadziałacie nie tylko na swoją niekorzyść, ale również na niekorzyść całego serwisu OC. A jeśli do tego dojdzie, będziemy musieli wyciągnąć konsekwencje...
Ostatnio zmieniony piątek 16 kwietnia 2021, 00:38 przez jacek0707, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Post autor: ronja »

r00t7 pisze: poniedziałek 12 kwietnia 2021, 21:47 No właśnie tak podejrzewam. Ale serio traci na tym cała społeczność bo to na prawdę czyta szersze grono. Jak powiedział A niech napisze B ale jak nie ma dowodów i rzuca oskarżenia... oskarżenie o kierowanie gróźb jest mocne - wiec oby miał dowody. Inaczej na prawdę Jacek działa na szkodę nas wszystkich.
Pomijając wątek jacka zapytam Ciebie: to tak, jak Ty w sprawie Łowców Cieni? Ten sam schemat - pomówienia, oskarżanie bez dowodów. Tyle, że on robi to na własne konto, a Ty użyłeś COG-u. Można powiedzieć, że Twój uczeń odrobił lekcję 😆 Mistrz z Ciebie, tylko Małgorzata jakaś mało powabna 🙂 A Аннушка уже разлила масло 😁
EDIT- znak zapytania
Ostatnio zmieniony wtorek 13 kwietnia 2021, 15:46 przez ronja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Forumator
Podziękował;: 367 razy
Otrzymał podziękowań: 274 razy

Post autor: r00t7 »

jacek0707 pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 13:43
misiek_siersciuch (m_si) pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 13:19 Odpisałem ci przecież w e-mailu z zapytaniem, gdzie napisałem, że straszę banem? Co więcej do całej dyskusji w tym temacie dołączany był cały COG, więc każdy z Nich zna treść wiadomości, ktore adresowane były do ciebie. Tyle w temacie i pzypominam, że to dyskusja dotyczącą wyborów a nie "co mi się wydaje"
Jak do tej pory w temacie straszenia mnie banem nie uczestniczył cały COG. Dopiero mam zamiar napisać zgłoszenie do każdego członka COG w temacie straszenia mnie. Specjalnie czekałem z tym do rozpoczęcia "kampanii wyborczej"
W którym miejscu "dymiłem". Nie wyjaśniłeś również tego.
Masz rację, jest to dyskusja dotyczącą wyborów, a ty jesteś jednym z kandydatów!!! Musisz zostać rozliczony. Nie rozśmieszaj mnie stwierdzeniem, że odbiegam od tematu.
W dalszym ciagu będę stanowczo domagał się wyjaśnienia mojej sprawy.
Musisz sprawę z cytatu poniżej wyjaśnić, albo zrezygnować z kandydowania.
"Serio, dajcie sobie spokój z dymieniem, bo w tym momencie zadziałacie nie tylko na swoją niekorzyść, ale również na niekorzyść całego serwisu OC. A jeśli do tego dojdzie, będziemy musieli wyciągnąć konsekwencje..."

Nie musisz pisać do każdego z osobna - wystarczy na cog@opencaching.pl.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Post autor: ronja »

kurier pisze: poniedziałek 12 kwietnia 2021, 20:49

Ronja
Podoba mi się tekst o tym, że czyjąś wizytówka są afery. Nie zauważyłeś, że czepiasz się ludzi za jakieś pojedyńcze akcje ale uczestniczysz w każdej awanturze jako naczelny krzykacz?
Bardzo lubię tę frazę. Boli serduszko, gdy brakuje argumentów, a dodatkowo nie daje się zamieść pod dywan zrobionego przez
siebie bałaganu? Mogę być tym krzykaczem. Przynajmniej nie ukryjesz wszystkiego 😆
kurier pisze: poniedziałek 12 kwietnia 2021, 20:49 Pamiętam awantury o Twojego ulubieńca k.mila (przepraszam za wymienienie bo nawet się nie znamy) teraz znalazłeś sobie kolejnego do obrzucania w Szczecinie, Warszawie i nas..

Piszesz o tym keszerze, który w logu skrzynki nowego wówczas usera uczestniczył w zamieszczeniu ciekawego wpisu, cytuję "kordy jeb....ięte" (jak coś, to wkleję fotkę). Jakie to wtedy przyjęliście wyjaśnienie? Że nie obrazili keszera, tylko obrazili kordy? 😆 Świetnie promowaliście wówczas rozsądek, jakim kieruje się COG 🙂 To był dobry przykład, jak działa klika w COG, gdy chce wyrównać kogoś do szeregu. Co do Szczecina - to wasz całkowicie autorski projekt, w którym chcieliście mnie umoczyć. Nie udało się. Dobrze, że chociaż sam się wsypałeś 🙂 O aferze w Warszawie nic nie wiem. Jeśli to o ŁC, to sorry - także autorski pomysł COG, z całą patologią procedowania w tle.
kurier pisze: poniedziałek 12 kwietnia 2021, 20:49 Święty nie jestem i uważam, że za daleko zaszła ostatnia awantura po której na nas wieszają psy. Swoje też dołożyłem. Niestety nie wszyscy grają fer i dalej będzie się to ciągnęło. To czy ktoś mi zaufa to nie będzie decyzja osób tu krzyczących a większej ilości użytkowników znających mnie czy strony problemu.
To prawda. Ponosisz pełną odpowiedzialność za Szczecin. Kandydując dzisiaj pokazujesz ludziom środkowy palec. Zero refleksji ...
Obrazek Obrazek
xmall
Stały bywalec
Podziękował;: 134 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Post autor: xmall »

jacek0707 pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 12:16 Będę wklejał ten wątek systematycznie czerwoną czcionką na forum
Ten czerwony kolor to objaw gorączki?
Kogo to interesuje? Grupkę zapalczywych?
Zaczynasz zachowywać się jak troll. Jeżeli masz w zamiarze zniechęcić innych do kogoś to jesteś na dobrej drodze by zniechęcić do siebie.
jacek0707 pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 13:43 Musisz sprawę z cytatu poniżej wyjaśnić, albo zrezygnować z kandydowania.
Obawiam się, że nikt tutaj nic nie musi na twoje życzenie.
Za ten post autor xmall otrzymał podziękowania (total 2):
dallasmaciej.rutecki
Awatar użytkownika
kurier
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 35 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Post autor: kurier »

ronja pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 15:45 Mogę być tym krzykaczem. Przynajmniej nie ukryjesz wszystkiego 😆

Piszesz o tym keszerze, który w logu skrzynki nowego wówczas usera uczestniczył w zamieszczeniu ciekawego wpisu, cytuję "kordy jeb....ięte" (jak coś, to wkleję fotkę). Jakie to wtedy przyjęliście wyjaśnienie? Że nie obrazili keszera, tylko obrazili kordy? 😆 Świetnie promowaliście wówczas rozsądek, jakim kieruje się COG 🙂 To był dobry przykład, jak działa klika w COG, gdy chce wyrównać kogoś do szeregu. Co do Szczecina - to wasz całkowicie autorski projekt, w którym chcieliście mnie umoczyć. Nie udało się. Dobrze, że chociaż sam się wsypałeś 🙂 O aferze w Warszawie nic nie wiem. Jeśli to o ŁC, to sorry - także autorski pomysł COG, z całą patologią procedowania w tle.

To prawda. Ponosisz pełną odpowiedzialność za Szczecin. Kandydując dzisiaj pokazujesz ludziom środkowy palec. Zero refleksji ...
[/quote]

Panie ronja bałagan to masz Pan w głowie. Niby człowiek mądry a ciągle trolluje w internecie. Chociaż przyznałeś się do tego krzykacza. Dalej omijasz fakty. Nikt nie mówi o miejscach a o osobach z tych miejscowości do których się czepiasz. Nadal ukrywasz, że próbujesz za jakieś prywaty dowalić Alexowi. Jakikolwiek on tam jest. A nasz udział? Wow. Nie nasz autorski projekt i nikt Cię nie wrobił a pytał czy coś wiesz ale znalazłeś sobie ciekawy argument. Jesteś zwykłym kłamca wmawiając nam wrabianie Ciebie a nie pytanie o wiedzę w tym temacie. Potwierdzę słowa Roota. Nie ma sensu z Tobą dyskutować. Krzycz na wszystkich. Każdy widzi co Ty odwalasz.

Kandydaturę rozstrzygną głosy. Nie Twoje uparte twierdzenie kto może a kto nie i odwołania do honoru, podejścia do ludzi itd. Popracuj nad lepszymi argumentami. Albo w sumie nie bo nie będzie miał kto Ci odpisać.
Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Podziękował;: 104 razy
Otrzymał podziękowań: 162 razy

Post autor: dallas »

jacek0707

Wątek jest założony do dyskusji wyborczych a nie prowadzonia prywatnej krucjaty.
Mnie też nie podoba się Twoj sposób rozwiązania problemu, bez względu czy jesteś ofiarą intrygi czy nie.
Xmall ładnie to określił - troll.
Wyraziłeś swój punkt widzenia, super, ale nie dręcz już niezainteresowanych wklejaniem w kółko tego samego tekstu. Masz COG i tam rozwiąż w kolejnym kroku swoje problemy.
Chcesz dyskutować - rób to na poziomie i nie zniechęcaj kolejnych osob do czytania forum.
Za ten post autor dallas otrzymał podziękowania (total 3):
XxMELONIKxXtsalariothPawel brasia
got100
Wyjadacz
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: got100 »

ronja pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 15:45 Ponosisz pełną odpowiedzialność za Szczecin.
Niestety ronja, jedną z osób współodpowiedzialnych, za to, co się wydarzyło w ostatnich miesiącach w Szczecinie, jesteś niestety Ty, tak, Ty ronja. Gdybyś w 2015 roku, przy okazji mojego bana, tak zajadle nie bronił tego, którego teraz próbujesz za wszelką cenę dyskredytować, sprawy w Szczecinie, potoczyły by się zapewne zupełnie inaczej. Powiesz, got, to było sześć lat temu, co to ma do rzeczy...Sam dobrze wiesz, że ma. To co się wydarzyło kilkadziesiąt dni temu, jest wynikową spraw, które dręczą Szczecin, od wielu, wielu lat. Dobrze, że w końcu przejrzałeś na oczy i stanąłeś po właściwej stronie, ale musisz również zrozumieć, że to co się stało, nie jest wyłącznie winą dwóch cogistów, jest to składowa zaniedbań, przymykania oczu, błędnych decyzji wielu osób na przestrzeni ostatnich paru lat.
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowania (total 2):
kurierr00t7
dzejbi
Wyjadacz
Podziękował;: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy

Post autor: dzejbi »

@ got czy ja dobrze rozumiem ?. Ostatnie zmiany w regulaminie dotyczące zakładania keszy wprowadzone przez COG, a będące pokłosiem ostatniej "sprawy szczecińskiej", mają swoją praprzyczynę w 2015 roku ? To dla mnie ciekawostka :)
Za ten post autor dzejbi otrzymał podziękowanie:
ronja
maciej.rutecki
Bywalec
Podziękował;: 37 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Post autor: maciej.rutecki »

jacek0707 pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 17:18
dallas pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 16:34 jacek0707
nie zniechęcaj kolejnych osob do czytania forum.
[....]
Widzę, że w Szczecinie trafił swój na swego. ;-)

Możesz dać całość korespondencji? Wyrywki są mało wiarygodne. Tylko prośba: całość i chronologicznie. No i najlepiej w oddzielnym wątku.

PS. Nie masz prawa mówić co kto ma czytać. [....]utrudniasz czytanie wartościowych komentarzy.
Ostatnio zmieniony wtorek 13 kwietnia 2021, 19:41 przez RoDaJJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta , konsekwencja usunięcia poprzedniego wpisu na podstawie zgłoszenia
Za ten post autor maciej.rutecki otrzymał podziękowania (total 2):
XxMELONIKxXxmall
got100
Wyjadacz
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: got100 »

dzejbi pisze: wtorek 13 kwietnia 2021, 17:49 @ got czy ja dobrze rozumiem ?. Ostatnie zmiany w regulaminie dotyczące zakładania keszy wprowadzone przez COG, a będące pokłosiem ostatniej "sprawy szczecińskiej", mają swoją praprzyczynę w 2015 roku ? To dla mnie ciekawostka :)
Dzejbi, w Szczecinie zaiskrzyło zdecydowanie przed ostatnią zmiana w regulaminie :wink:
ODPOWIEDZ