Wybory 2021 - dyskusja

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Kontakt:

Re: Wybory 2021 - dyskusja

Post autor: Iwmali »

kurier pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 23:18
1. Gdzie ty masz kreta, że mówiłem o nie kandydowaniu do COGu?
2. Czy twoja próba wypchnięcia kandydatki musi wiązać się z dowalaniem nam?
3. Czy ta pomoc z zewnątrz dla Cogu to jesteś ty dla kandydatki którą wspierasz?
4.Gdzie był ban dla iwmali za nie opublikowane skrzynki? Chyba za co innego. Ale od dawna zmierzasz w temacie w bok...byle sprostać swoim oczekiwaniom.
5. Czemu sam nie startujesz? Czyżby temat tego, że nie można czepiać się innych w COGu?
6. Kim jesteś, że decydujesz o kandydowaniu?
7.Gdzie straszyłem przejściem na GC? Może sprzedaj w końcu kreta bo tylko na nich polegasz.
8. Może wyjaśnij prywatny problem z alexem22 dlaczego się go czepiasz?

Bardziej konkretnie:
Obecne ataki jasno mówią, że masz kandydatkę z pewnego rejonu i jesteś tym wsparciem z zewnątrz. Jak zwykle chcesz kreta w COGu.

Skup się na promowaniu nowej kandydatki gdzie ostatnio ciągle bywasz. To ludzie stwierdzą na kogo zagłosować i czy ufać twojej teorii czy mojej. Śmieszne bo rok temu współpracowaliśmy razem w Kwidzynie a na miśka głosowałeś.
Widzę, że forum sięga dna i to dzięki kandydatowi do COGu. Nie będę więcej tu pisać, ten tekst pokazuje twarz kuriera i nie tylko jego. A nazywanie nowej kandydatki do COGu to już jest chamstwo do potęgi entej. :twisted: Kim Ona by nie była.
Ostatnio zmieniony niedziela 11 kwietnia 2021, 10:05 przez Iwmali, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez kesza - dzień stracony.
Awatar użytkownika
r00t7
Forumator
Podziękował;: 367 razy
Otrzymał podziękowań: 274 razy

Post autor: r00t7 »

karwdo pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 16:53 Nie.
JAWNOŚĆ DYSKUSJI, GŁOSOWAŃ, PROJEKTÓW.

Zero samowoli, zero mieszania się w konflikty Wacek vs Placek.

Dyspozycyjność na wysokim poziomie.

My walczmy o "nowych" użytkowników, nie o projekty w pierwszej kolejności. Jak nie wejdą nowe osoby, z pomysłami na "czystą platformę" do działania, żaden projekt czy instytucja nam nie pomoże.
Po to trzeba wyczyścić bałagan istniejący od lat, podcinać dziwne układy, zmowy milczenia czy zwał jak zwał.
Dla młodych, którzy SĄ tylko nie ma im kto pomóc, podczas gdy my sobie dyskutujemy o metodach wyborów, po których wszystko wraca na stare tory.

TO SIĘ MUSI ZMIENIĆ i o tym myślałem podając te TRZY punkty na początku wątku.
Karwdo zgadzam się. Ale masz taki Szczecin np. Tam konflikt z różnych stron trwa 12 lat jedni się już nie bawią inni dochodzą konflikt trwa dalej. I zawsze ktoś zna kogoś. Nie wyplenisz tego w 100%. I to jest tylko przykład.

To co trzeba to umieć rozgraniczyć kogoś lubienie od „pracy” i rozpatrywać zgłoszenia bezstronniczo. Nigdy nie rozpatrywałem zgłoszenia ze względu na to czy kogoś lubię czy nie. Zawsze merytorycznie - i tu oczywiście zdarzały się błędy.
Przy większych watpliwościach osoby wylaczaly się ze zgłoszenia.

Tak liczysz na nowych - z wieloma miałem kontakt z racji 3 pierwszych założeń. I ludzie chcą się w spokoju bawić i mieć gdzie. Nie spotkałem osoby która od razu chciała wchodzić i robić zmiany - a szkoda bo wsparłbym jak tylko potrafię. Ludzie liczyli na wytłumaczenie zakładania szukania i dobrych praktyk - a forum itp w ogóle było im obce. W gruncie rzeczy zobacz ile osób się tu wypowiada - zawsze te same a sporo nowych się bawi. Ale ich te kłótnie nie interesują.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Kontakt:

r00t7 pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 17:17

Karwdo zgadzam się. Ale masz taki Szczecin np. Tam konflikt z różnych stron trwa 12 lat jedni się już nie bawią inni dochodzą konflikt trwa dalej. I zawsze ktoś zna kogoś. Nie wyplenisz tego w 100%. I to jest tylko przykład.

To co trzeba to umieć rozgraniczyć kogoś lubienie od „pracy” i rozpatrywać zgłoszenia bezstronniczo. Nigdy nie rozpatrywałem zgłoszenia ze względu na to czy kogoś lubię czy nie. Zawsze merytorycznie - i tu oczywiście zdarzały się błędy.
Przy większych watpliwościach osoby wylaczaly się ze zgłoszenia.

Tak liczysz na nowych - z wieloma miałem kontakt z racji 3 pierwszych założeń. I ludzie chcą się w spokoju bawić i mieć gdzie. Nie spotkałem osoby która od razu chciała wchodzić i robić zmiany - a szkoda bo wsparłbym jak tylko potrafię. Ludzie liczyli na wytłumaczenie zakładania szukania i dobrych praktyk - a forum itp w ogóle było im obce. W gruncie rzeczy zobacz ile osób się tu wypowiada - zawsze te same a sporo nowych się bawi. Ale ich te kłótnie nie interesują.
Tak.... Szczecin i alex22 to idealne zestawienie, ów człowiek jest niereformowalny, toczy boje od 12 lat, tyle ludzi przez niego odeszło, a od wielu lat ma problem z moją osobą. Bo Iwmali nie chce odejść z OC, kurde 5 lat był spokój ludzie nawet nie widzieli kto to jest alex22... do czasu kiedy wrócił, zdążył napisać na mnie do COGu 1000 donosów, przyczynił się w 100% do mojego bana, napisał mi w MOICH skrzynkach 200 komentarzy, spojlerów i uwag. Ostatnio nawet mi napisał co ja mam pisać w swoich skrzynkach, jakie mam dawać wskazówki. A może dajcie alexowi możliwość zmieniania opisów w moich skrzynkach, może wtedy się ode mnie odczepi i będzie spokój?

Pytanie: co zrobiliście w tej sprawie dot. mojego najlepszego kumpla alexa, przyjmujecie jego kłamliwe zgłoszenia, dajecie mi bana a on dalej robi to co chce... Dlaczego? Bo może, bo jest nietykalny?
Nie piszcie, że to nie dotyczy wyborów, bo dotyczy, może w końcu zmienić skład COGu z kolesiami alexa i będzie spokój? Na normalnym serwisie już takiego człowieka by nie było, a u nas on jest.
Naprawdę byłoby lepiej dla Szczecina gdybym usunęła te 750 skrzynek z terenu? Myślę, że tak, wtedy zapanowałaby w nim Legenda Szczecina.
dzejbi
Wyjadacz
Podziękował;: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy

Post autor: dzejbi »

Wydawać by się mogło, że FORUM to miejsce na ścieranie się poglądów, wymianę pomysłów, ocenę działań. Jeżeli jednak chodzi Wam o jednokierunkowe superlatywy, to zmieńcie nazwę i formułę tego miejsca. Niech nazywa się "Bareizmy" i kto zechce niech zaintonuje wpisy w rodzaju: niech żyje nam cogowicz Mietek - to pisałem ja, Jarząbek, keszer II klasy. Pewnie nastanie szczęśliwość i drzwi każdej instytucji staną otworem ! :) .
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Post autor: ronja »

@karwdo - w temacie winy za stratę cennego partnera dla OC: klasyczny mechanizm manipulacji. Dopóki r00t nie kładzie odkrytych kart, dopóty tak trzeba traktować temat. Czego się po nim spodziewać, skoro nawet nie ma odwagi napisać o leniach COG-owych, którzy ponoć są gorsi od niego? Czeka na innych, by potem mówić, że ma czyste łapki😆
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Błękitna Team
Stały bywalec
Podziękował;: 449 razy
Otrzymał podziękowań: 110 razy
Kontakt:

Post autor: Błękitna Team »

@Iwmali pomogłaś mi podjąć decyzję. Stałam za Tobą murem...nie warto było. Pozdrawiam wizjonerów i trzymam kciuki... A jeszcze uściślę: dwie kadencje z roczną przerwą to już rutyniarstwo...?
Za ten post autor Błękitna Team otrzymał podziękowanie:
xmall
Awatar użytkownika
r00t7
Forumator

ronja pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 19:13 @karwdo - w temacie winy za stratę cennego partnera dla OC: klasyczny mechanizm manipulacji. Dopóki r00t nie kładzie odkrytych kart, dopóty tak trzeba traktować temat. Czego się po nim spodziewać, skoro nawet nie ma odwagi napisać o leniach COG-owych, którzy ponoć są gorsi od niego? Czeka na innych, by potem mówić, że ma czyste łapki😆
Klasycznie się mylisz. Jak ktoś poprosił by nie zdradzać to dla mnie to święto i słowa dotrzymam. Może ten ktoś kiedyś sam się ujawni. Nie wszystko musisz wiedzieć. Ania pisze zapewne o kimś innym - tez jej nie wierzysz ?

Co do leniuchów - w zgłoszeniach i weryfikacjach takich nie było - chodzi o wewnętrzne dyskusje. Nie każdy brał udział. Ale najuczciwiej jakby każdy sam podsumował ile maili wysłał ile rozmów przeprowadził bo może o czymś nie wiem (np. Ktoś nieśmiały maili nie pisze a tylko dzwoni po ludziach). Moim zdaniem każdy powinien takie podsumowanie kadencji wrzucić.
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowanie:
Błękitna Team
Obrazek Obrazek
Leone
Stały bywalec
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Post autor: Leone »

Przejrzałem sobie z ciekawości listę osób, które kandydują (ponownie) do COG.
Panowie, mam nadzieję, że wiecie, o kim mowa, miejcie honor i ustąpcie. Udowodniliście, że się do tego nie nadajecie. Zróbcie miejsce innym.
Za ten post autor Leone otrzymał podziękowania (total 2):
Błękitna Teamtelefonalarmowy
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazek
mój profil
moja wizytówka
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Kontakt:

Znikam z forum, chamstwo niektórych poszło za daleko.
Ostatnio zmieniony niedziela 11 kwietnia 2021, 09:56 przez Iwmali, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kurier
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 35 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Post autor: kurier »

Drogi ronja(niestety tylko ze względu na prace). Czytając to co piszesz mam pewne wątpliwości czy nadal wiesz co mówisz. Przestałem traktować cię serio w momencie gdy stwierdziłeś, że wrobiliśmy cię w aferę szczecińską, gdy zadzwoniliśmy z pytaniem o temat a obraziłeś się o to, że nie podaliśmy ci źródła. Po tym stwierdziłeś, że wrobiliśmy cię w ten temat. Ale wróćmy do konkretów. Wypunktuje:
1. Gdzie ty masz kreta, że mówiłem o nie kandydowaniu do COGu?
2. Czy twoja próba wypchnięcia kandydatki musi wiązać się z dowalaniem nam?
3. Czy ta pomoc z zewnątrz dla Cogu to jesteś ty dla kandydatki którą wspierasz?
4.Gdzie był ban dla iwmali za nie opublikowane skrzynki? Chyba za co innego. Ale od dawna zmierzasz w temacie w bok...byle sprostać swoim oczekiwaniom.
5. Czemu sam nie startujesz? Czyżby temat tego, że nie można czepiać się innych w COGu?
6. Kim jesteś, że decydujesz o kandydowaniu?
7.Gdzie straszyłem przejściem na GC? Może sprzedaj w końcu kreta bo tylko na nich polegasz.
8. Może wyjaśnij prywatny problem z alexem22 dlaczego się go czepiasz?

Tyle pytań. Teraz konkrety ze stwierdzeń. Masz problem typowo internetowy. Na żywo można się z tobą dogadać ale internetowo zachowujesz się jak troll który potrzebuje obiektu do uczepienia. Jak to nie był k.mil to teraz misiek czy kurier,a może nawet alex22- czepiasz się osób które ci przeszkadzają, po kolei. W tym momencie nawet zapraszam do startowania alexa22. Ma to samo doświadczenie z serwisem co ty.
Po raz kolejny powtarzam, że nie cofam swojej decyzji wobec afery szczecińskiej. Większość osób nie wie o co tam chodzi.

Bardziej konkretnie:
Obecne ataki jasno mówią, że masz kandydatkę z pewnego rejonu i jesteś tym wsparciem z zewnątrz. Jak zwykle chcesz kreta w COGu.

Gdzie i na jakiej zasadzie jeden z nielicznych pieniaczy twierdzi, że nie mogę kandydować? Powiedz, że nic nie robiłem. Połowa inicjatyw nasza. SGK,SJZ,RPP,RPW, mało??Nie powiesz bo byłem inicjatorem AKQ, akcji nie wspominając o 10 procent skrzynek które powstały w zeszłym roku. AKQ jak udało się kogoś odszukać do stworzenia to przekazaliśmy dalej do działania w COGu..

Skup się na promowaniu nowej kandydatki gdzie ostatnio ciągle bywasz. To ludzie stwierdzą na kogo zagłosować i czy ufać twojej teorii czy mojej. Śmieszne bo rok temu współpracowaliśmy razem w Kwidzynie a na miśka głosowałeś.
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Kontakt:

Re: Wybory 2021 - zgłaszanie kandydatów

Błękitna Team pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 19:26 Jednak kandydowanie w tym roku, to najgorsza decyzja, jaką dotychczas podjęłam. Trzymam za Was kciuki Nowicjusze ( jakby trzeba było wesprzeć, pomóc, dzwońcie bez obaw). Za wizjonerów kciuków nie trzymam. Ja mówię pas. Proszę o usunięcie Błękitnej z listy kandydatów.
Ania nie wygłupiaj się wracaj do wyborów, wiesz, że chodziło o kogo innego, a nie o Ciebie, wyszło głupio ale przepraszam za głupi wpis.
Awatar użytkownika
r00t7
Forumator

Przeniosłem post Iwmali do dyskusji jako ze to nie dotyczy zgłoszenia kandydata.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

r00t7 pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 19:35
Klasycznie się mylisz. Jak ktoś poprosił by nie zdradzać to dla mnie to święto i słowa dotrzymam. Może ten ktoś kiedyś sam się ujawni. Nie wszystko musisz wiedzieć. Ania pisze zapewne o kimś innym - tez jej nie wierzysz ?

Co do leniuchów - w zgłoszeniach i weryfikacjach takich nie było - chodzi o wewnętrzne dyskusje. Nie każdy brał udział. Ale najuczciwiej jakby każdy sam podsumował ile maili wysłał ile rozmów przeprowadził bo może o czymś nie wiem (np. Ktoś nieśmiały maili nie pisze a tylko dzwoni po ludziach). Moim zdaniem każdy powinien takie podsumowanie kadencji wrzucić.
Nie mylę się. Patrząc wstecz, to tyle historii już ujawniłeś (włącznie z danymi, które teraz uznawane są za wrażliwe - pamiętasz alexa22-konta, czy przypomnieć), że najnormalniej w świecie Twoja wiarygodność nie istnieje. Tajemniczy partner .... Yeti też jest tajemnicze, podobnie jak magia Świąt :D

Co do oceny pracy: od lat piszesz o nierobach, ale nigdy otwarcie. Jednym słowem: legitymizujesz ich nieróbstwo brakiem własnej uczciwości, chociażby wobec wyborców. To też pokazuje, jak bardzo nie nadajesz się do COG (nieroby też).

Zastanawiam się, co takiego jest w tych guziczkach, że ludzie, którzy się nie sprawdzają, wciąż się ich trzymają? Piszecie o jakimś wielkim wysiłku, ale tylko pelikany łykają. Nie ma go, sam tego doświadczyłem, mimo sporej dawki pracy. Administrowanie zgłoszeniami to pikuś. Więcej dzieje się przy dużych realizacjach, ale tych próżno szukać w ostatnich latach. Więcej robią szeregowi keszerzy przy swoich projektach, niż COG dla ogółu. A może to jakaś ukryta forma masochizmu, albo mesjanizmu? Obojętnie, potrzebujemy zmiany. Wystarczy pseudo-bohaterów, przyspawanych do stołka. Mam nadzieję, że zostanie wprowadzone ograniczenie kadencji. To jedyny sposób pozbycia się (przynajmniej na jakiś czas) nierobów, manipulatorów, prowokatorów, ludzi bez wizji i chęci pracy z innymi (np. z wyborcami). Do uczciwości i honoru próżno się odwoływać. Jedynie Błękitni mieli to poczucie. Jestem przekonany, że wspierając Wzorowego (i innych "młodych") zrobią w ciągu roku dla OC więcej, niż zasiadacze z ustami pełnymi frazesów i ich kumple, którym guziczki (banodajne) przesłoniły rozum.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

kurier pisze: sobota 10 kwietnia 2021, 23:18 Drogi ronja(niestety tylko ze względu na prace).
Drogi kurierze! Wszystko, co napisałem, to rozmowy z Tobą, miśkiem, innymi keszerami, z którymi rozmawialiśmy wspólnie wielokrotnie, powinieneś pamiętać. Jak sam piszesz - łatwiej nam się rozmawia w kuluarach, ale to nie znak, że wszystko ma tam zostać. Doceniam pracę, walczę z metodami, jakie stosujecie w COG. Niestety, jesteś bohaterem najgorszego numeru w ostatnich miesiącach. Nieudolnego, przynoszącego realne szkody dla OC. Zdyskredytowałeś siebie, miśka, COG, OC, nas wszystkich, a teraz próbujesz jeszcze przerzucać odpowiedzialność np. na mnie. Ocena Twoich działań w Szczecinie jest jednoznaczna, poczytaj raz jeszcze Forum. Chętnie będę współpracował dalej z Tobą przy ważnych dla OC pomysłach, ale nigdy nie zgodzę się na to, żeby żyrować przewały. Piszesz o wielu inicjatywach - świetnie! Pokazujesz, że jako keszer potrafisz normalnie istnieć. Szkoda, że jako COG-ista nie poszedłeś tą ścieżką. Widać zło bardziej pociąga :D
Sporo piszesz o miśku. Fajnie, że się lubicie. Szkoda tylko, że tak bardzo zaangażował się w bycie Ojcem Gromowładnym. Sam ma tak duży potencjał, że protektor jest mu zbędny. Stracił go przy Tobie, jesteś złym mecenasem.

Lubuskie, zaklęty krąg 😆 Bardzo się mylisz. Nikogo nie promuję. Jest tylu chętnych do pracy w tym regionie (nawet Ty), że trudno wybrać. Wszyscy, którzy dotąd wyrazili chęć, sprawdzą się dobrze, poza Tobą. Daj im szansę, weź przykład z Błękitnych. Tylko oni pokazali klasę (i pewnie za rok nałapią tyle punktów, że spokojnie staną bez bagażu Twojego numeru w Szczecinie).
Za ten post autor ronja otrzymał podziękowanie:
Błękitna Team
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
wzorowy
Nowy na forum
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Post autor: wzorowy »

Czytając wątek tracę ochotę na ten cały COG.
Za ten post autor wzorowy otrzymał podziękowanie:
telefonalarmowy
ODPOWIEDZ