rezerwacja miejsca na kesza

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tomaszg
Bywalec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Kontakt:

Re: rezerwacja miejsca na kesza

Post autor: tomaszg »

jozkam pisze: czwartek 18 lutego 2021, 22:18 Kiedyś to były skrzynki, piękne, z zawartością, wymagające... Poziom ten ustanawiali keszerzy, a teraz PET w krzaki wrzucony albo ependorf pod ławką przyczepiony... albo dwa, albo trzy czy cztery pod jedną... I nie wiesz człowieku którego pierwszego zalogować, bo w środku karteczka logbook udaje. Byle szybciej, byle więcej... Byle jak...
Nic dziwnego - skoro kto pierwszy, ten lepszy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Generator statystyk: Geostat
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

Ciachol pisze: czwartek 18 lutego 2021, 12:30 Pytanie do jozkam.
Czy za drobną opłatą, będzie możliwość skrócenia czasu oczekiwania z 3 miesięcy do np. tygodnia?😁
A tak poważnie, skończcie ten kabaret, zbliżają się wybory, więc będzie okazja poskakać sobie do gardeł.😁
Na obecną chwilę ruszać w teren w poszukiwaniu lub zakładaniu keszy.😃
Ok. miałam się nie odzywać do Ciachola, ale skoro założyłam sobie wiecznego bana to wrzucę swoje 5 gr.
Z czego Ty człowieku tak się cieszysz, przecież to Ty jako jeden z pierwszych rozpętałeś tę burzę, to Ty powiedziałeś jackowi0707, że może wszędzie zakładać kesze i nie patrzeć na innych, to Ty wysłałeś kopię naszej rozmowy na priv Miśkowi i kurierowi
Ostatnio zmieniony sobota 20 lutego 2021, 15:54 przez Iwmali, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez kesza - dzień stracony.
xmall
Stały bywalec
Podziękował;: 134 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Post autor: xmall »

No pandemia nam nie służy. Stare dobre małżeństwa z gorszych opresji wychodziły :) Do zobaczenia 24 kw. w Kostrzynie. Pewnie jak zwykle wam przejdzie :)
XxMELONIKxX
Nowy na forum
Podziękował;: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: XxMELONIKxX »

karwdo pisze: środa 17 lutego 2021, 23:17 Dwie rzeczy są jednocześnie do uregulowania:
1. JEDNORAZOWA możliwość (półroczna) zawieszenia kesza
Spotkałem się niedawno z sytuacją w obserwowanej "chwilowo niedostępnej" skrzynce. Zbliżało się właśnie pół roku tej niedostępności, więc właściciel aktywował skrzynkę i za dosłownie "pięć minut" znowu pojawił się jego wpis, że skrzynka czasowo niedostępna. Kolejne pół roku spokoju?
rapotek
Wyjadacz
Podziękował;: 116 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: rapotek »

XxMELONIKxX pisze: wtorek 11 maja 2021, 18:11 Spotkałem się niedawno z sytuacją w obserwowanej "chwilowo niedostępnej" skrzynce. Zbliżało się właśnie pół roku tej niedostępności, więc właściciel aktywował skrzynkę i za dosłownie "pięć minut" znowu pojawił się jego wpis, że skrzynka czasowo niedostępna. Kolejne pół roku spokoju?
Tego typu działanie jest często spotykane. Bywają nawet skrzynki, które od początku bazują na takim (dodam: nadmiarowym) "sztucznym" przedłużaniu półrocznego okresu nieaktywności, tzw. skrzynki sezonowe, które są dostępne lub ich zdobywanie ma sens tylko przez np. kilkanaście dni w roku. Ciesz się, że w ogóle to zauważyłeś, gdyż właściciele potrafią usuwać wpisy o zmianie statusu, aby "nie budzić sensacji" wśród obserwujących.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Post autor: ronja »

Akceptowalna praktyka, stosowana w parkach narodowych, gdy np. na zimę zamyka się szlaki turystyczne. Częściej ma jednak związek z "zaklepaniem" miejscówki i podniesieniem sobie nastroju. Nie tak dawno temat pojawił się przy okazji innego, jako element dominacji w okolicy. Tego typu zachowania miały być zwalczane, ale co ja tam wiem 😉
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ