Ban Iwmali

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kurier
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 35 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Re: Ban Iwmali

Post autor: kurier »

ronja pisze: piątek 19 lutego 2021, 12:40
Smuteczek :( Ale rozwiązać problem z głową to już za trudno było? Ponawiam pytanie, dlaczego próbowałeś wrobić mnie w aferę? Gdyby się udało, to też byś twierdził, że wszystko jest OK? Ty wypowiedziałeś słowa o tym, że wasz informator twierdzi, że jestem zamieszany w to wszystko i Ty powiedziałeś o "poświęceniu iwmali" (w domyśle przez cały COG). Pozostałe pytania także są aktualne.
Ponieważ dla podkrecenia imprezy ściemniasz o wrabianiu bo było Ci to parę razy powtarzane, że może ktoś się pomylił to mówiąc i tylko pytamy, nie zamierzam dalej prowadzić z Tobą konwersacji. Możesz dalej oskarżać itp. Żadna nowość bo robisz to zawsze i w każdym temacie gdzie się odezwiesz. Poszukaj łatwiejszego celu ;P
xmall
Stały bywalec
Podziękował;: 134 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Post autor: xmall »

Iwmali pisze: piątek 19 lutego 2021, 13:21 Następny keszer przekręcony przez mafię szczecińską?
Iwona, lubisz ostro pisać. Odpiszę tak samo. Pieprzysz od rzeczy!
Nie odniosłaś się do tego o czym pisałem w poście na forum. Piszesz bez potrzeby o sprawach o których nie mam pojęcia.
Jaka mafia??? Szukam skrytek dla przyjemności. Jestem drobnym keszerem. Znam kilka osób z OC spotkanych w Policach.
Nie znam osobiście Ciebie, Jacek0707, alex22. Znam i cenię Karougeka bo zakłada skrytki po które warto jechać do Polic.

Mnie trudno zniechęcić, ale jeżeli chcesz zniechęcić innych to nieźle działasz. Po co?
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Post autor: ronja »

kurier pisze: piątek 19 lutego 2021, 13:36
Ponieważ dla podkrecenia imprezy ściemniasz o wrabianiu bo było Ci to parę razy powtarzane, że może ktoś się pomylił to mówiąc i tylko pytamy, nie zamierzam dalej prowadzić z Tobą konwersacji. Możesz dalej oskarżać itp. Żadna nowość bo robisz to zawsze i w każdym temacie gdzie się odezwiesz. Poszukaj łatwiejszego celu ;P
Rozumiem, że próbujesz uniknąć odpowiedzialności, ale sorry - łżesz w tej sprawie jak z nut. Zaraz będzie, że wydaje mi się, że była taka sprawa 😆 No nic, może COG jako reszta coś napisze? Ciekawi mnie, czy szacowne gremium akceptuje Twoją metodę wkręcania kogoś w aferę i wydawania werdyktu, obarczonego kłamstwem? Jeśli tak, to trzeba zmienić zapisy o COG-u. Jeśli nie, to powinieneś podać się do dymisji. Zrąbałeś sprawę, bo z Tobie wiadomych powodów wybrałeś interes tajemniczego doradcy, a nie ogółu, co widać po przebiegu procedowania i sławnym już uzasadnieniu bana. Złapany za rękę krzyczysz, że to nie Twoja ręka 😀 Na przyszłość szukaj kogoś łatwiejszego do zmanipulowania, bo ze mną nie pójdzie. Pozdrów kolesia. Zdaje się, że jest na fali 🙂
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

xmall pisze: piątek 19 lutego 2021, 14:11
Iwmali pisze: piątek 19 lutego 2021, 13:21 Następny keszer przekręcony przez mafię szczecińską?
Iwona, lubisz ostro pisać. Odpiszę tak samo. Pieprzysz od rzeczy!
Nie odniosłaś się do tego o czym pisałem w poście na forum. Piszesz bez potrzeby o sprawach o których nie mam pojęcia.
Jaka mafia??? Szukam skrytek dla przyjemności. Jestem drobnym keszerem. Znam kilka osób z OC spotkanych w Policach.
Nie znam osobiście Ciebie, Jacek0707, alex22. Znam i cenię Karougeka bo zakłada skrytki po które warto jechać do Polic.

Mnie trudno zniechęcić, ale jeżeli chcesz zniechęcić innych to nieźle działasz. Po co
To ty, sorry, pieprzysz od rzeczy, piszesz posty w których nie wiadomo o co chodzi, bronisz ludzi, których nie znasz. Ja nikogo nie będę zachęcać lub zniechęcać, napisałam, że daję sobie bana na całe OC na zawsze, zbieram skrzynki z terenu, potem je archiwizuję na OC, wszystko w tym temacie.
Teraz odnoszę się do Twoich słów na forum, jak jacek0707 założył kesza na moich wyimkach czy quizach, ja mu to napisałam, tak jak mi napisali w Sopocie, ja usunęłam kesza, a jacek z innym zrobił tę szopkę, o której teraz czytasz, możesz dać temat do ignorowanych i nie musisz tego czytać... to tak z cyklu dobra rada.
Ostatnio zmieniony piątek 19 lutego 2021, 15:25 przez Iwmali, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez kesza - dzień stracony.
night_time
Nowy na forum
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: night_time »

@kurier - wiesz, że nie angażuję się w akcje na Forum (w realu też), ale jako świadek rozmowy, w której brałam udział, napiszę krótko: łżesz w żywe oczy. To tyle tytułem komentarza. Niech COG będzie z Tobą, skoroś taki kryształowy.
Awatar użytkownika
kurier
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 35 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Post autor: kurier »

night_time pisze: piątek 19 lutego 2021, 15:14 @kurier - wiesz, że nie angażuję się w akcje na Forum (w realu też), ale jako świadek rozmowy, w której brałam udział, napiszę krótko: łżesz w żywe oczy. To tyle tytułem komentarza. Niech COG będzie z Tobą, skoroś taki kryształowy.
Jak widać nie uczestniczyłaś w rozmowie lub Twój Cię namówił na kłamstewka. Bo wątpię, że nie odróżniacie pytania od stwierdzenia. Ronje boli najbardziej że nie powiedzieliśmy kto nam to podsunął. Ale przecież zaprzeczył więc w czym problem.
got100
Wyjadacz
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: got100 »

Misiek siersciuch, kurier, zrobiliście bardzo złą rzecz,  jesteście już tego świadomi, ale nie bardzo wiecie, jak z tej zagmatwanej sytuacji wybrnąć.
Kiedyś mój dobry znajomy, pozdrawiam art_ noise, powiedział, cytuję "Kara śmierci na OC to ban" i niestety miał rację. Dla zaangażowanego uczestnika zabawy, to w zasadzie wyrok z którym trudno jest mu się pogodzić. Pamiętam, jak ja parę lat temu byłem w podobnej sytuacji co Iwmali. Wespół z użytkownikiem alex22 konta, dostałem bana na czas nieokreślony, za, jak to napisała wtedy RR -  przewlekłe działanie na szkodę dobrego wizerunku serwisu opencaching.pl. Całej pikanterii temu wydarzeniu nadawał fakt, że w tym właśnie okresie, odbierałem żywcowo - sajmonowe super gwiazdki za najlepsze kesze w serwisie, za najwięcej rekomendacji i za coś tam jeszcze naj.
Dlaczego o tym teraz piszę? a no dlatego, że widzę sporo analogii z tym co działo się wtedy do tego co dzieje się dzisiaj. Chopy,daliście bana  kobicie, która dzień w dzień, świątek piątek, deszcz czy skwar, łazi przy tych swoich keszach, przypominam, przy prawie 800 keszach. Serwisuje, zmienia maskowania, wymienia lookbooki, żyje tym niemal 24/h. Że czasami nerwy puszczają? Zdarza się. Daliście tu przykład komentarza iwmali o "pseudokeszerach", którzy nie mogli znaleźć kesza. Pytaliście się ich, czy czują się jakoś obrażeni, zaszczuci? Otóż oświadczam Wam, że się nie pytaliście, bo tymi "pseudokeszerami" byliśmy my. Nie dostaliśmy, żadnego maila z zapytaniem od COG, czy czujemy się urażeni wpisem Iwmali, czy wnosimy w związku z jej komentarzem jakieś uwagi...nic, cisza. Pytam się zatem, kto tak dba o nasze interesy, chciałbym mu osobiście podziękować (sarkazm). W naszym wypadku, rekonwalescencja "pobanowa" trwała prawie pięć lat, keszy zakładać już nie zamierzamy, bo po co. Jeżeli przez wasze durne rozgrywki Iwmali rzeczywiście zarchiwizuje wszystkie swoje kesze i przejdzie do konkurencji, będzie to bardzo wyraźny, zresztą kolejny sygnał końca naszego serwisu. Podpisuje się również pod pytaniami, które zadał ronja. Podał wam jak na tacy, osobę, która faktycznie powinna być ukarana - niekoniecznie zbanowana, odpowiedzi szukajcie w pytaniach.
Na koniec jeszcze odniosę się do skrzynek, które był uprzejmie  sprawdzić misiek siersciuch, sorry, ale nie o taką kontrolę mi chodziło, tak, to każdy może sobie zobaczyć co i jak. Mi bardziej chodziło o kontrolę od "zaplecza", ale teraz rozumiem, że to temat już nie do Was (Cog sztuk dwie).
Ps. Mam pytanie, czy cogistę przed banem chroni jakiś immunitet?
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowania (total 2):
ronjalupi
tsalarioth
Bywalec
Podziękował;: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Post autor: tsalarioth »

Do wszystkich dyskutujących - prośba o pilnowanie słownictwa.
Emocje emocjami, moja racja moją racją, twoja racja twoją racją, mojsza bardziej niż twojsza, ale na litość boską!
Niech ta dyskusja pozostanie wegetariańska, bez mięsa, ok?
dzejbi
Wyjadacz
Podziękował;: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy

Post autor: dzejbi »

Szkoda że to nie odniesienie się do meritum, chociaż słownictwo też ważne. "Boską" pisz z dużej litery bo narazisz się na szarganie uczuć ...
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

kurier pisze: piątek 19 lutego 2021, 15:35 Ronje boli najbardziej że nie powiedzieliśmy kto nam to podsunął. Ale przecież zaprzeczył więc w czym problem.
Co za wspaniałe przyznanie się do winy! Idź za ciosem i ujawnij. Za kłamstwo już powinieneś polecieć z COG-u, ale chyba nie ma co na to liczyć, bo Sebastian za płotem :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

ronja pisze: środa 17 lutego 2021, 14:36 Czyżbyś pisał o tajemniczym rytuale "poświęcania", który - jak mniemam - mógłby zostać dodany do Twojego "Bestiariusza" jako mroczna legenda dawnych Słowian? :D
Got - gdybyś szukał natchnienia, to podsyłam dobry artykuł (link).
Obrazek Obrazek
night_time
Nowy na forum
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: night_time »

kurier pisze: piątek 19 lutego 2021, 15:35
night_time pisze: piątek 19 lutego 2021, 15:14 @kurier - wiesz, że nie angażuję się w akcje na Forum (w realu też), ale jako świadek rozmowy, w której brałam udział, napiszę krótko: łżesz w żywe oczy. To tyle tytułem komentarza. Niech COG będzie z Tobą, skoroś taki kryształowy.
Jak widać nie uczestniczyłaś w rozmowie lub Twój Cię namówił na kłamstewka. Bo wątpię, że nie odróżniacie pytania od stwierdzenia. Ronje boli najbardziej że nie powiedzieliśmy kto nam to podsunął. Ale przecież zaprzeczył więc w czym problem.
Zgodnie z przewidywaniami: nawet resztek honoru nie masz. Ale wiadomo, tonący brzydko się chwyta, oj brzydko. Mimo niskiej piłki nie odbiję jej. Nie jesteś równorzędnym partnerem, a ja nie lubię wygrywać z leżącymi na deskach. COG z Tobą raz jeszcze.
WASYLPL
Nowy na forum
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: WASYLPL »

Iwmali pisze: piątek 19 lutego 2021, 10:19 Wiecie co ja już chyba straciłam ochotę na zabawę w pudełka, wchodzi rano człowiek na "moja okolica" i co? Znowu wku... jacek 0707 odsłonił następny mój wyimek i to w bezczelny sposób, nie dość, że władował się w moje mozaiki, które miały być w muralach to jeszcze po kolei odsłania wyimki, a wystarczy popatrzeć przed publikacją czy nie ma tego obiektu np. w wyimkach. Chłopca węgierskiego też odsłonił. Nie no ja odpuszczam, mam dość.
Tak, że kończmy temat mojego bana, ja teraz sama sobie go przyznaję... na zawsze. :twisted: :twisted: :twisted:
Działanie właśnie tu opisane jak najbardziej nie jest dopuszczone przez regulamin:
  • Umieszczanie skrzynek w terenie

Skrzynki geocache muszą być umieszczane w terenie tak, aby niemożliwe było pomylenie ze sobą sąsiadujących skrzynek. W szczególności muszą być zachowane zasady:

1) zachowany został minimalny odstęp do najbliższej, sąsiadującej skrzynki.

2) sąsiadujące skrzynki pokazują różne obiekty,

3) sposób ukrycia, opis skrzynki czy ewentualny spojler skutecznie wykluczają możliwość pomylenia sąsiadujących skrzynek.

Minimalny odstęp wynosi 150 m dla terenów pozamiejskich i 50 m dla terenów miejskich (granice miasta). Wymóg zachowania odległości dotyczy fizycznych pojemników, jak również współrzędnych startowych skrzynek typu multicache, quiz czy nietypowa oraz współrzędnych wszelkich etapów fizycznych tych skrzynek.

Odstępstwo od powyższych zasad może nastąpić wyłącznie po pozytywnej opinii Centrum Obsługi Geocachera, wyrażonej w postaci komentarza do skrzynki.
I kto powinien dostać bana, skoro jacek został poinformowany o istniejącej już w tym miejscu skrzynce i nic z tym nie robi?

ps. iwmali nie poddawaj się
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

No kurde mać, to już przechodzi nawet działania alexa.

Witaj iwmali!
Dnia 19-02-2021 16:48 użytkownik jacek0707 wysyłając zgłoszenie #10362 poprosił(a) OC Team o sprawdzenie Twojej skrzynki Wyimki ze Szczecina 8.

Powód prośby: Naruszenie praw autorskich

Wiadomość
Kesz założony został zgodnie z regulaminem. Żądam skasowania komentarza iwmali. Narusza on prawa autorskie moich zdjęć, a ponadto nie życzę sobie takich linków.

No super COG, POKAZALIŚCIE JAK MOŻNA BEZKARNIE DZIAŁAĆ NA OC.

https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=54635

https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=44521
To jest link do moich wyimków, gdzie ja tu pokazuję zdjęcia? I łamię prawa autorskie? A ten wpis jest w mojej skrzynce? Czy się mylę? :roll:
Dzień bez kesza - dzień stracony.
BJBJ
Nowy na forum
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: BJBJ »

Pamiętam jak kilkanaście lat temu byłam w Szymbarku i po wizycie w Domu Sybiraka mój kilkuletni syn zapytał dlaczego jedni ludzie wyrządzali taką krzywdę innym, ponieważ nie umiałam odpowiedzieć na to pytanie stwierdził: „pewnie ich nie lubili”.
Opencaching z założenia jest zabawą. Czasami pokazuję ją znajomym – w okolicach Szczecina najczęściej wybieram wtedy kesze świąteczne Iwmali, ewentualnie ścieżkę wokół Głębokiego (i jeszcze jedną skrzynkę tygodnia, którą mam w okolicy i której założycielem jest Ktoś inny). Jak te kesze znikną nie wiem co pokażę.
Oczywiście rozumiem zasadę, kto pierwszy ten lepszy, ale czy zabawą jest psucie jej innym? Tak jeszcze podsumowując oburzenie w temacie jak można chcieć zarezerwować miejsce na kesza, przychodzi mi na myśl rewelacyjny keszyk, którego założyciel wykopał dziurę w ruchliwej części miasta, wbetonował w nią skrzynkę na listy i tak powstał kesz, dla którego mój podziw od kilku lat nie przeminął. Oczywiście jakby ktoś w międzyczasie założył tam mikrusa (bo przecież to centrum miasta) to może jego kesz byłby pierwszy i jedyny możliwy do zarejestrowania, ale na pewno nie lepszy.
Podsumowując, bawmy się i pozwólmy się bawić innym (tym którzy zakładają skrzynki i tym szukającym, dla których ważne jest jak skrzynka, którą znajdują wygląda).
Za ten post autor BJBJ otrzymał podziękowania (total 2):
Błękitna TeamKLAB
Zablokowany