Wybory COG - Błękitna Team

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Błękitna Team
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 56
Rejestracja: sobota 16 kwietnia 2016, 07:55
Podziękował;: 227 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Wybory COG - Błękitna Team

Post autor: Błękitna Team »

Zabłąkany w dyskusji post z 15 kwietnia 2020 r.
Błękitna Team drugi raz kandyduje do COG-u. Wprawdzie nikt nie wymaga od kandydatów zwierzeń, ale z przyzwoitości i szacunku do Elektoratu wypowiemy się. Od tego roku zadanie postawione przed COG ma polegać przede wszystkim na dbałości o zgodność skrzynek z Regulaminem oraz na weryfikacji pierwszych skrzynek założonych przez użytkowników. Te czynności w poprzedniej naszej kadencji sprawiały nam ogromną satysfakcję, gdy widzieliśmy, jak dzięki naszym wskazówkom kesze nabierały kolorytu, były poprawne merytorycznie (zdarzały się takie, które opisywały inne miejsce - zbieżność nazw), ale też pod względem ortografii (zboczenie zawodowe). Wśród celów, jakie realizujemy od początku to integracja środowiska keszerskiego, wspieranie oraz włączanie się w inicjatywy proponowane przez innych keszerów ( w tym COG w przyszłości CDO), zapełnianie białych plam (rozpoczęliśmy projekty związane z Malborkiem, Olsztynem częściowo północna część Lubelszczyzny). Ruszyliśmy na północny wschód :-D, ale akurat skończyła się nasza kadencja.
Błękitna Team jest przewodnikiem i chętnie służy pomocą w swoim rejonie i nie tylko. Gdy tylko pojawią się nowe wpisy w lokalnych skrzynkach, kontaktujemy się z keszerem. Bywała herbatka na rozgrzanie i błękitny kapselek. Do tego pomoc czy podpowiedź, co jeszcze i gdzie warto... Bywało, że i pod kesza dojechaliśmy. W poprzedniej kadencji wsparliśmy inicjatywę zapaleńca, któremu zależało na promocji Jego Małej Ojczyzny. Zostaliśmy mentorami czterech Jego geościeżek. Mimo że skrzynki nie są z najwyższej półki, pokazują naprawdę wartościowe obiekty i miejsca wschodnich rubieży województwa mazowieckiego.
Zamierzamy nadal roztaczać wokół pozytywną aurę, reklamować miejsca, miasta i obiekty, które poznaliśmy dzięki naszym wyprawom "Hajda...", zachęcać do odwiedzin miejsc, a także wspierać inne działania COG i COD i przede wszystkim sumiennie wykonywać codzienne obowiązki członka Centrum Obsługi Geokeszera. Pozdrawiamy - Błękitna Team.
ObrazekObrazek
Za ten post autor Błękitna Team otrzymał podziękowania (total 2):
r00t7JAsiek.

ODPOWIEDZ