Strona 1 z 1

Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 10:46
autor: Werrona
Przespałam nieco wątek i się nie przedstawiłam do tej pory. Sorki- cały weekend zajmowałam się tym co najlepsze: keszowałam, i nie miałam czasu :)

Jestem Werrona, mam sporo lat, młode serce, jeszcze młodszy umysł i wyobraźnię dziecka. Uwielbiam keszować, uwielbiam zakładać skrzynki.
Kandyduję do COG na Mazowszuu, bo niejaki Deg obiecał mi za to kask. Sprawa była poważna, chodziło wszak o moje życie podczas trudów zdobywania ekstremalnych keszy w Bytomiu. Deg słowa nie dotrzymał, ale kandydatury nie wycofam, bo mnie o to Marian bardzo prosił :P

Keszowanie jest dla mnie cudowną przygodą i chciałabym, aby mimo uczestnictwa w COG-u takim pozostało. Nie mogę więc obiecać, że będę uczestniczyła w rozstrzyganiu Waszych sporów personalnych, bo ich nie rozumiem i psują mi zabawę. Szukamy pudełek po kanapkach, to abstrakcyjna dla wielu, ale jakże wielka przyjemność. Po cóż ją psuć konfliktami?
Za moje podstawowe zadanie uznaję podnoszenie poziomu tworzonych przez keszerów skrzynek i roztaczania cudownej atmosfery przyciągajacej masowo nowych uczestników zabawy. Nie wiem jeszcze jak to zrobię, bo moja kandydatura zaskoczyła mnie nieco i nie miałam czasu przemysleć problemu.. Uwierzcie jednak w moje możliwości (kto mnie zna wie doskonale, że za tym wiecznie wesołym pajacem stoi rozsądny, myślący człowiek) i postawcie "ptaszka" przy moim nicku. 8)

Re: Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 11:47
autor: parlando
Werrona pisze: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 10:46 Za moje podstawowe zadanie uznaję podnoszenie poziomu tworzonych przez keszerów skrzynek
Cześć. W jaki sposób można podnieść poziom skrzynek tworzonych przez keszerów?

Re: Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 12:32
autor: Werrona
Pierwszego swojego kesza wsadziłam w dość nieszczelne pudełko i zakopałam w piaskownicy. Dlaczego? Bo wydawało mi się, że zakopek najlepszy pomysł na skrzynkę Nie znałam nikogo kto bawiłby się w keszowanie w mojej okolicy, kto mógłby mi pomóc.

Bardzo często osoby wchodzące do zabawy znajdują kilka "mikroparapetów" w obiektywnie nieciekawych miejscach i sadzą, że to jest taki podstawowy wzór na kesza. Jako osoba weryfikująca skrzynki będę mogła podsunąć pomysły, ciekawsze rozwiązania, lub skontaktować zakładającego z lokalnym przewodnikiem keszerskim. Nie chcę nic narzucić (bo ostateczna decyzja należy zawsze do zakładającego) a jedynie poszerzać horyzonty nowym uczestnikom zabawy.

Re: Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 13:11
autor: parlando
A co było punktem zwrotnym jeśli chodzi o podejście do jakości własnych skrzynek? To był proces, czy może nagle postanowiłaś, że od teraz będzie inaczej?

Re: Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 13:35
autor: Werrona
Nie było punktów zwrotnych- od początku chciałam, by moje kesze były jak najlepsze. Nie miałam jednak pojęcia, jak to zrobić. Jakość przyszła z czasem, ale te drogę (z pomocą innych) można było skrócić, nie narażając keszerów na kilka nieciekawych wtop :)

Re: Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 14:31
autor: deg
Werrona pisze: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 10:46 Kandyduję do COG na Mazowszuu, bo niejaki Deg obiecał mi za to kask. Sprawa była poważna, chodziło wszak o moje życie podczas trudów zdobywania ekstremalnych keszy w Bytomiu. Deg słowa nie dotrzymał, ale kandydatury nie wycofam, bo mnie o to Marian bardzo prosił :P
Chciałbym się wytłumaczyć ;). Za Twoimi plecami takie odbywały się rozmowy:
werrona.png
werrona.png (51.88 KiB) Przejrzano 1452 razy
(sorki za offtopa w Twoim wątku wyborczym)

Re: Wybory do COG - Werrona

: poniedziałek 23 kwietnia 2018, 21:02
autor: Werrona
Deg - przecież wiem, że miałeś dobre chęci a zawinił krcr :lol: . Ale w przypadku polityki i wyborów liczą się tylko fakty. Te mówią jednoznacznie - kasku nie było :mrgreen: :mrgreen: