Wybory do COG 2018 - telefonalarmowy

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

parlando
Forumator
Podziękował: 332 razy
Otrzymane podziękowania: 175 razy

Wybory do COG 2018 - telefonalarmowy

Post autor: parlando » niedziela 15 kwietnia 2018, 09:10

Ponieważ przed chwilą otrzymałem wiadomość na maila, a nie ma jeszcze wątku na forum, to zakładam w imieniu kandydata telefonalarmowy. Oczywiście była już niedawno dyskusja na temat wysyłania mailem programów z wypocinami kandydatów, nawet zabrałem głos i zgodnie z zapowiedzią, e-maila od tego kandydata wrzucam do spamu (co oznacza, że pewnie nigdy już nie zobaczę wiadomości z tamtego adresu, bo spam regularnie kasuję bez czytania).

Cześć, jak pewnie wiesz (albo nie ;) ) kandyduję do COGu w trwających wyborach na kolejną, trzecią już kadencję. Przede wszystkim chciałbym podziękować za głosy i powierzone zaufanie w mijającej kadencji. Starałem się brać udział we wszystkich dyskusjach i głosowaniach, zawsze prezentując swoje zdanie na dany temat, reprezentując tym samym województwo pomorskie. Nie ukrywam również w żaden sposób moich działań, tak by każdy zainteresowany użytkownik mógł dowiedzieć się za czym głosowałem i jakie było moje zdanie w dyskusji, weryfikując tym samym spełnienie moich zeszłorocznych obietnic. Mam nadzieję, że Cię nie zawiodłem i ponownie uzyskam twój głos, a jeśli nie głosowałeś/łaś na mnie w zeszłym roku to zdobyłem swoim działaniem twoje poparcie.

W kolejnej kadencji będę kontynuował dotychczasową działalność opartą przede wszystkim o służenie pomocą i radą dla wszystkich keszerów, a także zachęcanie do zabawy nowe osoby. To co było i jest dla mnie ważne to niepozostawianie „wirtualnym”. Rozmowa twarzą w twarz i obecność na eventach są dla mnie bardzo ważne by dobrze reprezentować województwo i być otwartym na pomysły innych keszerów. Tak jak w poprzednich latach chciałbym również dalej otwierać nasz serwis na współpracę zarówno międzykeszerską, jak i z innymi instytucjami. Myślę, że ważna jest jak najszersza promocja naszego serwisu zamierzam zająć się nią podczas następnej kadencji.

Jeśli popierasz mój punkt widzenia i program rozwoju pomorskiego Opencachingu proszę o Twój głos na mnie w wyborach na stronie: wybory.opencaching.pl

PS. Głosując na mnie nie eliminujesz się z prawa wyboru innego kandydata w innym województwie, gdyż każdemu przysługują aż 2 głosy!

Z góry dziękuję,
telefonalarmowy
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi parlando za post:
JAsiek.

Awatar użytkownika
deg
Forumator

Re: telefonalarmowy - wybory do COG 2018

Post autor: deg » niedziela 15 kwietnia 2018, 10:28

Bardzo proszę Kandydata o odpowiedź na pytania zadane tu: viewtopic.php?f=30&t=8891
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

ODPOWIEDZ