Nowy modulik do wysyłania maili

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Kontakt:

Re: Nowy modulik do wysyłania maili

Post autor: chinczyk » poniedziałek 19 lutego 2018, 10:17

Sebastian pisze:
niedziela 18 lutego 2018, 12:41

Jak coś też mogę pomóc, bowiem zarząd Stowarzyszenia Opencaching Polska, podjął uchwałę nr 7, muszę więc przed 25 maja wdrożyć wszystkie procedury RODO.

Po raz kolejny przepraszam za OT ale mam do Ciebie pytanie Sebastanie , czy może to Twoje Stowarzyszenie przyjąć uchwałę nr 8 o samorozwiązaniu ? Ogólnie przydałoby się jeszcze rozpędzić się i uderzyć głową w ścianę.

edit. literówka
Obrazek

Awatar użytkownika
deg
Forumator
Podziękował: 196 razy
Otrzymane podziękowania: 469 razy

Post autor: deg » poniedziałek 19 lutego 2018, 11:27

Sio z tymi offtopicami ;)

On topic: Zmiany wrzucone na serwer, miłego korzystania.
Przy okazji powrzucałem sporo innych zmian. Łatwiejsza powinna być edycja opisu kesza (to co widzisz w edytorze powinno być wreszcie tak samo widoczne w opisie kesza). Zaktualizowałem TinyMCE (to ten edytor m.in. do opisów keszy i logów) - jakby coś nie chciało działać i wywalało błędy, powinno pomóc Ctrl-F5 lub ostatecznie wyczyszczenie pamięci cache (nie cookies!).
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi deg za post (razem 2):
parlandokrcr
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

rapotek
Stały bywalec

Post autor: rapotek » środa 21 lutego 2018, 09:11

deg pisze:
poniedziałek 19 lutego 2018, 11:27
Zaktualizowałem TinyMCE (to ten edytor m.in. do opisów keszy i logów).
A dlaczego wyrzuciłeś emoticony? Przecież to chyba niczemu nie przeszkadzało. Wystarczyło zostawić w inicjalizacji np.:

Kod: Zaznacz cały

toolbar3: "(...) emoticons",
plugins: [
  "(...) emoticons",

Awatar użytkownika
deg
Forumator

Post autor: deg » środa 21 lutego 2018, 23:27

Bo emotikony to ZUO! :)

Tak bardziej serio, to było sporo kłopotów z emotikonami. Mocno się sypały w przeszłości, TinyMCE wrzuca ich adresy w treść, a adresy odwołują się do miejsca w którym jest TinyMCE. Niewykluczone, że będziemy migrować TinyMCE do Composera (jest na to issue), to wszystko by się posypało. Żeby zapobiec problemom, jakie wystąpiły po niedawnym upgrade TinyMCE, chciałem wrzucać TinyMCE do katalogu z wersjonowaniem - np. lib/tinymce4/4.7.6/cośtam, a wtedy znów wszystko się posypie. Nody zagraniczne też miały coś przeciwko emotikonkom. Więc ostatecznie (świadomie) została ich obsługa usunięta.
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

rapotek
Stały bywalec

Post autor: rapotek » czwartek 22 lutego 2018, 08:24

deg pisze:
środa 21 lutego 2018, 23:27
Bo emotikony to ZUO! :)
Jak ich jest za dużo - owszem (generalna zasada braku umiaru), ale w rozsądnej liczbie ubarwiają trochę wizualnie logi.
deg pisze:
środa 21 lutego 2018, 23:27
Tak bardziej serio, to było sporo kłopotów z emotikonami. Mocno się sypały w przeszłości, TinyMCE wrzuca ich adresy w treść, a adresy odwołują się do miejsca w którym jest TinyMCE. Niewykluczone, że będziemy migrować TinyMCE do Composera (jest na to issue), to wszystko by się posypało. Żeby zapobiec problemom, jakie wystąpiły po niedawnym upgrade TinyMCE, chciałem wrzucać TinyMCE do katalogu z wersjonowaniem - np. lib/tinymce4/4.7.6/cośtam, a wtedy znów wszystko się posypie. Nody zagraniczne też miały coś przeciwko emotikonkom. Więc ostatecznie (świadomie) została ich obsługa usunięta.
Tak się spodziewałem, że to nie było, niestety, przeoczenie, a świadome działanie. Nodami zagranicznymi bym się aż tak nie przejmował, emotikony można przecież oflagować w konfigu (wiem, kojoty będzie krzyczał :wink: ), ale z tymi ścieżkami do konkretnej wersji to się zgadza. Może coś jeszcze się wymyśli, na razie trzeba sobie radzić "naokoło".

ODPOWIEDZ