"Stan kasy"

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Tomanek111
Wyjadacz
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: "Stan kasy"

Post autor: Tomanek111 »

deg pisze: W imieniu własnym zdecydowanie proszę o podanie KONKRETNYCH nicków OC użytkowników, którzy upoważnili Tomanka111 - działającego z premedytacją na szkodę społeczności OC (archiwizacja wszystkich własnych keszy i geościeżek).....
Powiedz mi Człowieku jaką szkodę wyrządziłem archiwizując własne kesze i geościeżki? Przecież to moja własność i mam prawo zrobić z tym co chce. Naprawdę uważasz, że zakładając ponad 200 skrzynek, które miały kilka tysięcy znalezień, a przy okazji serwisując ileś tam innych, działałem na szkodę OC.PL? Wiem, że wraz z kumplami trzymasz "łapę" na systemie, ale proszę Cię, w wolnej chwili poczytaj sobie swoje komentarze do skrzynek innych Użytkowników, chyba bardziej działasz szkodliwie niż ja, o czym najlepiej świadczą statystyki systemu, którym "zarządzasz".
dallas pisze:"W imieniu innych użytkowników oc.pl, proszę o" wyrzucenie ze społeczności OC takich użytkowników jak Toomanek111 i ronia, ze wzgledu na systematyczną szkodliwą działalność tych osób dla calego serwisu.
Opis do Twojego profilu mówi sam za siebie (Ciebie), o czym wspominałem jakiś czas temu.
krcr pisze:Dallas. Ronja przynajmniej wie co to kulturalna wymiana poglądów na forum. A ten tutaj to zwykły trol internetowy
Jakoś akurat do Ciebie nie mam żadnych antypatii, uważam, że dobrze wykonujesz swoją robotę.
brasia pisze:
ronja pisze:Szukam go po systemie i nie znajduję :) Czyli już zostałeś wysłuchany - usunięto go na amen :twisted:
Zapewne koledze się spacja przypadkowo nacisnęła, miało być: ironia :lol:
Szkoda, że takie rzeczy dzieją się na "własnym podwórku". Widzę Paweł, że brygada "Wołka" przekonała Cię.
kojoty pisze:...
triPPer pisze:...
Pełen szacunek dla tych Użytkowników, za ich zaangażowanie i przede wszystkim za bezstronność.

Pozdrawiam!

Tomanek111
ObrazekObrazek

brajan74
Stały bywalec
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Post autor: brajan74 »

Miałem okazję podjąć kilkanaście Twoich skrzynek i to z wielką przyjemnością. Tym bardziej się zdziwiłem kiedy zniknęły. Miałeś do tego oczywiście pełne prawo, ale także i powód. Wydaje mi się, że bardziej przekonasz tutaj ludzi do swoich racji jeśli wyjaśnisz co się stało. Bo coś Cię do tej niełatwej zapewne decyzji skłoniło? Napisz, idą wybory - może powinniśmy wiedzieć?
Byłeś bardzo wartościowym użytkownikiem, odszedłeś, więc nie dziw się, że ludziom się nie podoba Twoje politykowanie.
Za ten post autor brajan74 otrzymał podziękowania (total 2):
degJano

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Post autor: Ranwers »

Tomanek111 pisze:
deg pisze: W imieniu własnym zdecydowanie proszę o podanie KONKRETNYCH nicków OC użytkowników, którzy upoważnili Tomanka111 - działającego z premedytacją na szkodę społeczności OC (archiwizacja wszystkich własnych keszy i geościeżek).....
Powiedz mi Człowieku jaką szkodę wyrządziłem archiwizując własne kesze i geościeżki? Przecież to moja własność i mam prawo zrobić z tym co chce. Naprawdę uważasz, że zakładając ponad 200 skrzynek, które miały kilka tysięcy znalezień, a przy okazji serwisując ileś tam innych, działałem na szkodę OC.PL? Wiem, że wraz z kumplami trzymasz "łapę" na systemie, ale proszę Cię, w wolnej chwili poczytaj sobie swoje komentarze do skrzynek innych Użytkowników, chyba bardziej działasz szkodliwie niż ja, o czym najlepiej świadczą statystyki systemu, którym "zarządzasz".
Deg zadał Ci pytanie, które cytujesz, ale na nie nie odpowiadasz - starasz się w ten sposób symulować merytoryczną dyskusję, czy coś innego? Na dodatek urządzasz wycieczki osobiste, zamiast dyskutować na poziomie. Bo szkodę wyrządziłeś archiwizując swoje kesze po złości, do czego miałeś prawo, ale było to szkodliwe dla serwisu działanie.

Swoją drogą też dołączam się do pytania i proszę o podanie KONKRETNYCH nicków OC użytkowników, którzy upoważnili Tomanka111 do wypowiadania się w ich imieniu. Wytłuściłem, żebyś, oczywiście przypadkiem, nie przegapił.
Tomanek111 pisze:
dallas pisze:"W imieniu innych użytkowników oc.pl, proszę o" wyrzucenie ze społeczności OC takich użytkowników jak Toomanek111 i ronia, ze wzgledu na systematyczną szkodliwą działalność tych osób dla calego serwisu.
Opis do Twojego profilu mówi sam za siebie (Ciebie), o czym wspominałem jakiś czas temu.
I kolejna wycieczka osobista, zamiast merytorycznie dyskutować. A akurat cytat w profilu Dallasa, ma w sobie pewną mądrość... boli Cię to?
Tomanek111 pisze:
krcr pisze:Dallas. Ronja przynajmniej wie co to kulturalna wymiana poglądów na forum. A ten tutaj to zwykły trol internetowy
Jakoś akurat do Ciebie nie mam żadnych antypatii, uważam, że dobrze wykonujesz swoją robotę.
Uważasz, że kolega Krcr powinien być jakoś szczególnie się cieszyć, ze łaskawie nie masz do niego żadnych antypatii? Zaczynasz wpadać w manię wielkości - ale to taka częsta przypadłość u dziennikarzy, szczególnie tych, którzy zarabiają wyrażaniem opinii, a nie analizą faktów.
Tomanek111 pisze:
kojoty pisze:...
triPPer pisze:...
Pełen szacunek dla tych Użytkowników, za ich zaangażowanie i przede wszystkim za bezstronność.
I dla tego Ty takiego szacunku nie dostajesz, bo już ani zaangażowania, ani bezstronności nie wykazujesz. Tego drugiego nie tylko tutaj, ale też w swoich tekstach dziennikarskich.

Był tutaj na forum jeden pismak, który próbował mącić, wykorzystywał swój warsztat, żeby przekabacać ludzi do swoich spaczonych idei. Tamtego społeczność pogoniła, a ja, po Twojej ostatniej aktywności na forum, będę się bardzo cieszył, jeśli Ty przeniesiesz się tam, gdzie tamten - poza forum. Atmosfera się od razu oczyści.

A na koniec... PLONK. I miłego dnia.
Za ten post autor Ranwers otrzymał podziękowanie:
sajmon
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Post autor: sajmon »

@Tomanek
Zgodzę się z brajanem. Byłeś aktywnym uczestnikiem OC.pl, każdy kto odwiedził Twoje "Kłeckie Bieszczady" bardzo je chwalił i polecał - zarówno jeśli chodzi o miejsca, jak i same kesze. Nagle wszystko zniknęło (oczywiście miałeś do tego prawo), a Ty zniknąłeś z OC.pl. Zostałeś za to tu, na forum. Niestety (w moim odczuciu) Twoje posty to głównie mącenie i jad, głównie pod adresem konkretnych osób.
Jeżeli tak radykalnie zrezygnowałeś z zabawy na OC, to tym bardziej nie rozumiem Twojej aktywności (negatywnej) tutaj. Bo okazuje się, że zostawienie w terenie keszy dla ludzi fajne nie jest, za to jątrzenie na forum jest super - a nie to jest ideą geocachingu.
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowanie:
stasiekm

ODPOWIEDZ