"Stan kasy"

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Tomanek111
Wyjadacz
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

"Stan kasy"

Post autor: Tomanek111 »

Witam!

W związku z komunikatem ,

viewtopic.php?f=19&t=8748

w imieniu innych użytkowników oc.pl, proszę o opublikowanie na tutejszym forum w/w faktury (np. "skan", "PDF") oraz pełnych danych dot. zrealizowanego przelewu.
Pozdrawiam!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Podziękował;: 223 razy
Otrzymał podziękowań: 497 razy

Re: "Stan kasy"

Post autor: deg »

Tomanek111 pisze:w imieniu innych użytkowników oc.pl
W imieniu własnym zdecydowanie proszę o podanie KONKRETNYCH nicków OC użytkowników, którzy upoważnili Tomanka111 - działającego z premedytacją na szkodę społeczności OC (archiwizacja wszystkich własnych keszy i geościeżek) - do występowania w ich imieniu.
Proszę o informację, czy mamy do czynienia ze zwykłym upoważnieniem na mocy prawa cywilnego, czy pełnomocnictwem notarialnym, prokurą czy też inną formą umocowania. Proszę o skany dokumentów i pełne dane dotyczące umocowania.
Wszelkie w/w dokumenty proszę opublikować na tutejszym forum (np. "skan", "PDF").
Za ten post autor deg otrzymał podziękowania (total 8):
krcrrapoteksajmonKTHMazhagRobRanwersJano
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Podziękował;: 99 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Post autor: dallas »

"W imieniu innych użytkowników oc.pl, proszę o" wyrzucenie ze społeczności OC takich użytkowników jak Toomanek111 i ronia, ze wzgledu na systematyczną szkodliwą działalność tych osób dla calego serwisu.

Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Podziękował;: 220 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy

Post autor: krcr »

Dallas. Ronja przynajmniej wie co to kulturalna wymiana poglądów na forum. A ten tutaj to zwykły trol internetowy
Za ten post autor krcr otrzymał podziękowanie:
krystiant
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Post autor: ronja »

dallas pisze:"W imieniu innych użytkowników oc.pl, proszę o" wyrzucenie ze społeczności OC takich użytkowników jak ... ronia, ze wzgledu na systematyczną szkodliwą działalność tych osób dla calego serwisu.
Nie wiem, co ci zrobił użytkownik 'ronia', ale musiało to być coś strasznie strasznego. Szukam go po systemie i nie znajduję :) Czyli już zostałeś wysłuchany - usunięto go na amen :twisted:
Startuj do COG-u i wygraj. Potrzebny tam sąd kapturowy - wpiszesz się jak ulał :D
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Podziękował;: 245 razy
Otrzymał podziękowań: 296 razy

Post autor: Pawel brasia »

ronja pisze:Szukam go po systemie i nie znajduję :) Czyli już zostałeś wysłuchany - usunięto go na amen :twisted:
Zapewne koledze się spacja przypadkowo nacisnęła, miało być: ironia :lol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Podziękował;: 99 razy

Post autor: dallas »

ronja pisze:Startuj do COG-u i wygraj. Potrzebny tam sąd kapturowy - wpiszesz się jak ulał :D
Jeżeli czegoś nie lubię (ludzie, środowisko, zabawa, forum itp), to najczęściej trzymam się od tego klimatu z daleka, nie mącę, nie wytykam tylko zwyczajnie ignoruję. Może lepiej poszukać jakiegoś forum dla gimbazy i tam doskonalić swój hejt, i wylewać hektolitry żalu na otaczający świat. Może tam poznasz jakiś przyjaciół, którzy będą w stanie zrozumieć o co Ci właściwie chodzi w tym całym twoim smuteczku. Tu w OC jesteśmy chyba zbyt mało wrażliwi. :?

Co do stanu kasy, to proponuje zwrócić wpłacone dotychczas pieniądze Toomankowi i jego "użytkownikom", jeżeli uważają, że datki z dobrowolnych składek zostały wykorzystane niezgodnie z celami. O ile cokolwiek kiedyś wpłacili...

kojoty
Rada Techniczna
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 213 razy

Post autor: kojoty »

koledzy - nie wiem czy mój apel ma sens, ale wyluzujta i już nie wyrzucajta się nawzajem :)

Ja osobiście też jestem zdanie, że akurat wydawanie wspólnych pieniędzy z zasady powinno być szczególnie traktowane przez wydającego. Nie wiem jak to tam u nas działa, ale ja byłbym za tym, żeby zrobić jakiś mały arkusz np. na google-docs-ach i w nim wpisywać wydatki (wiele to tego nie ma) i wpływy - to już w ogóle raz na lata. Wiele to nie kosztuje, a zawsze mamy to ładnie prowadzone i każdy zainteresowany powinien wiedzieć co i jak.

Przy czym zróbmy to bez spiny i na spokojnie :)

areckis
Wyjadacz
Podziękował;: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Post autor: areckis »

nieaktualne :?
Ostatnio zmieniony piątek 02 marca 2018, 11:34 przez areckis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Post autor: ronja »

dallas pisze:Jeżeli czegoś nie lubię (ludzie, ......
Ludzie to nie "coś", nie rzecz.
dallas pisze: ... to najczęściej trzymam się od tego klimatu z daleka, nie mącę, nie wytykam tylko zwyczajnie ignoruję.
Rozumiem, że opisujesz swoje emocje. Więc trzymaj się przyjętych przez siebie zasad i nie będziesz miał np. dysonansu poznawczego. Pamiętaj też o przycisku "Ignoruj" - będziesz szczęśliwszy :)
dallas pisze: Może tam poznasz jakiś przyjaciół, którzy będą w stanie zrozumieć o co Ci właściwie chodzi w tym całym twoim smuteczku. Tu w OC jesteśmy chyba zbyt mało wrażliwi. :?
Smuteczkiem dallas jest to, że sam nie rozumiesz praw, wynikających z wybierania i bycia wybieranym (bo rozumiem, że to ostatnio leży ci na sercu). To dorosłe reguły, bardzo skrupulatnie przestrzegane szczególnie tam, gdzie ludzie współdziałają na zasadach sporego porozumienia społecznego, takiego troszkę większego kredytu zaufania. W tej kategorii mieści się także wątek wydawania wspólnej kasy, chociaż moim zdaniem, dotąd nie było większego problemu z raportowaniem (albo inaczej - dla mnie informacje były wiarygodne).
dallas pisze: ... Toomankowi i jego "użytkownikom", jeżeli uważają, że datki z dobrowolnych składek zostały wykorzystane niezgodnie z celami. O ile cokolwiek kiedyś wpłacili...
I to jest typowa gimbaza, do której chętnie wtłaczasz innych. Dlaczego w sposób świadomy, celowy, zniekształcasz nicka Tomanka111 ? Zabrakło rzeczowego argumentu, kusiło by miast pomilczeć wylać trochę jadu ? Lubisz oceniać, dyskredytować, sprawia ci przyjemność na granicy samospełnienia ? W ten sposób wypełniasz kryteria hejtu, o który oskarżasz innych. A wystarczyło zignorować posta i zostawić miejsce na odpowiedź COG-u lub triPPera. Ale nie, jedyny sprawiedliwy musiał rzucić kamyczkiem, a przy okazji otworzyć kolejny OT :twisted:
Obrazek Obrazek

triPPer
Rada Techniczna
Podziękował;: 52 razy

Post autor: triPPer »

Panowie proszę bez emocji.

To jest wspólna kasa i społeczność ma prawo wiedzieć w jaki sposób jest wydatkowana (stąd mój post dot. ostatniej FV oraz stanu kasy).

Podoba mi się pomysł kojoty. Tak więc postaram się dotrzeć do źródeł i przygotuję odpowiedni spis przychodów i wydatków od ostatniej naszej "wewnętrznej ocZbiórki".

Proszę tylko o cierpliwość.

Pozdrawiam
Jacek
Łap chwile ...

Aris
Wyjadacz
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Post autor: Aris »

O i konkretnego człowieka miło poczytać. Myślę, że mógłby nawet powstać temat co kto za co ile. Może nawet osoby które się wahały rzucą groszem przy następnej okazji.

dallas żenada.

Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Podziękował;: 223 razy
Otrzymał podziękowań: 497 razy

Post autor: deg »

triPPer pisze:To jest wspólna kasa i społeczność ma prawo wiedzieć w jaki sposób jest wydatkowana (stąd mój post dot. ostatniej FV oraz stanu kasy).

Podoba mi się pomysł kojoty. Tak więc postaram się dotrzeć do źródeł i przygotuję odpowiedni spis przychodów i wydatków od ostatniej naszej "wewnętrznej ocZbiórki".
TriPPer - chwała Ci za to co zrobiłeś - zawsze tego brakowało. Mam wrażenie, że jest tak jak powinno być - informacja ile pieniędzy zostało wydane, na co i ile zostało. Chyba nie warto szukać arkuszy i innych zewnętrznych narzędzi, jeśli można po prostu kolejne wydatki publikować w jednym wątku Forum, który zapoczątkowałeś.
Za ten post autor deg otrzymał podziękowanie:
triPPer
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator
Podziękował;: 217 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Post autor: Sebastian »

Nie rozumiem po co ta cała dyskusja. Kasą zarządzał kiedyś starypatyk, następnie etna@mars i nie było żadnych problemów. Uważam, że są to groszowe sprawy, 6 tysięcy złotych to chyba połowa średniej miesięcznej pensji, a 1 tysiąc złotych, każdy wydaje na cotygodniowe zakupy w supermarkecie. Prawda? Za tą kasę mamy zapewnione utrzymanie serwisu OC przez kilka lat. I bardzo dobrze :)
Pozdrawiam serdecznie, Sebastian.
Ostatnio zmieniony czwartek 06 kwietnia 2017, 23:14 przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

triPPer
Rada Techniczna
Podziękował;: 52 razy

Post autor: triPPer »

Done: viewtopic.php?f=19&t=8748&p=137225#p137225

Zapraszam do lektury

Pozdrawiam
Jacek
Za ten post autor triPPer otrzymał podziękowania (total 3):