Wybory COG 2017/2018

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: ronja » wtorek 02 maja 2017, 21:40

Szarlih pisze: Straszysz mnie?
Nie, a po co ? Nadal jestem ciekaw twojej wizji dla zachodniopomorskiego. Chyba, że jej nie masz, to napisz uczciwie i temat będzie zamknięty. Jeśli jednak masz, to dawaj - nic trudnego, szczególnie dla kogoś, kto ma być takim lokalnym autorytetem w COG-u :)
Obrazek Obrazek

Aris
Wyjadacz
Podziękował: 49 razy
Otrzymane podziękowania: 40 razy

Post autor: Aris » środa 03 maja 2017, 17:10

Ja tam gratuluję kurierowi który prawie pokonał 112 bez proszenia i zawracania tyłków ludziom w spamie. Rok temu to przeszło i pozbył się konkurenta, miałem nadzieję, że teraz ludzie będą mądrzejsi.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Aris za post:
Sebastian

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Post autor: Sebastian » środa 03 maja 2017, 17:22

@Aris a co się dziwisz, jeżeli dwóch kadydatów zrobiło coś co można nazwać namiastką kampanii wyborczej, fajnie zrobił Psikiszek, bo coś konkretnego napisał co chciałby wnieść swoją pracą do COG (i wygrał). Mniej fajnie zrobił telefonalarmowy, bo podobnie jak rok temu wysłał niechciane wiadomości do uczestników zabawy (i wygrał). Na pewno gdyby kurierowi (pomorskie) i coosiek (małopolskie) chciało się cokolwiek zrobić, to wygrali by w cuglach. Możliwości było sporo, przedstawić się, napisać coś o sobie na forum, czy grupie fejsbukowej.
Obrazek

Aris
Wyjadacz

Post autor: Aris » środa 03 maja 2017, 17:38

Dokładnie było brak ludzi z pomysłami. Ludzie zaglosowali na miernych ale wiernych. Ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony wynikiem kuriera. Pewnie czesc też zirytowaly maile 112. Przynajmniej jest dalej kogo pilnować i rozliczać. :) Tylko z czego skoro nic nie obiecali? Równie dobrze mogłoby ich nie byc. Śmieszni ludzie.

Awatar użytkownika
krcr
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował: 170 razy
Otrzymane podziękowania: 99 razy

Post autor: krcr » środa 03 maja 2017, 23:28

Aris pisze:Dokładnie było brak ludzi z pomysłami. Ludzie zaglosowali na miernych ale wiernych.
Nie wiem czy to był inwektyw czy pochwała... Na wszelki wypadek chciałbym Ci podziękować, że tak celnie zaszufladkowałeś WSZYSTKICH do "miernych"... To bardzo budujące. Dzięki takim jak Ty każdy COGowicz będzie poświęcał swój wolny czas z myślą że jest miernotą, ale za to wierną tajnej opcji spiskowej żydomasonerii powiązanej z kartelami gangsterskimi...
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to miłe i budujące uczucie, gdy wiesz że jesteś miernotą tylko dlatego że startowałeś w wyborach COG...
Nadal jestem w szoku ile to człowiek może się dowiedzieć na forum o sobie samym...
Żona mi mówi/ła że jestem fajny, kochany i ogólnie super.... Mama zawsze mi mówiła, że ma kochanego syna....
Teraz już wiem, że to kłamstwa... Starczyło tylko zwykłe forum na opencaching.pl...
Do końca życia miernota....
Obrazek
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krcr za post (razem 5):
brasiaMaleskaMario&MoniaElvis7stasiekm
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

areckis
Wyjadacz

Post autor: areckis » czwartek 04 maja 2017, 00:11

Aris pisze:Śmieszni ludzie.
Śmieszny Ty. 0 (słownie: zero) keszy znalezionych i założonych na OC i GC łącznie w 2017 roku. A ile postów na forum? Nie wiem... zazwyczaj mi się te posty nie pojawiają... chyba, że ktoś zacytuje.
Przestań wreszcie obrażać ludzi i zajmij się keszowaniem. Pisanie na forum to nie jest keszowanie i nie na tym zabawa polega. A jak już musisz pisać, to pisz chociaż rzeczowo, a nie ad personam. Howgh!

telefonalarmowy

Post autor: telefonalarmowy » czwartek 04 maja 2017, 12:00

Przestańmy się odnosić wreszcie do rzeczy wypisywanych tutaj przez przez pewną osobę to z czasem zamilknie i pójdzie w teren szukać skrzynek. Co do wysyłania maili to widać, że temat bardzo niektórych boli, więc zdecydowałem się na trochę usystematyzowania informacji, bo te które się tu pojawiają nie mają nic wspólnego z prawdą.

Po pierwsze, jeśli chodzi wysyłanie maili, to robili to zarówno kandydaci, którzy do COGu nie należeli, jak i ówczesny COG, co zostało potwierdzone przez dozorującą przebieg wyborów Radę Techniczną.

Po drugie, mail, w moim mniemaniu, jest wyrazem szacunku do moich wyborców. Kandydat, który nie wysłał maila, czy nie kontaktował się z wyborcami w inny sposób nie może być nawet rozliczony ze swoich działań, bo ani nie zaprezentował tego co zrobił, ani tego co chciałby zrobić w przyszłej kadencji. Nie jest to wielka polityka i wiadomo, że nie będzie tu kilkudziesięciu mydlących oczy obietnic, ale warto pokazać chociaż zarys swoich planów na działalność w COGu i później być z nich rozliczanym.

Po trzecie frekwencja. Ta jest tak zatrważająco niska, że bez mobilizacji keszerów (który wolą jak widać spędzać czas w terenie, a nie jak co niektórzy tworzyć problemy na internetowym forum) i w wielu przypadkach w ogóle o poinformowaniu ich o trwających wyborach mailem byłaby ona po prostu TRAGICZNA. Jak widać po kandydatach, którzy wysłali maile zadziałało również jak kampania informacyjna i zmobilizowało część osób do zagłosowania, co moim zdaniem jest bardzo pozytywnym zjawiskiem.

Tyle ode mnie. Zapraszam do poszukiwania skrzynek, a w razie jakichś problemów czy niejasności do kontaktu z nowo wybranym COGiem.

Aris
Wyjadacz

Post autor: Aris » czwartek 04 maja 2017, 22:06

telefonalarmowy pisze:Po drugie, mail, w moim mniemaniu, jest wyrazem szacunku do moich wyborców. Kandydat, który nie wysłał maila, czy nie kontaktował się z wyborcami w inny sposób nie może być nawet rozliczony ze swoich działań, bo ani nie zaprezentował tego co zrobił, ani tego co chciałby zrobić w przyszłej kadencji. Nie jest to wielka polityka i wiadomo, że nie będzie tu kilkudziesięciu mydlących oczy obietnic, ale warto pokazać chociaż zarys swoich planów na działalność w COGu i później być z nich rozliczanym.
Zaprawdę wielkim wyrazem szacunku było jak rok temu w mailu atakowałeś szanto. Niestety ludzie to łyknęli.

Aris
Wyjadacz

Post autor: Aris » czwartek 04 maja 2017, 22:09

areckis pisze:
Aris pisze:Śmieszni ludzie.
Śmieszny Ty. 0 (słownie: zero) keszy znalezionych i założonych na OC i GC łącznie w 2017 roku. A ile postów na forum? Nie wiem... zazwyczaj mi się te posty nie pojawiają... chyba, że ktoś zacytuje.
Przestań wreszcie obrażać ludzi i zajmij się keszowaniem. Pisanie na forum to nie jest keszowanie i nie na tym zabawa polega. A jak już musisz pisać, to pisz chociaż rzeczowo, a nie ad personam. Howgh!
Może po prostu przestałem logować znalezienia jak co poniektórzy do których nie macie o to pretensji?

Aris
Wyjadacz

Post autor: Aris » czwartek 04 maja 2017, 22:21

telefonalarmowy pisze:Po trzecie frekwencja. Ta jest tak zatrważająco niska, że bez mobilizacji keszerów (który wolą jak widać spędzać czas w terenie, a nie jak co niektórzy tworzyć problemy na internetowym forum) i w wielu przypadkach w ogóle o poinformowaniu ich o trwających wyborach mailem byłaby ona po prostu TRAGICZNA. Jak widać po kandydatach, którzy wysłali maile zadziałało również jak kampania informacyjna i zmobilizowało część osób do zagłosowania, co moim zdaniem jest bardzo pozytywnym zjawiskiem.
Bohaterzy czy spamerzy? :lol:

areckis
Wyjadacz

Post autor: areckis » wtorek 09 maja 2017, 08:49

Aris pisze:Może po prostu przestałem logować znalezienia jak co poniektórzy do których nie macie o to pretensji?
Tak, na pewno.
Ale za to na pewno zacząłeś usuwać prawidłowe znalezienia Twoich skrzynek. Brawo, naprawdę "dorosłe" postępowanie... :?

rapotek
Stały bywalec

Post autor: rapotek » wtorek 09 maja 2017, 09:56

areckis pisze:Ale za to na pewno zacząłeś usuwać prawidłowe znalezienia Twoich skrzynek. Brawo, naprawdę "dorosłe" postępowanie... :?
Wszystkie skrzynki użytkownika są obecnie zarchiwizowane.

Awatar użytkownika
krcr

Post autor: krcr » wtorek 09 maja 2017, 09:58

rapotek pisze: Wszystkie skrzynki użytkownika są obecnie zarchiwizowane.
To był jego wybór.
Dalszą dyskusję o tym przypadku polecam przenieść do oddzielnego wątku (ten traktuje o wyborach COG)
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » czwartek 27 lipca 2017, 20:53

Ostatnią dyskusję o działaniach COG-u wydzieliłem viewtopic.php?t=8788&f=30 a tu zamykam...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Zablokowany