Wybory COG 2017/2018

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator
Podziękował;: 217 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: Sebastian »

ronja pisze:Wynik zgodny z przewidywaniami. Zwraca uwagę fatalna frekwencja wyborcza, co poniekąd świadczy o sile i dotychczasowych dokonaniach COG-u (COG-ów). Gratulacje dla tych kandydatów, którzy poddali się weryfikacji w głosowaniach - niby tylko dwóch w niektórych regionach, ale jednak konkurencja była.
EDIT: pewnie jakaś statystyka się pojawi. Taka gruba na początek mówi, że zagłosowało troszkę ponad 1% użytkowników serwisu. To o czymś świadczy.
Pozwoliłem sobie przeprowadzić analizę głosowania i w wyborach oddało głos maksymalnie 11% aktywnych użytkowników serwisu.
Pozdrawiam, Sebek

PS:
A skąd to wiem - zaangażowałem do pracy Matlaba :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Sebastian pisze:
Tomanek111 pisze:Jak to jest, że "Czapla" pomimo, że został wydalony z COG-u, pierwszy ogłasza wyniki wyborów?
Szanowny kolego o niku Tomanek111 , okazuj swojemu rozmówcy minimum szacunku (zwracanie się do rozmówcy po nazwisku). Zasady Kinderstube https://de.wikipedia.org/wiki/Kinderstube.

Równocześnie ogromnie bym Ciebie prosił byś na forum publicznym nie ogłaszał nieprawdziwych informacji jakobym został wydalony z COG-u. Jeżeli będziesz rozpowszechniał takie nieprawdziwe informacje, plotki bez jakiegokolwiek uzasadnienia, miło będzie spotkać się z Tobą przed niezawisłym sądem.

Art. 23 Kodeksu cywilnego:
"Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach."

Pozdrawiam serdecznie, Sebastian Czapla

PS.
Tomanek111, wypowiedz się publicznie, dlaczego ziejesz taką ogromną nienawiścią do innych uczestników zabawy, skąd w twoich wypowiedziach tak wiele jadu, zła, skierowanego do drugiego człowieka ? Może wyrzuć to zło z siebie, napisz, co Ciebie gryzie i uda się oczyścić atmosferę? Jak myślisz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Szarlih
Bywalec
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: Szarlih »

ronja pisze: Skoro tak to widzisz, to wytłumaczy ludziom, po co startowałeś ? Ciekawi mnie ta swoista przemiana.
Ktoś musiał :). Dla mnie to nie będzie polityka, a dalej zabawa. Polecam ten styl. A dlaczego Ty nie startujesz, skoro tak lubisz te wszystkie forumowe spiny?

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Post autor: chinczyk »

Ta , już widzę to podejście - zabawa - przypomnieć Ci **** związaną ze Szczecinem i kilkoma Twoimi ziomkami oraz ich wielkim przeciwnikiem - wtedy to też była zabawa ?
Obrazek

Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Podziękował;: 218 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy

Post autor: krcr »

Wybory zakończone. Po diabła dalej tu się przepychać?
Myślę, że można zakończyć już ten wątek.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Szczęśliwie forum się ładnie betatestowo synchronizuje z http://www.opencaching.com.pl więc usuwanie jakichkolwiek niewygodnych wypowiedzi, czy zamykanie wątków będzie syzyfową pracą :D
Obrazek

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 314 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Re: RE: Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: r00t7 »

subo pisze:
Szarlih pisze:
ronja pisze: Zwraca uwagę fatalna frekwencja wyborcza
Dla niektórych to dalej jest zabawa polegająca na szukaniu pojemników po śniadaniu, albo moczu. A nie coś co polega na polityce i wylewaniu swoich mentalnych imaginacji
Co nie zmienia faktu, że parę lat temu była większa frekwencja. Stara gwardia jest zastępowana młodymi na zasiłku... ;-)
powiedziałbym raczej że stara gwardia ma to... :) ale pisz jak wolisz :lol:

o to już w ogóle po wyborach ? coś mnie chyba ominęło :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Szarlih
Bywalec

chinczyk pisze:Ta , już widzę to podejście - zabawa - przypomnieć Ci **** związaną ze Szczecinem i kilkoma Twoimi ziomkami oraz ich wielkim przeciwnikiem - wtedy to też była zabawa ?

przypomnij :). Ja za nikogo nie odpowiadam :)

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Z starej gwardii jak mi podpowiedział matlab, aktywnie uczestniczy w zabawie jedna osoba - Nannette (od Anety i Tomka miałem 10 lat temu, zaszczyt uczyć się podstaw geoszerskiego rzemiosła)
Obrazek

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Podziękował;: 120 razy
Otrzymał podziękowań: 398 razy

Post autor: krystiant »

Powodzenia wszystkim nowym i starym COG-owiczom, spokojnej "pracy" i bardziej tolerancyjnych współgraczy (to takie szczere życzenia/gratulacje z wyboru i żeby wpis pasował do tematu :wink: )
Sebastian pisze:Z starej gwardii jak mi podpowiedział matlab, aktywnie uczestniczy w zabawie jedna osoba
To jeszcze musiałbyś zdefiniować pojęcie "stara gwardia" i "aktywnie" oraz wyjaśnić nieznającym historii, że data rejestracji Nannette podana w jej profilu nie jest równoznaczna z początkiem zabawy... Bo teraz to wygląda tak, że art_noise (który w/g daty w profilu jest zarejestrowany wcześniej) jest dużo bardziej aktywny :mrgreen:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Post autor: ronja »

Szarlih pisze:
ronja pisze: Skoro tak to widzisz, to wytłumaczy ludziom, po co startowałeś ? Ciekawi mnie ta swoista przemiana.
Ktoś musiał :). Dla mnie to nie będzie polityka, a dalej zabawa. Polecam ten styl. A dlaczego Ty nie startujesz, skoro tak lubisz te wszystkie forumowe spiny?
Ktoś musiał ? Nie słyszałem, by wybory do COG-u były oparte na przymuszaniu kogokolwiek. Jako członek COG-u czytaj forum - na nim wyjaśniałem powody, dla których nie zgłaszam się w wyborach. Nadal nic się nie zmieniło pod tym względem.
Nie wiem, gdzie w moim pytaniu polityka, ale nadal nie bardzo znam powody Twojego startu. Nie wyjaśniłeś ich. Coś tam piszesz o forumowych spinach, by oddalić temat. Wiesz, nadal w domowym archiwum mam Twoje wpisy z niezbyt - delikatnie mówiąc - parlamentarnymi wypowiedziami, więc tym bardziej ciekawi mnie zmiana :) Poza tym moje związki z ZACHPOM uległy ostatnio pewnemu wzmocnieniu i stąd zainteresowanie regionem i jego przedstawicielem. Przez ostatnie dwa dni miałem okazję porozmawiać z keszerami z Koszalina. Jak wiesz, to ośrodek (podobnie jak Kołobrzeg), gdzie bardzo silne są związki z GC i aktualnie kesze OC-owe są tu tylko dlatego, że najpierw powstają na GC-u. Interesuje mnie, jakie zamierzasz podjąć działania aktywizujące środowisko OC w województwie i przyciągające nowych ludzi. Nie tylko Szczecin istnieje na mapie (zresztą troszkę już szczątkowo, ale to inny temat).
Obrazek Obrazek

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

Ronja, niech się Szarlih wykaże. Jak nie jest z PISu to może sobie da radę. Nie miał kontrkandydata w wojewodztwie, bo część sobie olała kandydaturę, a część nie spełniła wymogów formalnych.
...

Obrazek Obrazek

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: RE: Re: RE: Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: subo »

r00t7 pisze: o to już w ogóle po wyborach ? coś mnie chyba ominęło :mrgreen:
Też mi się wydaje, że coś niepostrzeżenie uleciały..
...

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 314 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: r00t7 »

subo pisze:
r00t7 pisze: o to już w ogóle po wyborach ? coś mnie chyba ominęło :mrgreen:
Też mi się wydaje, że coś niepostrzeżenie uleciały..
Niech cog pracuje a ja proponuję keszowac a nie strzępic języki na forum. Pogoda wreszcie ładna to trzeba korzystać:)

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowanie:
Szarlih
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Szarlih
Bywalec