Niczego nie urywa [Prima Aprilis]

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Re: Niczego nie urywa [Prima Aprilis]

Post autor: ronja »

got100 pisze:
ronja pisze: Kesze nie są posprzątane. Spojrzałem na mapę - sporo ich jeszcze na Bałtyku, więc nie kłam.
Ronja, w kwestiach technicznych: wyczyść kesz swojej przeglądarki internetowej. Buźki od dawna już nie ma :wink:
Wyobraź sobie, że tak zrobiłem. A potem jeszcze screen, żeby nie było, że jednak źle wtedy widziałem :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

art_noise pisze:
got100 pisze:
ronja pisze: Kesze nie są posprzątane. Spojrzałem na mapę - sporo ich jeszcze na Bałtyku, więc nie kłam.
Ronja, w kwestiach technicznych: wyczyść kesz swojej przeglądarki internetowej. Buźki od dawna już nie ma :wink:
Zarzuciłeś mi że kłamię. Przeprosisz?
Nie. Odpisałem gotowi, więc przeczytaj. Screen chcesz ?
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

art_noise pisze:No i się ujawnił! Dajesz Ronja! Dorzuć coś soczystego, piękne wypowiedzi jak to kolega zepsuł zabawę wszystkim dookoła swoim żartem. Masz pełne pole do popisu ze swoim pieniactwem.
Dlaczego mam wrzucać cokolwiek ? Przecież jest anty-RR ze swoimi kompetencjami. Osoba nieuprawniona dokonała nieuprawnionych zmian w systemie (włamując się do niego, bo tak to chyba się nazywa). Zdaje się, że to poważne przestępstwo, więc powinniście niezwłocznie zareagować. Zastanawiam się, czy gdyby to zrobił chińczyk albo Bechem, to byście mówili, że nic się nie stało ? Piłka po Waszej stronie :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

wołki.lca pisze:
ronja pisze:Poza tym część z nich przenieśli sami właściciele, bo nie mogli doczekać się naprawy bałaganu.
Ronja to kolejny dowód na to, że bredzisz jak opętany, wszystkie współrzędne skrzynek przeniosłem osobiście. Zamieściłem nawet komentarze w każdym z nich.
ronja pisze:Ludzie chcą informacji, która im się należy.
Ludzie omijają forum dalekim łukiem właśnie przez takich jak Ty, czerpiący satysfakcję z rozkręcenia koperkowych afer.
Pozostała tylko garstka, która jeszcze ma z tego zabawę, że grupa ludzi skacze sobie do gardeł ale i to się kiedyś znudzi.
Wołek, zaspałeś z komentarzami i jak zwykle walnąłeś, jak kot w popiół. Wszystkich współrzędnych nie przeniosłeś osobiście, bo znam ludzi, którzy zrobili to samodzielnie, wcześniej. Swoją drogą, to jesteś w RT, żeby grzebać ludziom w ich profilach i keszach ? Nie ma Cię w komunikacie i nic nie wiadomo, by coś się zmieniło. Kolejny omnipotentny w anty-RR, który wie wszystko ? To właśnie przez takie działania ludzie omijają szerokim łukiem Was, bo nie chcą być ubrudzeni. Śmieszny jesteś :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Post autor: Wołki.Lca »

ronja pisze:Wołek, zaspałeś z komentarzami i jak zwykle walnąłeś, jak kot w popiół. Wszystkich współrzędnych nie przeniosłeś osobiście, bo znam ludzi, którzy zrobili to samodzielnie, wcześniej.
Ronja, a Ty dalej bredzisz :D
Napisz mi kto i które skrzynki przeniósł sam z morskiej buźki. Chyba wiem lepiej co zrobiłem :lol:
ronja pisze:Swoją drogą, to jesteś w RT, żeby grzebać ludziom w ich profilach i keszach ? Nie ma Cię w komunikacie i nic nie wiadomo, by coś się zmieniło.
Nie jestem w RT ale jestem w RR. Dla Twojej informacji RT nie jest od grzebania w profilach i keszach, za to RR jest od załatwiania problemów z serwisem, przy pomocy RT, COG lub osobiście. RT zajęła się błędem w kodzie, COG'u nie było potrzeby fatygować w piękną niedzielę (mają wystarczająco roboty) dlatego przeklepaniem kordów zająłem się ja, czyli RR (oczywiście po konsultacji z resztą RR) :evil:
ronja pisze:Kolejny omnipotentny w anty-RR, który wie wszystko ?
Wszystko i w każdym temacie to wiesz tylko Ty, tylko w 99% to bzdury bez faktycznego pokrycia.
ronja pisze:Śmieszny jesteś :)
Wolę określenie zabawny, a Ty za to jesteś po prostu nudny

Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Podziękował;: 222 razy
Otrzymał podziękowań: 492 razy

Post autor: deg »

Ja pinkolę! Wy macie Internet w piaskownicy! WOW!
Za ten post autor deg otrzymał podziękowanie:
chinczyk
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

Tomanek111
Wyjadacz
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Post autor: Tomanek111 »

Łe tam, a mojej skrzynki nie było w uśmieszku na Bałtyku. Kiszka.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

Tomanek111 pisze:Łe tam, a mojej skrzynki nie było w uśmieszku na Bałtyku. Kiszka.
Nie zasłużyłeś?
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

wołki.lca pisze:...Napisz mi kto i które skrzynki przeniósł sam z morskiej buźki. Chyba wiem lepiej co zrobiłem :lol:
No właśnie, Wołek. Czy Ty w ogóle wiesz, co zrobiłeś ? Pomijając sprawy błahe, jeszcze się chełpisz tym, że grzebałeś ludziom na ich kontach, bez ich zgody i jakichkolwiek uprawnień. Pokazujesz tylko, że nie nadajesz się do pełnienia funkcji, co do których powinno się mieć zaufanie społeczne. Może więc zejdź na ziemię i zajmij się zakładaniem keszy (wiele zrobiłeś bardzo interesujących) i nie zajmuj się więcej "rządzeniem". Więcej na tym zyskasz :)

Ci, którzy sami zmienili kordy czytają Forum i jeśli zechcą, wezmą udział w dyskusji.
wołki.lca pisze:
ronja pisze:Swoją drogą, to jesteś w RT, żeby grzebać ludziom w ich profilach i keszach ? Nie ma Cię w komunikacie i nic nie wiadomo, by coś się zmieniło.
Nie jestem w RT ale jestem w RR. Dla Twojej informacji RT nie jest od grzebania w profilach i keszach, za to RR jest od załatwiania problemów z serwisem, przy pomocy RT, COG lub osobiście. RT zajęła się błędem w kodzie, COG'u nie było potrzeby fatygować w piękną niedzielę (mają wystarczająco roboty) dlatego przeklepaniem kordów zająłem się ja, czyli RR (oczywiście po konsultacji z resztą RR) :evil:
Pokaż dokładnie punkt Regulaminu, który pozwolił Ci na takie samowolne rozszerzenie swoich uprawnień. A może jeszcze napiszesz, że wcześniej poinformowałeś zainteresowanych o swojej bezinteresownej pomocy ? Nadużyłeś pozycji i tyle. Guzik mają do tego pseudoideologie o robocie RT i trosce o COG. Bardziej wygląda na szybkie zamiatanie sprawy i krycie rzeczywistego sprawcy :) Musisz się jeszcze pouczyć ściemniania, bo nie wychodzi :twisted:
wołki.lca pisze:
Wszystko i w każdym temacie to wiesz tylko Ty, tylko w 99% to bzdury bez faktycznego pokrycia.
ronja pisze:Śmieszny jesteś :)
Wolę określenie zabawny, a Ty za to jesteś po prostu nudny
1. Nie wiem wszystkiego. Ale mam odwagę publicznie pytać, gdy chcę się dowiedzieć.
2. OK, zabawny jesteś. A ja nudny.
Obrazek Obrazek

Aris
Wyjadacz
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Post autor: Aris »

Naruszenie zabezpieczeń serwisu.
Przywłaszczenie cudzych skrzynek.
Zrobienie w bambuko ludzi chcących je akurat w ten dzień podjąć.
Nie posprzątanie tego gnoju zaraz po 01.04.

Ciekawe gdybym ja coś takiego zrobił, jak to by się skończyło.
Gadacie na ronje a sami czekaliście na każde potknięcie byłej RR. Kto krzyczał o próbie przywłaszczenia serwisu po odejściu większości z RT?

Czy zostaną wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje z tego "żartu"?

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 331 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: art_noise »

ronja pisze: Nie. Odpisałem gotowi, więc przeczytaj. Screen chcesz ?
Jasne, wysyłaj albo wklej tutaj.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Dezerter »

ronja pisze:Osoba nieuprawniona dokonała nieuprawnionych zmian w systemie (włamując się do niego, bo tak to chyba się nazywa). Zdaje się, że to poważne przestępstwo...
Ferujesz ty, czy twój prawnik, któremu żałujesz na wynagrodzenie? Czy to on zasugerował, że robiąc wrzutkę zabezpieczoną hasłem chyba i zdaje się, jesteś nietykalny? Napisz coś więcej w temacie, chętnie przekażę rewelacje mojemu prawnikowi. Poprzednio ci odpuściłem - tym razem nie zamierzam. Wyślij proszę dane na priva, żebym mógł wystosować pozew.
Aris pisze:Naruszenie zabezpieczeń serwisu.
Przywłaszczenie cudzych skrzynek.
Zrobienie w bambuko ludzi chcących je akurat w ten dzień podjąć.
Nie posprzątanie tego gnoju zaraz po 01.04.

Ciekawe gdybym ja coś takiego zrobił, jak to by się skończyło.
Gadacie na ronje a sami czekaliście na każde potknięcie byłej RR. Kto krzyczał o próbie przywłaszczenia serwisu po odejściu większości z RT?

Czy zostaną wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje z tego "żartu"?
Najwyraźniej chcesz dołączyć kolego. Masz na prawnika tak jak ronja? Bo to co piszesz to pomówienia. Normalnie żądałbym od mistrza RoDaJJa, wycięcia insynuacji z tego wątku, ale standardowo niech zostanie - przyda się.
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 331 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: art_noise »

ronja pisze:
wołki.lca pisze:...Napisz mi kto i które skrzynki przeniósł sam z morskiej buźki. Chyba wiem lepiej co zrobiłem :lol:
No właśnie, Wołek. Czy Ty w ogóle wiesz, co zrobiłeś ? Pomijając sprawy błahe, jeszcze się chełpisz tym, że grzebałeś ludziom na ich kontach, bez ich zgody i jakichkolwiek uprawnień. Pokazujesz tylko, że nie nadajesz się do pełnienia funkcji, co do których powinno się mieć zaufanie społeczne. Może więc zejdź na ziemię i zajmij się zakładaniem keszy (wiele zrobiłeś bardzo interesujących) i nie zajmuj się więcej "rządzeniem". Więcej na tym zyskasz :)
Zrobił porządek i rozwiązał problem.
A swoje złote rady wsadź sobie gdzie chcesz - są nic niewarte.
ronja pisze:
wołki.lca pisze:

Pokaż dokładnie punkt Regulaminu, który pozwolił Ci na takie samowolne rozszerzenie swoich uprawnień. A może jeszcze napiszesz, że wcześniej poinformowałeś zainteresowanych o swojej bezinteresownej pomocy ? Nadużyłeś pozycji i tyle. Guzik mają do tego pseudoideologie o robocie RT i trosce o COG. Bardziej wygląda na szybkie zamiatanie sprawy i krycie rzeczywistego sprawcy :) Musisz się jeszcze pouczyć ściemniania, bo nie wychodzi :twisted:
Regulamin nie jest w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji. Gdzie w regulaminie jest np. co może COG? Albo że nie można kraść keszy? Oczywiście dla ciebie wszystko powinno być w regulaminie i wszystko opisane procedurami. To stwórz taki regulamin i go zaproponuj - zrobisz wreszcie coś pożytecznego.
A co do ściemniania to ty jesteś w tym wyjątkowym mistrzem, możesz zrobić poradnik w tej kwestii. Ale kto normalny będzie chciał ten poradnik czytać?
wołki.lca pisze:
Czyli wiesz więcej. Wołek wie że wie, a ty wiesz że w 99% to bzdury bez faktycznego pokrycia.
ronja pisze: 1. Nie wiem wszystkiego. Ale mam odwagę publicznie pytać, gdy chcę się dowiedzieć.
Nie chcesz się dowiedzieć tylko dymić i trolować.
ronja pisze:2. OK, zabawny jesteś. A ja nudny.
Myślę że 88,9% społeczeństwa woli zabawnych niż nudnych. Ale w sumie jakie to ma znaczenie?
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Aris
Wyjadacz
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Post autor: Aris »

Dezerter pisze: Najwyraźniej chcesz dołączyć kolego. Masz na prawnika tak jak ronja? Bo to co piszesz to pomówienia. Normalnie żądałbym od mistrza RoDaJJa, wycięcia insynuacji z tego wątku, ale standardowo niech zostanie - przyda się.
"Po przemyśleniach, kilku rozmowach i ponad wszystko ku uciesze*:
1. Smiley jest...był mojego autorstwa :)
2. Dziękuję za miłe słowa oraz te parę lajków pod postem Herna na fb.
3. Przepraszam tych, którzy poświęcili czas na dochodzenie i poprawki.
4. Przepraszam tych, którzy z powodu akcji mieli problemy w terenie.
5. Luka w kodzie strony wykryta, zaraz będzie zgłoszona i zapewne kiedyś załatana. Ja postanowiłem ją wykorzystać przy okazji Prima Aprilis i tyle. Nad "problemami" OC nadal będę się pochylał, z tą różnicą, że wykryte błędy podam do wiadomości RT...w pierwszej kolejności ;)
6. Do krzykaczy wszelkiej maści - zamiast jątrzyć, pienić i siać, zastanówcie się co wy możecie zrobić dla OC.
"
Nie miałeś żadnego prawa ingerować w czyjeś skrzynki i zmieniać ich kordy. Trzeba było zgłosić błąd RT a nie robić żarty i zgrywać teraz bohatera.
Twój prawnik może mnie pocałować w ependorfke.

Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Dezerter »

Aris pisze:Twój prawnik może mnie pocałować w ependorfke.
Taki z ciebie żartowniś? Więc prześlij dane.
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:

ODPOWIEDZ