Niczego nie urywa [Prima Aprilis]

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zaborz
Stały bywalec
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Niczego nie urywa [Prima Aprilis]

Post autor: zaborz »

ronja pisze:
wołki.lca pisze:Faktycznie działa :D Ronja zniknął z mojego forum. Szkoda czasu na gadanie ze ścianą.

Wracając do meritum: jeżeli adwersarzom (czyli moim krytykom) wyczerpują się argumenty, to po prostu nie walcie piany, nie stosujcie "programowych" wybiegów. Wystarczy napisać jakimś ludzkim językiem, bez inwektyw (ich przykładów pod moim adresem na Forum jest sporo). Ale to jest trudniejsze. Rozumiem, współczuję :)
Proponuję terapię poznawczo-behawioralnąhttp://www.rcpsych.ac.uk/healthadvice/t ... ralna.aspx . Bez inwektyw :)

Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

ronja pisze:Blokada z pomocą PLONKA uniemożliwia dyskusję nie tylko z oponentami, posługującymi się tą metodą, ale też z innymi, udzielającymi się w danym wątku.
Nieprawda.
Nie wiem, czy na tym forum PLONK blokuje również PM, to mógł być ten przypadek.

Nawiasem mówiąc - nie zastanowił Cię fakt, ile osób wrzuciło Cię do KF?
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Post autor: ronja »

łowca pisze:
ronja pisze:Blokada z pomocą PLONKA uniemożliwia dyskusję nie tylko z oponentami, posługującymi się tą metodą, ale też z innymi, udzielającymi się w danym wątku.
Nieprawda.
Nie wiem, czy na tym forum PLONK blokuje również PM, to mógł być ten przypadek.

Nawiasem mówiąc - nie zastanowił Cię fakt, ile osób wrzuciło Cię do KF?
Powinienem napisać "uniemożliwiła". Czy to nieprawda, czy nie ? Napisałem o czymś, co się faktycznie zdarzyło (niezgodna z regulaminem samowolna blokada IP).
Co do pytania o zastanawianie się nad "ignorami": spójrz, kto to zrobił i dlaczego. Nie czuję jakiejś wielkiej straty. W tym czasie odebrałem znacznie więcej sygnałów o wsparciu i zrozumieniu. Sytuacja na Forum jest odzwierciedleniem podziałów w społeczności, które od lat w jakiś sposób istnieją i są tajemnicą poliszynela, więc nihil novi.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

zaborz pisze:
ronja pisze:Proponuję terapię poznawczo-behawioralnąhttp://www.rcpsych.ac.uk/healthadvice/t ... ralna.aspx . Bez inwektyw :)
Jest kilka innych rozwiązań w obszarze psychologii :)
Czyżbyś był też "wiedzącym" ? (bez podtekstów, z ciekawością - może nawet zawodową).
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Podziękował;: 222 razy
Otrzymał podziękowań: 492 razy

Post autor: deg »

@ronja - ja Twoich postów nie widzę, tylko gdy ktoś zacytuje, więc jeśli chcesz mi odpisać pisz na deg małpa geocaching.ml.

Sprawdziłem - nikt Ci żadnego bana nie dał, nie było założonej żadnej blokady IP, w systemie nie działa żaden automat, który na podstawie dodawania do czarnej listy kogokolwiek blokuje. Forum ma kilka adresów IP dopisanych do banów, ale od wielu miesięcy nic się w tej kwestii nie zmieniło. Niestety - teorie spiskowe na nic.

W każdym razie nikt Ci nie utrudnia pisania i sprawdziłem historię związaną z Twoim kontem i od 2013 roku nikt w nie nie ingerował.
Jeśli na przyszłość będziesz miał jakieś problemy - zamiast snuć teorie spiskowe - pisz na forum małpa opencaching.pl z podaniem adresu IP. Sprawdzimy w czym rzecz.
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

deg pisze:@ronja - ja Twoich postów nie widzę, tylko gdy ktoś zacytuje, więc jeśli chcesz mi odpisać pisz na deg małpa geocaching.ml.

Sprawdziłem - nikt Ci żadnego bana nie dał, nie było założonej żadnej blokady IP, w systemie nie działa żaden automat, który na podstawie dodawania do czarnej listy kogokolwiek blokuje. Forum ma kilka adresów IP dopisanych do banów, ale od wielu miesięcy nic się w tej kwestii nie zmieniło. Niestety - teorie spiskowe na nic.

W każdym razie nikt Ci nie utrudnia pisania i sprawdziłem historię związaną z Twoim kontem i od 2013 roku nikt w nie nie ingerował.
Jeśli na przyszłość będziesz miał jakieś problemy - zamiast snuć teorie spiskowe - pisz na forum małpa opencaching.pl z podaniem adresu IP. Sprawdzimy w czym rzecz.
Dzięki za zaangażowanie. Jesteś kolejną osobą, która próbuje mi wmówić, że widziałem coś innego, niż rzeczywiście. Wiem, że na Forum nie ma zapisanych podobnych zdarzeń. Nie piszę też, że była to interwencja Admina czy RT. Wyjaśniłem to dość szybko z Adminem. Piszę o tym, że skutkiem zastosowania narzędzi spoza dostępnych na Forum zablokowano mi IP, a to już jest granda. Oczywiście, temat niewygodny dla "samych krystalicznych", więc będą się pojawiały kolejne teksty o rzekomych teoriach spiskowych. A Forum i system OC nadal będą dziurawe i pełne luk, z których różni ludzie będą robić swój użytek. Pamiętam, jak poprzednia RR chciała uporządkować kwestie dostępu do systemu i jaki się podniósł krzyk (włącznie z późniejszą teatralną rezygnacją ówczesnej RT). Deg - może zrób porządek i pozamykaj furtki tak, by dostęp do nich miała jedynie RT, a nie np. primaaprilisowi dowcipnisie i wielbiciele różnych KF-ów ? Skoro ma to służyć dobru systemu, to chyba warto wyjść przed szereg ?
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

ronja pisze:Napisałem o czymś, co się faktycznie zdarzyło (niezgodna z regulaminem samowolna blokada IP).
Który punkt regulaminu zabrania tego, żebym osobę nielubianą sPLONKował?
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Post autor: chinczyk »

I jak to wszysztko przeczytałem , to utwierdziło mnie w fakcie iż ostatnie 1,5 roku prawie nie czytania i nie pisania na forum to jedna z lepszych decyzji jakie mogłem podjąć w swojej keszowej przygodzie.

Jedno wiem na pewno jeżeli kiedyś najdzie mnie napisać książkę o historii OC to na forum jest 120 % materiału ( choć pomocy będę potrzebował bom analfabeta )
Za ten post autor chinczyk otrzymał podziękowania (total 2):
degDeepBlue
Obrazek

ODPOWIEDZ