wspólny program wyborczy: Agatha,art_noise,Mario&Monia,misiek,Nannette,R007,reneee,rubin,Sajmon,Whatever,Wołki.lca

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Re: wspólny program wyborczy: Agatha,art_noise,Mario&Monia,misiek,Nannette,R007,reneee,rubin,Sajmon,Whatever,Wołki.lca

Post autor: sajmon »

Klucken pisze:Takie wypowiedzi dowodzą, że przy tej opcji wyborczej wrócimy do takiej RR jak ponad rok temu, pełnej awantur i intryg.
Jak ma być pełna awantur i intryg, jeśli jej nie będzie?
Czy wszyscy traktują ten wspólny start jako 'kiełbasę wyborczą'? Że obiecujemy Wam rozwiązanie RR, a później to olejemy by rządzić dzielić awanturować i dawać bany? No proszę... To nie wielka polityka!
Swoją drogą ciekawi mnie, dlaczego tyle osób próbuje wmówić nam i Wam, że program nie zostanie zrealizowany... Jakieś doświadczenia w tej materii?

EDIT
Wspólny program wyborczy - to jest sens. I kto z kim sypia (roztrząsane teraz i na fb) nie ma tu nic do rzeczy.

To, że Wołek na chamskie teksty bechema odpowiedział równie chamsko nie ma nic do realizacji programu.
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowania (total 3):
art_noisegot100Wołki.Lca

Klucken
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: wspólny program wyborczy: Agatha,art_noise,Mario&Monia,misiek,Nannette,R007,reneee,rubin,Sajmon,Whatever,Wołki.lca

Post autor: Klucken »

sajmon pisze:To, że Wołek na chamskie teksty bechema odpowiedział równie chamsko nie ma nic do realizacji programu.
Dla mnie ma, bo wspólnie się dobraliście, a jeśli dobieracie sobie osoby które w dyskusji zaglądają komuś do łóżka, to wybacz, jak dla mnie, spalił całą grupę. Jeśli jedna osoba z grupy dla dobra grupy nie umie powstrzymać swego niskiego poziomu dyskusji, niczego to dobrego nie przyniesie.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Post autor: ronja »

r00t7 pisze: ...a szkoda bo już są zakłady - kiedy ronja zacznie bić pianę znowu o to samo.

dobra. to wracam do ignorowania twojego nicka na powrót - bo dla mnie już od dawna nie jesteś partnerem do rozmowy ;)

co do referendum - art już dobrze to określił - skoro raz grupa mówi zróbcie to to po co robić to 2 raz w sensie głosowania ?
Dla Ciebie to ignory i bicie piany, a dla mnie przypomnienie o zwykłym oszuście, który ponownie chce się ubrać w szatki niewiniątka i zacząć mieszać. Czyli grupa tak, ale jednak z wadą, którą w niej jesteś. To istotna informacja - przynajmniej dla części wyborców :)
Ostatnio zmieniony wtorek 08 grudnia 2015, 21:57 przez ronja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 331 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: art_noise »

Klucken pisze:
sajmon pisze:To, że Wołek na chamskie teksty bechema odpowiedział równie chamsko nie ma nic do realizacji programu.
Dla mnie ma, bo wspólnie się dobraliście, a jeśli dobieracie sobie osoby które w dyskusji zaglądają komuś do łóżka, to wybacz, jak dla mnie, spalił całą grupę. Jeśli jedna osoba z grupy dla dobra grupy nie umie powstrzymać swego niskiego poziomu dyskusji, niczego to dobrego nie przyniesie.
Logicznie rzecz ujmując po prostu nie zagłosujesz na nasz program bo wypowiedzi Wołki.Lca ci się nie podobają. Ok szanuję to. I proponuję dalej nie bić piany.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowanie:
Wołki.Lca
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

art_noise pisze:...Może i jest to śmieszne ale by demokratycznie zlikwidować RR na ten moment - to trzeba do niej najpierw wejść.
Tak sobie pomyślałem, że skoro Waszym celem jest likwidacja RR, to może zróbmy tak: kadencja RR upływa 31.12.2015 i szlus. Odwołajmy więc te pajacykowe programy wyborcze, usuńmy w cień oszustów wyborczych, szalonych magów, oferentów super produktów i nie organizujmy kolejnych wyborów ? W okresie przejściowym, krótkim - bo ludzie się zepną, zróbmy glosowania w Regionach do COG-u i niech ludzie działają. Po kiego diabła coś w rodzaju Waszej prowizorki ? :twisted: Sądzisz, że tylko Wasze nicki gwarantują sensowne rozwiązania, a reszta społeczności to barany na pastwisku i nie poradzą sobie z problemem ? Myślę, że powinieneś stać się orędownikiem tej koncepcji, bo przecież osiągasz dzięki niej cel szybciej i bez zbędnego narażania się w przyszłości na krytykę :)
Obrazek Obrazek

Klucken
Bywalec

art_noise pisze:Logicznie rzecz ujmując po prostu nie zagłosujesz na nasz program bo wypowiedzi Wołki.Lca ci się nie podobają. Ok szanuję to. I proponuję dalej nie bić piany.
Nie do końca logicznie, wybiórczo czytając. Nie zagłosuję bo w grupie juz dostrzegłem dwa nicki nie budzące we mnie zaufania, nie zagłosuję bo nie podoba mi się punkt 1 Waszego programu, a brak panowania Wołka choćby dla dobra grupy i Jego prymitywna odpowiedź przybiła jedynie gwóźdź do wieka. Tak jest precyzyjniej :)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

ronja pisze:
art_noise pisze:...Może i jest to śmieszne ale by demokratycznie zlikwidować RR na ten moment - to trzeba do niej najpierw wejść.
Tak sobie pomyślałem, że skoro Waszym celem jest likwidacja RR, to może zróbmy tak: kadencja RR upływa 31.12.2015 i szlus. Odwołajmy więc te pajacykowe programy wyborcze, usuńmy w cień oszustów wyborczych, szalonych magów, oferentów super produktów i nie organizujmy kolejnych wyborów ? W okresie przejściowym, krótkim - bo ludzie się zepną, zróbmy glosowania w Regionach do COG-u i niech ludzie działają. Po kiego diabła coś w rodzaju Waszej prowizorki ? :twisted: Sądzisz, że tylko Wasze nicki gwarantują sensowne rozwiązania, a reszta społeczności to barany na pastwisku i nie poradzą sobie z problemem ? Myślę, że powinieneś stać się orędownikiem tej koncepcji, bo przecież osiągasz dzięki niej cel szybciej i bez zbędnego narażania się w przyszłości na krytykę :)
Bardzo dobry pomysł. Tak będzie rzeczywiście dużo szybciej.
Oczywiście w miedzyczasie należałby zmienić regulamin, zorganizować wybory do COG, namówić RT która odeszła - by wróciła i parę innych drobiazgów. Zorganizujesz to i ogarniesz?

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

Klucken pisze:
art_noise pisze:Logicznie rzecz ujmując po prostu nie zagłosujesz na nasz program bo wypowiedzi Wołki.Lca ci się nie podobają. Ok szanuję to. I proponuję dalej nie bić piany.
Nie do końca logicznie, wybiórczo czytając. Nie zagłosuję bo w grupie juz dostrzegłem dwa nicki nie budzące we mnie zaufania, nie zagłosuję bo nie podoba mi się punkt 1 Waszego programu, a brak panowania Wołka choćby dla dobra grupy i Jego prymitywna odpowiedź przybiła jedynie gwóźdź do wieka. Tak jest precyzyjniej :)
Dzięki za precyzję. Ale chyba dalej nie ma sensu o tym dyskutować? :)

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

art_noise pisze:...Zorganizujesz to i ogarniesz?
Jeśli ludzie zaakceptują takie rozwiązanie, a wszyscy kandydaci rzeczywiście zrezygnują, to czemu nie ? Pamiętam czasy, gdy RR nie było, mogę czuć do nich sentyment. Warunek: to praca dla zespołu i to szerokiego, z uwzględnieniem także poprzedniej RR, oburzonych, wyklętych i zaangażowanych. Skoro takie osoby potrafią się ze sobą dogadywać "na offie", to czemu nie miałyby spróbować, tym razem publicznie ?
Za ten post autor ronja otrzymał podziękowanie:
art_noise
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

ronja pisze:
Jeśli ludzie zaakceptują takie rozwiązanie, a wszyscy kandydaci rzeczywiście zrezygnują, to czemu nie ? Pamiętam czasy, gdy RR nie było, mogę czuć do nich sentyment. Warunek: to praca dla zespołu i to szerokiego, z uwzględnieniem także poprzedniej RR, oburzonych, wyklętych i zaangażowanych. Skoro takie osoby potrafią się ze sobą dogadywać "na offie", to czemu nie miałyby spróbować, tym razem publicznie ?
Ale właśnie my chcemy to zrobić. Tylko bardziej demokratycznie i mniej chaotycznie niż to co ty proponujesz. Jeśli wejdziemy do RR to zmianimy regulamin (brak RR) następnie ogłosimy wybory do COG i zlikwidujemy RR.

Obrazek Obrazek

Klucken
Bywalec

art_noise pisze:Jeśli wejdziemy do RR to zmianimy regulamin (brak RR) następnie ogłosimy wybory do COG i zlikwidujemy RR.
Zmienimy regulamin, trochę czasu minie, taki regulamin trzeba poddac pod głosowanie userów, a jeśli jakimś cudem (różnie bywa, zmienią się nastroje userów) userzy zadecydują, że nie przyjmują takiego regulaminu, to... ? Zostaje RR, w niej Wy? i co dalej?
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

art_noise pisze: Ale właśnie my chcemy to zrobić. Tylko bardziej demokratycznie i mniej chaotycznie niż to co ty proponujesz. Jeśli wejdziemy do RR to zmianimy regulamin (brak RR) następnie ogłosimy wybory do COG i zlikwidujemy RR.
Świetnie. Tym bardziej trzeba zrezygnować z okresu jałowego, czyli tłuczenia wyborów, konstytuowania się nowej RR, przeciągania prac, zmian Regulaminu i wszystkiego, co temu będzie towarzyszyło, na rzecz rozpoczęcia działań już teraz, by do Sylwestra zdążyć. Usunięcie RR z Regulaminu to tylko zaznaczenie myszką odpowiednich zdań, kliknięcie 'del' i kosmetyczne zmiany w tekście. Po co więc dalej się rwać na świecznik ?
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

Klucken pisze:
art_noise pisze:Jeśli wejdziemy do RR to zmianimy regulamin (brak RR) następnie ogłosimy wybory do COG i zlikwidujemy RR.
Zmienimy regulamin, trochę czasu minie, taki regulamin trzeba poddac pod głosowanie userów, a jeśli jakimś cudem (różnie bywa, zmienią się nastroje userów) userzy zadecydują, że nie przyjmują takiego regulaminu, to... ? Zostaje RR, w niej Wy? i co dalej?
Czy nowy regulamin zaproponowany przez obecna RR został poddany pod głosowanie userów?
Jeśli wejdziemy do RR w większości, to po prostu zrealizujemy nasz program. Nie widzę możliwości głosowania nad kolejnymi etapami realizacji programu bo i po co.
Zresztą tak naprawdę demonizujemy tutaj problem. Czy wg Ciebie jak nie będzie RR to twoja zabawa w skrzynki się popsuje? Zauważysz różnicę?

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

ronja pisze:
art_noise pisze: Ale właśnie my chcemy to zrobić. Tylko bardziej demokratycznie i mniej chaotycznie niż to co ty proponujesz. Jeśli wejdziemy do RR to zmianimy regulamin (brak RR) następnie ogłosimy wybory do COG i zlikwidujemy RR.
Świetnie. Tym bardziej trzeba zrezygnować z okresu jałowego, czyli tłuczenia wyborów, konstytuowania się nowej RR, przeciągania prac, zmian Regulaminu i wszystkiego, co temu będzie towarzyszyło, na rzecz rozpoczęcia działań już teraz, by do Sylwestra zdążyć. Usunięcie RR z Regulaminu to tylko zaznaczenie myszką odpowiednich zdań, kliknięcie 'del' i kosmetyczne zmiany w tekście. Po co więc dalej się rwać na świecznik ?
Twój program wyborczy który zaprezentowałeś bardzo mi się podoba. Szkoda że nie kandydujesz... Bo miałbyś mój głos.

Obrazek Obrazek

sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Post autor: sajmon »

ronja pisze:
Jeśli ludzie zaakceptują takie rozwiązanie, a wszyscy kandydaci rzeczywiście zrezygnują, to czemu nie ?
No cóż, zaczekajmy zatem na deklaracje wycofania się z wyborów kandydatów będących w obecnej RR... No i wypadałoby, by jakoś uchwalili/ogłosili że z uwagi na brak chętnych ich kadencja nie ulega przedłużeniu, lecz z końcem kadencji się rozwiązują. by nie było niedomówień :)
A! Oczywiście załatwią powrót RT (w sumie mamy święta, czas dobroci itp).
Rozumiem, że im też zaproponowałeś, by w ten sposób zakończyć działalność instytucji RR? Tylko, że chyba tego nie chcą ... Co wiąże się z brakiem rezygnacji.
Hmmm.
Ja widzę to tak: Nawet jeśli obecna RR chciałaby rozwiązania tej instytucji i przyjęła Twój scenariusz (zakończenie istnienia z dniem), to i tak podniósłby się larum o zamachu na demokrację. Na logikę dla spokoju powinni zorganizować wybory i pod hasłem zakończenia działalności RR w nich wystartować. Jeśli głosujący ich wybiorą, to zakończyć pracę RR w podanym terminie. Jeśli nie - rządzą inni, a oni jako przeciwnicy istnienia RR nie pchają się do 'władzy'.
Tu masz właśnie taką sytuację, tylko nikt z nas nie jest w RR. Startujemy po to, by mieć mandat do rozwiązania RR.
Takie połączenie wyborów z referendum :)
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowania (total 2):
art_noiser00t7

ODPOWIEDZ