Baloniarz, Bechem, Chinczyk, DeepBlue - wspólny program wyborczy

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Re: Baloniarz, Bechem, Chinczyk, DeepBlue - wspólny program wyborczy

Post autor: maryush »

Iwmali pisze:A czy to nie RR rozpętała ostatnią G-Ó-W-N-O BURZE w sprawie pewnego bana? I to chcecie ukrywać, bo nie rozumiem o co chodzi??? :shock:
Nie, nie RR rozpętała.
Dla przypomnienia, kto rozpętał - link:
http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=30&t=8383

I co, pierwszy post Got100, a drugi post... Iwmali!
I policzyłem z ciekawości Twoje posty w tym wątku o banie - wiesz ile wyszło? CZTERDZIEŚCI PIĘĆ postów tam napisałeś! To jest PONAD POŁOWA wszystkich Twoich postów na tym Forum - 45 z 87. Czyli tak naprawdę głównie trudnisz sie tu gów.noburzeniem ;)
Gratulacje dla rozpętywacza! ;)
Za ten post autor maryush otrzymał podziękowania (total 3):
k.milłowcaaniolekdiabelka

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: bechem »

Ranwers pisze:
bechem pisze:Co się martwisz? Przecież nie będzie RR.
Nie bądź bucem, tylko odpowiedz merytorycznie na pytania. Oczekujesz, że dostaniesz głosy tylko dla tego, że opcja drugiej strony jest (być może) gorsza od Twojej? Właśnie pokazujesz, że działać potrafisz tylko wtedy, gdy jest miło, przyjemnie i wszyscy się z Tobą zgadzają.
Dokładnie! Lubię jak jest miło i przyjemnie i się wszyscy ze mną zgadzają (a dokładniej wszyscy zgadzają się ze wszystkimi). Dlatego startujemy w takim zestawie. Nie lubię jak ktoś mnie nazywa bucem (możliwe, że sam jest bucem, a do tego hipokrytą - tego nie wiem, nie znam człowieka).

got100
Wyjadacz
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Post autor: got100 »

Bechem, odpowiesz w końcu na to pytanie czy nie?

sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Post autor: sajmon »

bechem pisze:
Dokładnie! Lubię jak jest miło i przyjemnie i się wszyscy ze mną zgadzają (a dokładniej wszyscy zgadzają się ze wszystkimi). Dlatego startujemy w takim zestawie. Nie lubię jak ktoś mnie nazywa bucem (możliwe, że sam jest bucem, a do tego hipokrytą - tego nie wiem, nie znam człowieka).
Aaa, to dlatego odeszła duża część RT? Jest miło, jak się z Tobą zgadzają. A jak nie, to ?
Widzisz, z zewnątrz wygląda to tak, że tam wszyscy się ze sobą zgadzali przez kilka lat, aż do teraz, gdy w RT/RR jesteś Ty...

To kto został w RT?

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

got100 pisze:Bechem, odpowiesz w końcu na to pytanie czy nie?
Jeśli chodzi o moce przerobowe "RT" to niewiele się zmieniło ...

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

sajmon pisze:
bechem pisze:
Aaa, to dlatego odeszła duża część RT? Jest miło, jak się z Tobą zgadzają. A jak nie, to ?
Widzisz, z zewnątrz wygląda to tak, że tam wszyscy się ze sobą zgadzali przez kilka lat, aż do teraz, gdy w RT/RR jesteś Ty...

To kto został w RT?
Ja nikogo do odejścia nie zmuszałem. Biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy wykluczam jedynie współpracę z tripperem i Łzą, ale jeśli wdrożymy zasady i funkcje RT takie jak powinny być, to nawet wbrew mojej woli mogą się oni znaleźć w nowej RT! Jeśli RT będzie spełniać funkcje, o które nam chodzi to nie widzę problemu aby znalazły się w niej osoby, których osobiście nie lubię.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 grudnia 2015, 18:00 przez bechem, łącznie zmieniany 1 raz.

got100
Wyjadacz

bechem pisze:
Rozumiem, że nie do końca odpowiedź na zadane pytanie współgra z Waszym programem wyborczym. W zasadzie to mi wystarczy.

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

got100 pisze:
bechem pisze:
Rozumiem, że nie do końca odpowiedź na zadane pytanie współgra z Waszym programem wyborczym. W zasadzie to mi wystarczy.
Może Ty nie zrozumiałeś mojej albo ja Twojej odpowiedzi. Odejście kilku osób z RT nie pogorszyło jakości działania serwisu.

got100
Wyjadacz

No więc jeszcze raz zadam Ci pytanie - Kto, personalnie, jest w tej chwili w RT?

sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Post autor: sajmon »

bechem pisze: Jeśli chodzi o moce przerobowe "RT" to niewiele się zmieniło ...
Oj, Bechem. Nikt nie pyta o moce przerobowe, tylko o osoby. Jeśli boli Cię to pytanie w wątku wyborczym, to wyśle je do urzędującej RR jako zwykły user. Wtedy odpowie ktoś? Czy to wiedza tajemna, do której zwykły keszer nie ma dostępu?

I pytanie kolejne do twojego posta niżej (mam problem z cytowaniem):

Konktetnie jakie funkcje ma pełnićRT (bo już pisałeś, że nie programują)?

Dalej - uwagi na to, że nie znam składu RT - teoretyzuję wg Twojego programu:
jesteś teraz w RT, wchodzisz do RR, co dalej?
A - rezygnujesz z RR, zostajesz w RT, dobierasz slbie ludzi wg uznania (ale po co kandydujesz do RR skoro RT ważniejsza)
B - zostajesz w RR, automatycznie rozwiązujecie RT (wątpię, że jest tam więcej niż 2 osoby). Skąd weźmiesz ludzi do RT (to pytanie już było też nie odpowiedziałeś)?
Żeby nie było, że się czepuam Ciebie, to samo pytanie do Chinczyka :)
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowanie:
bechem

Awatar użytkownika
DeepBlue
Stały bywalec
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Post autor: DeepBlue »

Odpowiedź na pytanie ws. RT pozostawię bechemowi.

Ja tu tak z innej beczki chciałem, z rozbawieniem, po lekturze kilkunastu powyższych postów.
Zakładam, że dulus-y reprezentują w wyborach środowisko szczecińskie. Mniej lub bardziej, to akurat nieistotne.
Gocie i cieniu gota, Iwmali, obniżanie notowań obecnej RR przełoży się bezpośrednio na zwycięstwo koalicji "Anty-RR", a co za tym idzie, przegraną dulusów. Program dulusów podoba mi się w ogólnym zarysie, po ewentualnym wejściu do Rady, zweryfikowany będzie w pewnych punktach przez samo życie (wiem, co piszę). Zresztą, jaki by nie był, jest programem zakładającym trwanie RR.
Szkoda będzie ciężkiej roboty dulusów przy opracowywaniu programu i próbie jego forsowania w kampanii i tyle.
Obrazek

got100
Wyjadacz

DeepBlue pisze:Odpowiedź na pytanie ws. RT pozostawię bechemowi.

Ja tu tak z innej beczki chciałem, z rozbawieniem, po lekturze kilkunastu powyższych postów.
Zakładam, że dulus-y reprezentują w wyborach środowisko szczecińskie. Mniej lub bardziej, to akurat mniej istotne.
Gocie i cieniu gota, Iwmali, obniżanie notowań obecnej RR przełoży się bezpośrednio na zwycięstwo koalicji "Anty-RR", a co za tym idzie, przegraną dulusów. Program dulusów podoba mi się w ogólnym zarysie, po ewentualnym wejściu do Rady, zweryfikowany będzie w pewnych punktach przez samo życie (wiem, co piszę). Zresztą, jaki by nie był, jest programem zakładającym trwanie RR.
Szkoda będzie ciężkiej roboty dulusów przy opracowywaniu programu i próbie jego forsowania w kampanii i tyle.

Nie trafiłeś. Jestem zagorzałym fanem pomysłu zniesienia RR.

Edit ...,a Dulusy bardzo dobrze spełniają się w COGu.
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowanie:
Dezerter

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

sajmon pisze:
bechem pisze: Jeśli chodzi o moce przerobowe "RT" to niewiele się zmieniło ...
Oj, Bechem. Nikt nie pyta o moce przerobowe, tylko o osoby. Jeśli boli Cię to pytanie w wątku wyborczym, to wyśle je do urzędującej RR jako zwykły user. Wtedy odpowie ktoś? Czy to wiedza tajemna, do której zwykły keszer nie ma dostępu?

I pytanie kolejne do twojego posta niżej (mam problem z cytowaniem):

Konktetnie jakie funkcje ma pełnićRT (bo już pisałeś, że nie programują)?

Dalej - uwagi na to, że nie znam składu RT - teoretyzuję wg Twojego programu:
jesteś teraz w RT, wchodzisz do RR, co dalej?
A - rezygnujesz z RR, zostajesz w RT, dobierasz slbie ludzi wg uznania (ale po co kandydujesz do RR skoro RT ważniejsza)
B - zostajesz w RR, automatycznie rozwiązujecie RT (wątpię, że jest tam więcej niż 2 osoby). Skąd weźmiesz ludzi do RT (to pytanie już było też nie odpowiedziałeś)?
Żeby nie było, że się czepuam Ciebie, to samo pytanie do Chinczyka :)
Nie zamierzam zdradzać konkurencji szczegółów planu działania (jeśli wygracie chętnie udzielę konsultacji nowej RR - jakoś nie chce mi się wierzyć, że dokonacie samorozwiązania). Wbrew pozorom jest kilka osób chętnych do pracy.

got100
Wyjadacz

Bechem, ja tam dla Ciebie żadną konkurencja nie jestem, mi możesz zdradzić kogo tam teraz w tej RT trzymacie :D
Chłopie, zawołaj kogoś innego, bo z Tobą, to jak zwykle, nie można poważnie porozmawiać.

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

got100 pisze:Bechem, ja tam dla Ciebie żadną konkurencja nie jestem, mi możesz zdradzić kogo tam teraz w tej RT trzymacie :D
Chłopie, zawołaj kogoś innego, bo z Tobą, to jak zwykle, nie można poważnie porozmawiać.
Jak będzie poważna dyskusja to chętnie się poważnie wypowiem.

ODPOWIEDZ