Baloniarz, Bechem, Chinczyk, DeepBlue - wspólny program wyborczy

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gryfici.team
Bywalec
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Baloniarz, Bechem, Chinczyk, DeepBlue - wspólny program wyborczy

Post autor: Gryfici.team »

deg pisze:Przy okazji jeszcze raz proszę o odpowiedź na moje pytanie z czwartku, bo totalnie je olaliście.
Pozwolilem sobie powklejac co by daleko nie szukać pytania zadanego przez deg'a bo również z chęcią poznam odpowiedz :)
deg pisze:
DeepBlue pisze:Wspólny, konstruktywny program wyborczy
(...)Członkiem RT można zostać poprzez powołanie przez RR (sytuacja występuje tylko gdy w RT zostają 2 osoby) powołanie przez RT na drodze głosowania, zwykła większością głosów.
Zadałem to pytanie na Facebooku, ale tam marnie idzie odpowiadanie na nie. Zadaję więc i tu.

JEŚLI zakładacie kontynuowanie dotychczasowej polityki i macie "regulamin RT",
TO DLACZEGO doprowadziliście do sytuacji, w której wcale nie ma RT i nie wybraliście (zgodnie ze swoimi własnymi wytycznymi) nowych członków RT. Serwis jest bez RT od ponad miesiąca.

Ja nie pytam o powód "odejścia" RT. Pytam o brak reakcji z Waszej strony, na zaistniałą, krytyczną sytuację. Podczas gdy publicznie deklarujecie (w programie), że macie gotowe "lekarstwo".
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 113 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy
Kontakt:

Post autor: miklobit »

Lza pisze: Stosowne ogłoszenie na tym forum ciągle wisi. Z tego co wiem, po moim odejściu były osoby, które chciały pociągnąć temat ale co najmniej jednej z nich Twój kolega despota odmówił.
Niestety potwierdzam powyższe.
W razie czego jest dowód w postaci dość żenującej dla mnie wymiany maili w której bechem najpierw deklaruje, że nie będzie dawał żadnych uprawnień do commitowania aż się konflikt w RT nie zakończy (w którym ja nie jestem żadną stroną...), a potem zmienia front , że można przecież działać ale to on będzie zatwierdzać wszystkie zmiany. No to na razie podziękowałem... Kierownika to już mam jednego - w pracy.
Za ten post autor miklobit otrzymał podziękowania (total 3):
degRanwersLza
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

art_noise pisze: Kto wogóle podjął decyzję w obecnej RR żeby znów wysłać masę spamu? Jednogłośnie 5 osób taka decyzję podjęło? Baloniarz, DeepBlue i Maryush - klepneliście to rozwiązanie?

Halo, Panowie, nie odpowiedzieliście na to pytanie.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
DeepBlue
Stały bywalec
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Post autor: DeepBlue »

łowca pisze:
art_noise pisze:Baloniarz, DeepBlue i Maryush - klepneliście to rozwiązanie?
To była wspólna decyzja, jak większość w tej kadencji RR.
Psioczy na to, o ile dobrze policzyłem, może 15 osób. Tyle samo podziękowało, twierdząc, że to dobry sposób informowania.
Za ten post autor DeepBlue otrzymał podziękowanie:
pawelko
Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Forumator
Podziękował;: 367 razy
Otrzymał podziękowań: 274 razy

Post autor: r00t7 »

DeepBlue pisze:
łowca pisze:
Psioczy na to, o ile dobrze policzyłem, może 15 osób. Tyle samo podziękowało, twierdząc, że to dobry sposób informowania.
wystarczy mi wypowiedź StaregoPatyka na temat tego spamu ;)
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowania (total 2):
degazhag
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

DeepBlue pisze:To była wspólna decyzja, jak większość w tej kadencji RR.
Wszystkie wspólne decyzje u was podejmuje bechem? :-P :-) :-D

A serio: Czytałeś kiedyś netykietę? Rozsyłanie niesubskrybowanych wiadomości uważasz za etyczne?
Awatar użytkownika
Silent A
Wyjadacz
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Post autor: Silent A »

DeepBlue pisze: Psioczy na to, o ile dobrze policzyłem, może 15 osób. Tyle samo podziękowało, twierdząc, że to dobry sposób informowania.
Zapomniałeś o tych 120 którzy odpisali aby ich wypisać z tego szamba ? Wiadomości cały czas przychodzą...
Obrazek
azhag
Wyjadacz
Podziękował;: 155 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Post autor: azhag »

Lza pisze:A serio: Czytałeś kiedyś netykietę? Rozsyłanie niesubskrybowanych wiadomości uważasz za etyczne?
... i zgodne z prawem?
Obrazek
sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 187 razy

Post autor: sajmon »

DeepBlue pisze: To była wspólna decyzja, jak większość w tej kadencji RR.
[...]
E, to były decyzje podejmowane nie wspólnie, a przez pojedynczych 'radnych'?
Które?
(podkreślenie moje)
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowanie:
Dezerter
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Dezerter »

I wychodzi "transparentność"...
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Post autor: Wołki.Lca »

DeepBlue pisze:
łowca pisze:
Wiadomo gdzie szukać tych psioczących ... ale gdzie można znaleźć te podziękowania :?:
Bo jakaś ślepota mnie dopadła
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

wołki.lca pisze: Wiadomo gdzie szukać tych psioczących ... ale gdzie można znaleźć te podziękowania :?:
Bo jakaś ślepota mnie dopadła
Widzisz, ja za pierwszego maila dziękowałem. Bo miał sens.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
pawelko
Stały bywalec
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: pawelko »

W sprawie wysyłania maili - bardzo dziękuję za dostarczenie informacji na temat wyborów. Każdy mail ze strony OC jest dla mnie ważny, czy to na temat wyborów, czy dotyczący skrzynek własnych lub obserwowanych. Nie traktuję tego jako spam. Pragnę otrzymywać kolejne wieści na temat zmian działania strony OC z linkami do głosowań w kwestiach istotnych i ewentualnych zmian.
Za ten post autor pawelko otrzymał podziękowania (total 2):
tat11ronja
Klucken
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: Klucken »

kiedyś mi ktoś napisał, żebym nie przesadzał, że ludzie keszują i będą keszować i cokolwiek się stanie, to OC było i będzie. Coraz mniej w to wierzę i coraz bardziej się martwię. Gdy RT ogłosiła odejście, byłem w szoku. Pisałem już to, że nie rozumiem ich decyzji i nie podoba mi się narażenie serwisu na pozostawienie bez opieki. Argumentowali że nie mogli się z RR dogadać i zmusić jej do działania. Wg mnie mogli sprawę nagłośnić na forach i zmusić RR do działania. Odejście było najgorszą rzeczą jaką mogli zrobić. Z drugiej strony pisałem, że to odejście jest największą porażką obecnej RR. Fakt, raz tylko widziałem trippera, ale jak zobaczyłem go w gronie odchodzących miałem karpia. Facet na którego odpowiedź czy pomoc zawsze można było liczyć, nawet nie znając Go można było liczyć że jako jedna z pierwszych osób odpowie na zadane pytania. W kontrze osoba bechema, której można zadawać kilkakrotnie pytania, a nie otrzymasz odpowiedzi, gdy już osobiście na FB zwrócisz Mu uwagę, udaje że nie wie o co chodzi. Aż tak jest pewien wygranych wyborów, że nie czyta forum, zadanych pytań w wątkach wyborczych? Może to niedobrze że wszelkie decyzje podejmowaliście jednogłośnie? Pytam pozostałych członków RR, bo odpowiedzi bechema już nie chcę, czy mam uwierzyć że odejście takiej legendy jak starypatryk jest normalne i nieszkodliwe? Czy mam uwierzyć w to, że czworo ludzi odmiennych zawsze ma taki sam pogląd, wizję i zawsze się tak mocno ze sobą zgadza? Czy też programowe założenie "wspólnego frontu" jest silniejsze nad osobiste zdanie i poglądy?
Dostaliście ostrzeżenie od RT, że albo oni albo bechem, sorry chłopaki, mając takie ultimatum, racja, nie mogliście ulec szantażowi, ale trzeba było powiedzieć kolegom "stonuj, zamknij twarz, choć na jakiś czas". Do diabła, baloniarz, Ciebie znam osobiście, umiesz tak powiedzieć, bo sam nieraz od Ciebie usłyszałem "uspokój się, zobacz to inaczej". Przecież w tych postach widać wyraźnie, że RTowcy nie mają pretensji do całej RR, ale głównie do jednej max dwóch osób. Chyba że też aż tak umieją ściemniać.
Miałem już tu nie wchodzić, już po oddanym głosie, ale chciałem jeszcze raz popatrzeć na post staregopatryka, bo nie rozumiem tego. Nie chcę mu dziękować, bo tego postu nie powinno być.
Za ten post autor Klucken otrzymał podziękowania (total 2):
Dezerterłowca
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Podziękował;: 227 razy
Otrzymał podziękowań: 515 razy

Post autor: deg »

Gryfici.team pisze:
deg pisze:Przy okazji jeszcze raz proszę o odpowiedź na moje pytanie z czwartku, bo totalnie je olaliście.
Pozwolilem sobie powklejac co by daleko nie szukać pytania zadanego przez deg'a bo również z chęcią poznam odpowiedz :)
deg pisze:
DeepBlue pisze:Wspólny, konstruktywny program wyborczy
(...)Członkiem RT można zostać poprzez powołanie przez RR (sytuacja występuje tylko gdy w RT zostają 2 osoby) powołanie przez RT na drodze głosowania, zwykła większością głosów.
Zadałem to pytanie na Facebooku, ale tam marnie idzie odpowiadanie na nie. Zadaję więc i tu.

JEŚLI zakładacie kontynuowanie dotychczasowej polityki i macie "regulamin RT",
TO DLACZEGO doprowadziliście do sytuacji, w której wcale nie ma RT i nie wybraliście (zgodnie ze swoimi własnymi wytycznymi) nowych członków RT. Serwis jest bez RT od ponad miesiąca.

Ja nie pytam o powód "odejścia" RT. Pytam o brak reakcji z Waszej strony, na zaistniałą, krytyczną sytuację. Podczas gdy publicznie deklarujecie (w programie), że macie gotowe "lekarstwo".
Czerwony kolor bardziej widać, więc może tym razem będzie skuteczny.
Od pięciu dni czekam na odpowiedź na moje pytanie...
Za ten post autor deg otrzymał podziękowanie:
Gryfici.team
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
ODPOWIEDZ