Baloniarz, Bechem, Chinczyk, DeepBlue - wspólny program wyborczy

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Silent A
Wyjadacz
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Re: Baloniarz, Bechem, Chinczyk, DeepBlue - wspólny program wyborczy

Post autor: Silent A »

Cały dzień się zastanawiałem dlaczego taki spam wali drzwiami i oknami (umknął mi pierwszy spam od RR bo dostałem od razu chyba z 10 wiadomości), Do teraz ponad 60 wiadomości o wypisaniu z oc, normalnie pkp.
Obrazek
sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 187 razy

Post autor: sajmon »

Gratuluję Wam sprawnego ostatecznego rozmontowania RT. Maile o rezygnacji z konta OC też są optymistyczne.
Bechem, chinczyk - daliście czadu! Teraz możecie się wykazać.
Zadałbym jakieś pytanie (np "co dalej?"), ale brak mi słów...
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowanie:
Wołki.Lca
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 329 razy
Otrzymał podziękowań: 309 razy

Post autor: art_noise »

Bechem i Chińczyk - wasz brak kompetencji właśnie doprowadził do tego że zrezygnował starypatyk. Jesteście najbardziej destruktywnymi ludźmi jacy dotąd byli w RR. Dewastujecie ten serwis, tylko nie wiem po co? Z głupoty czy macie jakieś inne pobudki? Mnie ręce opadły jak zobaczyłem wpis staregopatyka na forum http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=30&t=8486

Kto wogóle podjął decyzję w obecnej RR żeby znów wysłać masę spamu? Jednogłośnie 5 osób taka decyzję podjęło? Baloniarz, DeepBlue i Maryush - klepneliście to rozwiązanie?
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowania (total 6):
r00t7LzaNannetteSilent AWołki.LcaPiostu
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

podsumujmy suck-cesy Baloniarza, Bechema, Chinczyka, DeepBluea, Mariusha:
- przejęcie serwisu przez prywatny biznes
- usunięcie kluczowych deweloperów
- stworzenie regulaminu-widmo.
- spamowanie użytkowników serwisu
- wpisanie serwisu na anty-spamerskie black listy
- stworzenie z wyborów szopki.
- no i najważniejszy suck-ces: wprowadzenie zakazu ukrywania skrzynek w lesie przy paśnikach, łoł.

Fakty dotyczące wyborów:
- Chińczyk i bechem liczą głosy,
- Chińczyk i bechem startują w wyborach,
- Chińczyk i bechem nie dopuszczają do jakiejkolwiek kontroli nad przebiegiem głosowania.

ma ktoś więcej pytań?
Za ten post autor Lza otrzymał podziękowania (total 7):
sajmongot100Silent Aart_noiseDezerterWołki.LcaPiostu
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 113 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy
Kontakt:

Post autor: miklobit »

Lza pisze:podsumujmy suck-cesy Baloniarza, Bechema, Chinczyka, DeepBluea, Mariusha:
- przejęcie serwisu przez prywatny biznes
Możesz to jakoś rozwinąć ?
Bo o ile pozostałe punkty mają oparcie w faktach (przynajmniej dla niektórych) to na w/w temat żadne fakty nie są mi znane.
Więc wytłumacz się z tego zarzutu bo najgorsze w krytyce to mieszanie prawdy i wymyślonych insynuacji.
baloniarz
Wyjadacz
Podziękował;: 52 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy

Post autor: baloniarz »

@łza łatwo ci słowa rzucać na wiatr. Mam osobiście wielki szacunek dla tego co zrobiłeś na początku twojej działalności w RT. Ostatnio odtrąbiłeś wielki sukces "Medali" to je pokaż. Z tego co mi mówiłeś w Pelplinie to "zapomniałeś " dokończyć to nad czym pracowałeś od chyba początku roku. Zrób coś do końca i wtedy się chwal a tak to z tego co mi mówiłeś wynika, że stoisz w głęboko w czarnej .... Mówiłeś, że ci wstyd bo nie masz teraz co ludziom pokazać jakby się o medale pytali.
Czy wprowadzając GŚ ustawiłeś jakieś parametry jakie ścieżki mogą powstawać, jakie powinny być minimalne progi zaliczenia? Teraz to się cholernie rozjechało z tymi ścieżkami a nie mając choćby szczątkowych zasad ich funkcjonowania nie ma jak dopracowywać reguł na bardziej czytelne. Ordery i chwałę za GŚ miał kto odbierać a jak trzeba "zjebki" od ludu zbierać za chaos z GŚ to wszystko na klatę łapie RR. Dziękuję bardzo. Brawo TY!!!
Aris
Wyjadacz
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Aris »

baloniarz pisze:@łza łatwo ci słowa rzucać na wiatr. Mam osobiście wielki szacunek dla tego co zrobiłeś na początku twojej działalności w RT. Ostatnio odtrąbiłeś wielki sukces "Medali" to je pokaż. Z tego co mi mówiłeś w Pelplinie to "zapomniałeś " dokończyć to nad czym pracowałeś od chyba początku roku. Zrób coś do końca i wtedy się chwal a tak to z tego co mi mówiłeś wynika, że stoisz w głęboko w czarnej .... Mówiłeś, że ci wstyd bo nie masz teraz co ludziom pokazać jakby się o medale pytali.
Czy wprowadzając GŚ ustawiłeś jakieś parametry jakie ścieżki mogą powstawać, jakie powinny być minimalne progi zaliczenia? Teraz to się cholernie rozjechało z tymi ścieżkami a nie mając choćby szczątkowych zasad ich funkcjonowania nie ma jak dopracowywać reguł na bardziej czytelne. Ordery i chwałę za GŚ miał kto odbierać a jak trzeba "zjebki" od ludu zbierać za chaos z GŚ to wszystko na klatę łapie RR. Dziękuję bardzo. Brawo TY!!!
A wypowiem się w tym temacie. W medalach Łza miał szczere chęci a temat nie ruszył przez ludzi. Sam by nie zaprojektował wszystkiego. Cześć jak mi wiadomo zrobiła część z pewnych powodów nie wyrobiła się, sam nie dałem rady ogarnąć nawet jednego głupiego medalu dla Pomorskiego za co chciałbym przeprosić.

Druga sprawa geościeżki, ja do tej pory myślałem, że ludzie sobie je chwalą. Zapomniałbym niektórych boli, że brakuje procencika do znaczka na profilu.
Ostatnio zmieniony niedziela 13 grudnia 2015, 22:11 przez Aris, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor Aris otrzymał podziękowania (total 3):
r00t7art_noiseWołki.Lca
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 329 razy
Otrzymał podziękowań: 309 razy

Post autor: art_noise »

baloniarz pisze:@łza łatwo ci słowa rzucać na wiatr. Mam osobiście wielki szacunek dla tego co zrobiłeś na początku twojej działalności w RT. Ostatnio odtrąbiłeś wielki sukces "Medali" to je pokaż. Z tego co mi mówiłeś w Pelplinie to "zapomniałeś " dokończyć to nad czym pracowałeś od chyba początku roku. Zrób coś do końca i wtedy się chwal a tak to z tego co mi mówiłeś wynika, że stoisz w głęboko w czarnej .... Mówiłeś, że ci wstyd bo nie masz teraz co ludziom pokazać jakby się o medale pytali.
Ręce opadają, nawet nie wiadomo jak to skomentować. łza wprowadził geościeżki, sam oprogramował i wdrożył. Ludzie się z tego cieszą, wielu nawet tylko na geościeżki jeździ bo chce mieć satysfakcję ze zdobycia geościeżki i grafikę ze zdobycia geościeżki w swoim profilu. I mnie ta funkcjonalność "pociągnęła" parę razy z domu bo... trzeba dokończyć geościeżkę.
Zamiast się cieszyć że Łza coś fajnego zrobił to nie. Trzeba opie***lić gościa na forum bo czegoś nie przewidział i nie zaprogramował. To może skasujcie te geościeżki skoro tak źle napisane są? Ludzie się ucieszą że zniknęły tak źle zrobione geościeżki i jeden problem z głowy.

A jak już skasujecie to napiszcie lepsze. Na pewno na to was stać, tylko zbiórkę kasy przeprowadzić, zatrudnić programistów i będą dużo lepsze geościeżki.
Ostatnio zmieniony niedziela 13 grudnia 2015, 22:19 przez art_noise, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowania (total 3):
r00t7Silent AWołki.Lca
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

Baloniarz. Nie spodziewałam się tego po Tobie. Cenię Cię, ale nim zabrniesz za daleko zaufaj może bardziej doświadczonym zarówno w RR jak i w RT.
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
got100
Wyjadacz
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: got100 »

Nannette pisze:Baloniarz. Nie spodziewałam się tego po Tobie......
A ja się spodziewałem :mrgreen:
sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 187 razy

Post autor: sajmon »

baloniarz pisze:[...]
No, to na koniec kampanii dałeś czadu :)
Rozumiem, że geościeżki to zło, bo Łza nie przewidział, jak ludzie to wykorzystają?
Ja p...ole, ficzer, który jak nic rozruszał opencaching przez ostatnie dwa lata ty używasz jako pretekst to ataku...
W sumie to Art już chyba napisał wszystko...

Medale? OIDP od kilku miesięcy wisi ogłoszenie/prośba o zgłaszanie się grafików do ich zaprojektowania. Widocznie Łza słabo rysuje :)
Może zaprojektuj te medale, a potem pluj, dlaczego jeszcze nie są zaimplementowane.

W sumie prościej jechać po Łzie, niż samemu coś zrobić.
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowanie:
Wołki.Lca
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

baloniarz pisze: Ostatnio odtrąbiłeś wielki sukces "Medali"
Kiedy? Gdzie?
baloniarz pisze: to je pokaż. Zrób coś do końca i wtedy się chwal a tak to z tego co mi mówiłeś wynika, że stoisz w głęboko w czarnej .... Mówiłeś, że ci wstyd bo nie masz teraz co ludziom pokazać jakby się o medale pytali. !
Szkoda, że słuchasz nie tych co mają pojęcie, tylko tych co udają że mają pojęcie.
Stosowne ogłoszenie na tym forum ciągle wisi. Z tego co wiem, po moim odejściu były osoby, które chciały pociągnąć temat ale co najmniej jednej z nich Twój kolega despota odmówił. Co z innymi nie wiem, ale nie trudno się domyślić.
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Podziękował;: 227 razy
Otrzymał podziękowań: 515 razy

Post autor: deg »

baloniarz pisze:Ostatnio odtrąbiłeś wielki sukces "Medali" to je pokaż. Z tego co mi mówiłeś w Pelplinie to "zapomniałeś " dokończyć to nad czym pracowałeś od chyba początku roku. Zrób coś do końca i wtedy się chwal a tak to z tego co mi mówiłeś wynika, że stoisz w głęboko w czarnej ....
To dziwne. Bo kod do medali leży w dużej mierze napisany (na Githubie), odpowiednie struktury danych są w bazie danych. Wiem, widziałem, sprawdziłem - co więcej - ten kod leży też na moim lokalnym serwerze OC pracującym za ścianą...
Zanim kogoś oplujesz - sprawdź fakty.
baloniarz pisze:Czy wprowadzając GŚ ustawiłeś jakieś parametry jakie ścieżki mogą powstawać, jakie powinny być minimalne progi zaliczenia? Teraz to się cholernie rozjechało z tymi ścieżkami a nie mając choćby szczątkowych zasad ich funkcjonowania nie ma jak dopracowywać reguł na bardziej czytelne.
Jak to nie ma? Leżą na Githubie. Wystarczy pogrzebać, popatrzeć i naprawić ewentualne niedociągnięcia.
PS: To dziwne, że członek RR nie wie "jakie ścieżki mogą powstawać"...
baloniarz pisze:Ordery i chwałę za GŚ miał kto odbierać a jak trzeba "zjebki" od ludu zbierać za chaos z GŚ to wszystko na klatę łapie RR. Dziękuję bardzo. Brawo TY!!!
To akurat jest bardzo normalne. Kodu informatycznego nie wystarczy wdrożyć. Trzeba go regularnie serwisować. O tym zdecydowanie powinien wiedzieć każdy dobry manager. Nasi "managerowie" (zwani dumnie RR) rozwalili CAŁKOWICIE całą grupę serwisantów kodu (zwaną RT) i dziwią się dlaczego to RR dostaje "zjebki". Prawidłowo trafiają, nie widzę w tym nic dziwnego.

Przy okazji jeszcze raz proszę o odpowiedź na moje pytanie z czwartku, bo totalnie je olaliście.
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Post autor: Wołki.Lca »

Przecież Stary Patyk ostrzegał ich przed takim zagraniem i dotrzymał słowa, a naszej obecnej RR właśnie o to chodziło! Celowo pozbyli się ostatniego kolegi żeby mieć wolną rękę. Chyba ktoś tu chce zacząć zarabiać na Opencaching.pl bo z miłości do keszowania raczej tego nie zrobili.

Krok po kroku niszczycie wszystko, to jest żałosne.
triPPer
Rada Techniczna
Podziękował;: 52 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Post autor: triPPer »

baloniarz, Kolego !!!

To jest historia naszego kodu https://github.com/opencaching/opencach ... its/master.
Poszukaj proszę nick: wloczynutka (pod nim oddawał swoje prace Łza).
Zauważ, właściwie nie ma strony aby nie pojawiał się jego nick.

Łza to nie tylko ścieżki, to nie tylko medale. To jego codzienne, co tygodniowe dłubanie w kodzie.
Dla nas, dla naszej społeczności. To serwisowanie. Poprawianie błędów. Takich jak np ten kiedy zadzwoniłeś do mnie z prośbą, abym sprawdził, dlaczego mala_mi nie może się zalogować. To był właśnie błąd w kodzie.

baloniarz wiesz jak bardzo Cię lubię, jak bardzo cenię jako twórcę świetnych skrzynek i genialnego projektu jakim jest KASZEBE.

Tym bardziej jest mi przykro pisać te słowa.

Dewastujesz to co najlepsze na OC - czyjąś kreatywność. Zamiast wspierać, cieszyć się każdym nowym "ficzerem", pomagać ... wypominasz małostki.

Sam wiesz jak łatwo jest znaleźć się w jednym szeregu z szydercami, hajterami ... to nic nie kosztuje - to tylko słowa które wklepujesz w klawiaturę, wciskasz enter i płyną.

Sam wiesz jak ciężko jest znaleźć ludzi którzy są społecznikami i chcą dać coś z siebie dla innych. RT do obecnego (październikowego) stanu dochodziła 6 lat. Tak mało ludzi chce (ma czas) robić coś dla innych.

Sam wiesz jak to jest być atakowanym przez hejterów (wiele razy sam tego doświadczyłeś, tak samo zresztą jak każdy z nas który udziela się społecznie)... tym bardziej powinniśmy MY ważyć słowa ... ponieważ więcej rozumiemy, ... ponieważ sami się wielokrotnie znaleźliśmy pod obstrzałem ... ponieważ znamy to uczucie. I nie powinna nas usprawiedliwiać nawet ostrzejsza wypowiedź współrozmówcy.

Do zobaczenia przy keszach
Serdecznie pozdrawiam
Jacek/triPPer
Za ten post autor triPPer otrzymał podziękowania (total 6):
art_noisesajmonr00t7reneeeWołki.Lcadeg
Łap chwile ...
ODPOWIEDZ