I♥PL

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

I♥PL

Post autor: krystiant » poniedziałek 10 sierpnia 2015, 21:08

Niektórzy już pewnie zauważyli, że projekt zaczął się powoli archiwizować... Problemy są kadrowo-czasowe.
Niektórzy z autorów (mimo, że I♥PL) zmienili kraj, niektórzy serwis, a np. ja mam problem z czasem i środkami na utrzymywanie projektu (jednak jest to trochę daleko) :(
W rozmowach wśród założycieli przewija się pomysł zwinięcia projektu, ale byłoby go jednak szkoda, więc może znajdą się chętni na adopcję i jakoś wspólnymi siłami uda się zachować projekt dla potomnych...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Kontakt:

Re: I♥PL

Post autor: lavinka » czwartek 13 sierpnia 2015, 19:28

O, szkoda ze za daleko mieszkam, no i że nie złożyło się zdobyć. Już z własnymi serwisami mam niemały problem.
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
xlud
Nowy na forum
Kontakt:

Post autor: xlud » piątek 14 sierpnia 2015, 21:28

Z tego co mi wiadomo to Projekt PL jest w dobrym stanie- ostatnio zdobywany na przełomie lipca i sierpnia przez szczecińskich keszerów. To co jest gotowe do szukania jest w terenie. Problemy są z "I ♥" :(
Wrocław planuje kolejne wypady na jesieni, to na pewno przy okazji też coś poserwisujemy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Wrocław to nie tylko wojny między keszerami, ale tez fajne kesze...

KEISOR
Stały bywalec

Post autor: KEISOR » sobota 15 sierpnia 2015, 12:34

Pewnie jeszcze kilka osób z chęcią by się załapało na I lovke
Nie macie tam w okolicy takich nowych, szybkich keszerów aby im przekazać skrzynki? Nie musieliby nawet tam jeździć i zakładać od nowa, bo pewnie sporo ludzi jadąc na projekt robiłoby reaktywację na miejscu (co można wnioskować chociażby po wpisie wyżej).
Tylko trzeba dać im szansę i przywrócić skrzynki do życia. To na początek. A później powinno być już tylko lepiej...

ODPOWIEDZ