Ban

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Podziękował;: 100 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Ban

Post autor: dallas »

Uwielbiam filozofów, co koniecznie muszą wszystko odnosić do polityki. Leczymy jakieś kompleksy? Skoro daliśmy ludziom władzę, niech tą władzę sprawują wg ustalonych zasad. Zamiast działać na rzecz rozwoju serwisu muszą zajmować się polityką nienawiści, bo parę osob nie potrafi się ogarnąć. No i najlepiej aby każda ich (RR) decyzja miała upublicznione na 5 stron uzasadnienia wraz z pełną treścią korespondencji zainteresowanych stron. W dupkach się niektórym poprzewracało od tej demokracji i wolności słowa na forum.
Za ten post autor dallas otrzymał podziękowania (total 3):
krystiantk.miltat11

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

@Dallas - forum niestety po to jest. Problem za to w tym, że niektórzy nadużywaja wolności słowa szerząc chorą demagogię, do czego i ja się muszę przyznać.
Jestem za tym, by serwis rozwijać, a i lepiej będzie jak oskarżeni będą się sami bronić, bo wtrącając się w sprawy naszych kolegów czy koleżanek sami być może staniemy się "tymi złymi".
RR podjęła taką a nie inną decyzję, bo, widząc, co się dzieje, doszła do wniosku, że warto dać do przemyślenia niektórym keszerom ich zachowanie. Trudny orzech do zgryzienia, ale ktoś i w jakiś sposób musiał to zrobić. Przeglądając historię zdarzeń, donosów, komentarzy czy innych wypowiedzi stwierdzili, że cała sytuacja miała na celu "dowalanie" temu drugiemu. Wielu z nas z pewnością myli się co do Got'a i jego intencji czy zachowania, ale podobnie jest w przypadku Alexa. Jeśli obaj panowie nie czują potrzeby komunikacji, to nie muszą tego robić, mają do tego prawo. Ja się wycofałem z interpretacji całej sytuacji, dość już głupich wypowiedzi puściłem w forumowy eter, apeluję też do pozostałych, żeby pochopnie nie rzucali swych słów na wiatr. Niech swoje wypowiedzi publikują tutaj strony "konfliktu", a nie Norbert, Iwmali, czy jakiś inny keszer. Nie proponuję ograniczania wypowiedzi, tylko chłodne, przemyślane słowa, które będą obiektywnym, nie subiektywnym punktem widzenia.
Jeśli kogoś urazilem, wybaczcie. Jak to mawiał Shakespeare - "reszta jest milczeniem".

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy
Kontakt:

Re:

Post autor: Iwmali »

subo pisze:@Dallas - forum niestety po to jest. Problem za to w tym, że niektórzy nadużywaja wolności słowa szerząc chorą demagogię, do czego i ja się muszę przyznać.
Jestem za tym, by serwis rozwijać, a i lepiej będzie jak oskarżeni będą się sami bronić, bo wtrącając się w sprawy naszych kolegów czy koleżanek sami być może staniemy się "tymi złymi".
RR podjęła taką a nie inną decyzję, bo, widząc, co się dzieje, doszła do wniosku, że warto dać do przemyślenia niektórym keszerom ich zachowanie. Trudny orzech do zgryzienia, ale ktoś i w jakiś sposób musiał to zrobić. Przeglądając historię zdarzeń, donosów, komentarzy czy innych wypowiedzi stwierdzili, że cała sytuacja miała na celu "dowalanie" temu drugiemu. Wielu z nas z pewnością myli się co do Got'a i jego intencji czy zachowania, ale podobnie jest w przypadku Alexa. Jeśli obaj panowie nie czują potrzeby komunikacji, to nie muszą tego robić, mają do tego prawo. Ja się wycofałem z interpretacji całej sytuacji, dość już głupich wypowiedzi puściłem w forumowy eter, apeluję też do pozostałych, żeby pochopnie nie rzucali swych słów na wiatr. Niech swoje wypowiedzi publikują tutaj strony "konfliktu", a nie Norbert, Iwmali, czy jakiś inny keszer. Nie proponuję ograniczania wypowiedzi, tylko chłodne, przemyślane słowa, które będą obiektywnym, nie subiektywnym punktem widzenia.
Jeśli kogoś urazilem, wybaczcie. Jak to mawiał Shakespeare - "reszta jest milczeniem".
Czy moje pytanie o powód bana i drugie o to co będzie jak alex22 nie będzie chciał się pogodzić są aż tak kretyńskie, że nie mam prawa ich zadać? :shock: Druga sprawa... ja głosowałam na tę RR, czytając ich programy i obietnice wyborcze myślałam, że coś się zmieni na lepsze, ale widzę, że jak RR była betonem tak i została. :evil:
Dzień bez kesza - dzień stracony.

subo
Wyjadacz

Nie, Iwmali, nie chodzi o to, chodzi mi o larum, jakie się podnosi z tego powodu.

Co do RR...nie uważam że są betonem, mają wiele na głowie, więc ta sprawa, to już problem RR. Dajmy się im wykazać, ja też głosowałem na tych ludzików, więc i ja liczę, że zajmą się sprawą do końca.

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Kontakt:

Re:

subo pisze:Nie, Iwmali, nie chodzi o to, chodzi mi o larum, jakie się podnosi z tego powodu.

Co do RR...nie uważam że są betonem, mają wiele na głowie, więc ta sprawa, to już problem RR. Dajmy się im wykazać, ja też głosowałem na tych ludzików, więc i ja liczę, że zajmą się sprawą do końca.
Czyli co powinniśmy siedzieć cicho i patrzeć jak Gotowi gardło podrzynają? :lol: Bardzo śmieszne, bardzo! Got jest nasz, szczeciński i do tego najlepszy człowiek, on muchy by nie skrzywdził, a co dopiero drugiego keszera. Szkoda, że nie byłeś na żadnym spotkaniu, zobaczyłbyś jacy fajni ludzie są nasi Goci. :)
Co do RR pozwól mi mieć swoje zdanie, na pewno były to moje ostatnie wybory do to organu. :(

subo
Wyjadacz

Miałem przyjemność, razem z Atyde, raz spotkać Gota z rodziną, przy okazji spaceru po skrzynkę. Zaczęliśmy wtedy szukać kesza, w kilku miejscach na raz. Got znalazł skrzynkę, wpisał się do logbooka, gdy podeszlismy z Atyde Got niestety już się zawijał, jedyne co zdążyliśmy zrobić, to przedstawić się sobie i tyle. Nie rozmawialiśmy na tyle długo by się lepiej poznać, więc to, co o nim wiem pochodzi z komentarzy, forum oraz wpisów i maili. Może i są fajni, może i polubilibyśmy sie, ale nie było okazji o tym się przekonać. Wiem za to, że jest On przez wielu z Was wychwalany ponad niebiosa, co jest dość ciekawym zjawiskiem, jeśli się fonetycznie przetłumaczy Jego nick. Wiem też, że wiele z Jego skrzynek jest naprawdę zaje...tych (możecie mnie ukarać za próbę użycia brzydkiego słowa), ale są też skrzynki zwykłe, albo najzwyklejsze, przeciętne. Jasnym dla mnie jest, że i takie się zdarzyć muszą, ale wychwalany za to i obrzucany przez wielu gwiazdkami naprawdę wspina się na wyżyny boskości. Niestety, tylko dla niektórych, którzy na nieszczęście wierzą w Niego jak w boga i będą go bronić ręcyma i nogyma. Dlatego proponuję nie rzucać tu bogochwalnych zdań (jak w Twojej ostatniej wypowiedzi, Iwmali), które tylko przylepią - o ile już tego nie zrobiły - do Niego naklejki z etykietą przywódcy sekty. Szanuję to, że tak wielbisz Gota, ale proszę, nie wysławiaj go tak. I bądź obiektywna. Tylko dlatego, że znasz jedną stronę medalu.

Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Podziękował;: 220 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy

Post autor: krcr »

A nie możecie po prostu zamknąć przeglądarki i skupić się na tym, do czego ten serwis służy? Jest ciepło - można iśc w teren i szukać pudełek.
Mnie osobiście szczypie to co się dzieje w kuluarach. Nawet nie wiem co to jest ta rada rejsu ( :P ). Jakaś maskotka, czy napis na dropsach? Ważniejsze od RR są dla mnie linki do plików GPX ze skrzynkami. Nie mieszajcie proszę żadnych rozgrywek i polityki z zabawą.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

Tomanek111
Wyjadacz
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Post autor: Tomanek111 »

Witam!
Zobaczycie, że będzie dobrze :)
Pozdrawiam!
Tomanek111
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Kontakt:

Re:

subo pisze:Niestety, tylko dla niektórych, którzy na nieszczęście wierzą w Niego jak w boga i będą go bronić ręcyma i nogyma. Dlatego proponuję nie rzucać tu bogochwalnych zdań (jak w Twojej ostatniej wypowiedzi, Iwmali), które tylko przylepią - o ile już tego nie zrobiły - do Niego naklejki z etykietą przywódcy sekty. Szanuję to, że tak wielbisz Gota, ale proszę, nie wysławiaj go tak. I bądź obiektywna. Tylko dlatego, że znasz jedną stronę medalu.
Tak, tak @Subo, Got100 to mój GURU z sekty i codziennie modlę się do niego żebym dostawała większą ilość gwiazdek...ale niestety ilość gwiazdek nie zależy od modlitwy, tylko od jakości keszy. :lol: Pozdrawiam i może kiedyś spotkamy się na szlaku. :wink:

Awatar użytkownika
Szarlih
Bywalec
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Ban

Post autor: Szarlih »

Polecam lekture:http://pastebin.com/TeTGBz9y
Uwaga na wulgarny język.
Tak właśnie widzę sytuacje z A22.

Subo, skoro znasz bardziej tą drugą strone, to opowiedz o niej. Ja spotkałem Alexa22 razem z rodziną kilka tygodni temu, na jakiejś rekonstrukcji pod Szczecinem, ale to ledwie przelotem. Wirtualnie wdał się we znaki już jakoś niecały rok temu, krzycząc o coś w mailu.

Ostatnio mieliśmy ciekawe przypadki z kotwicami. Najpierw była akcja z niby złym OP'ekiem, czy czymś innym w keszu. Wpisaliśmy się do logbooka, potem zalogowaliśmy. Na drugi dzień dostaliśmy maile z informacją że logi zostały usunięte, bo coś tam(ogólnie hurr durr że w keszu coś się nie zgadza, a pozatym był tymczasowo niedostępny mimo kecza w terenie), potem pojechałem żeby zrobić zdjęcia i pokazać że to tam, że te OP, ale skrzynki już nie było.
Potem jeszcze zrobiliśmy serwis jednej kotwicy, której wg A22 nigdy nie było w terenie, o czym świadczą wszystkie pokasowane w niej wpisy. Po kilku godzinach, albo nawet dniu dostałem maila z krzykiem że żle zrobiliśmy z serwisem, bla bla bla hurr durr, wielkie krzyki. Po czym okazało się że mój pojemnik zginął razem z wpisami.

Najlepsze to i tak jest tracenie czasu na jeżdżenie po keszach. Kilka dni temu gdy wyszedłem na miasto, to na 6 skrzynek, była chyba tylko jedna w terenie, mimo że stoją jako Dostępna do szukania

Gota znam i wychwalam, mógłbym rzec, że ubóstwiam jego skrzynki :mrgreen:. Zawsze skory do pomocy, zawsze serwisował swoje skrzynki, a w dodatku logował zdobywane(czego właśnie niektórzy od dawna nie robili, albo robili to z kilkumiesięcznym opóźnieniem).

Awatar użytkownika
aniolekdiabelka
Bywalec
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Re:

Post autor: aniolekdiabelka »

Iwmali pisze: Czyli co powinniśmy siedzieć cicho i patrzeć jak Gotowi gardło podrzynają? :lol: Bardzo śmieszne, bardzo! Got jest nasz, szczeciński i do tego najlepszy człowiek, on muchy by nie skrzywdził, a co dopiero drugiego keszera. Szkoda, że nie byłeś na żadnym spotkaniu, zobaczyłbyś jacy fajni ludzie są nasi Goci. :)
No i znów nie wytrzymałam...
Czy kogoś mordują na tym OC?! To wszystko już zaczyna przypominać Rydzyka i jego mohery...
Ja byłam na jednym z WIO... Got przybył z żoną (i kozą)... Nawet się nie przywitał - jak kultura nakazuje. Dowiedziałam się od znajomych, że to ON.
To wygląda tak jakbyście mieli mu zaraz stawiać pomniki, jaki to on wspaniały... Fuck!
Skoro dostał bana to też ma swoje za uszami... Serio nikt tego nie widzi?!
Ktoś zadał Gotowi pytanie na FB czy czuje się niewinny - nie odpowiedział. Dla mnie to jasne, że bez powodu go nie dostał.

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Kontakt:

aniolekdiabelka pisze: No i znów nie wytrzymałam...
Czy kogoś mordują na tym OC?! To wszystko już zaczyna przypominać Rydzyka i jego mohery...
Ja byłam na jednym z WIO... Got przybył z żoną (i kozą)... Nawet się nie przywitał - jak kultura nakazuje. Dowiedziałam się od znajomych, że to ON.
To wygląda tak jakbyście mieli mu zaraz stawiać pomniki, jaki to on wspaniały... Fuck!
Skoro dostał bana to też ma swoje za uszami... Serio nikt tego nie widzi?!
Ktoś zadał Gotowi pytanie na FB czy czuje się niewinny - nie odpowiedział. Dla mnie to jasne, że bez powodu go nie dostał.
Tak @Got to ojciec Rydzyk a my moherowe berety. :wink:
Szkoda, że Ty z kolei nie widzisz ile alex22 ma za uszami. 8)
Got jest na evencie, więc pewnie odpowie po powrocie.

Awatar użytkownika
k.mil
Wyjadacz
Podziękował;: 79 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: k.mil »

Iwmali pisze:Got jest nasz, szczeciński i do tego najlepszy człowiek, on muchy by nie skrzywdził, a co dopiero drugiego keszera. Szkoda, że nie byłeś na żadnym spotkaniu, zobaczyłbyś jacy fajni ludzie są nasi Goci. :)
No ten to napis powinien wisieć przy wjeździe do miasta...
Myślę, że warto w tym momencie zadać jedno pytanie:
Skoro Got jest tak święty to jak wytłumaczysz/wytłumaczycie utworzenie i opublikowanie kesza: "Ja tu pilnuje... czyli prawdziwa tajemnica opuszczonej willi"? Mam wstawić zdjęcia?
Skoro i wy wszyscy jesteście święci i niewinni to skąd ciągłe nawiązanie w waszych keszach do życia zawodowego, prywatnego, a nawet wyglądu Alexa? Przecież wyraźnie macie z tego zaj**sty ubaw, który jednak w grze dorosłych ludzi zwyczajnie nie przystoi. Nie macie żadnych zasad moralnych, a wasze posty to nic innego jak przekonywanie jak największej grupy odbiorców do swoich racji i swojej prawdy. Jak zwykle o zwycięstwie bitwy ma decydować ilość zwolenników po jednej czy drugiej stronie. Zero obiektywizmu, zero zasad, zero przysłowiowych jaj, a jedynie polityka na którą co najsłabsze osobniki znów się nabierają i nakręcają przeciwko wszystkiemu i wszystkich. Zeszmaciliśmy tak świetną ideę jaką jest opencaching we własnych mieście. Zarzynajcie się we własnych gronach, podcinajcie sobie gardła, (kiedyś w końcu się wybijecie sami) ale błagam, nie mieszajcie w to całej Polski!
- Born stupid?
- Try again!

Awatar użytkownika
norbert_
Bywalec
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: norbert_ »

k.mil
Skoro i wy wszyscy jesteście święci i niewinni to skąd ciągłe nawiązanie w waszych keszach do życia zawodowego, prywatnego, a nawet wyglądu
Jesteś kłamcą k.mil. "ja tu pilnuję" jest jedynym keszem z nawiązaniem ale powód jest chyba jasny dla normalnych ludzi. Po tych bzdurach wypisywanych do Cogu czy RR to i tak bardzo łagodne potraktowanie bo ja bym to zrobił bardziej ostro przyprawione.

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Post autor: Ranwers »

k.mil pisze: Skoro Got jest tak święty to jak wytłumaczysz/wytłumaczycie utworzenie i opublikowanie kesza: "Ja tu pilnuje... czyli prawdziwa tajemnica opuszczonej willi"? Mam wstawić zdjęcia?
Wstaw zdjęcia. A potem aktualny stan. Będzie widać, że Got do prośby (polecenia) RR się dostosował (było to we wstawionej korespondencji).
Za to" Alex 22 konta" (pamiętasz do czego piję?) wielokrotnie ignorował w swojej keszerskiej przeszłości zasady. Usuwał logi bez powodu, pomimo obecności wpisów w logbookach papierowych. Blokował kesze hasłami, pomimo, że fizycznie żadnych haseł nie było, żeby nie dać się wpisać keszerom. O czymś takim, jak przeprosiny za swoje zachowanie "Alex 22 konta" nawet nie słyszał. O nadużywaniu władzy kiedy był w COG nie będę pisał, bo to (jego COGowanie) na szczęście dawne dzieje.

Powyższe jest "tylko" z mojego doświadczenia, inni pisali swoje. Dziwisz się, że ludzie, którzy poznali metody "Alexa 22 konta" interpretują tą sytuację jako jego kolejny wałek?
Za ten post autor Ranwers otrzymał podziękowania (total 5):
Szarlihszysekr00t7got100Geogosia
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

ODPOWIEDZ