Ban

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

got100
Wyjadacz
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Re: Ban

Post autor: got100 »

maryush pisze: 2. IMO nie spełniłeś, czy raczej spełniłeś połowę. Napisałeś że nie prowadzisz, a jednak prześmiewczy kesz o Pfaffendorfie nadal wisi. I nadal jest prowadzona kłótnia i wojenka. I moim zdaniem jesteś jej winny, tyle.
3. Opis Pruski schowek - OP89JF.

Czy Wy powariowaliście do reszty? Znaleźliśmy naścienny muralik sprzed ponad stu lat, dorobiliśmy do niego całą historię, zrobiliśmy fajne maskowanie, ludzie, co Wy wyrabiacie!!!
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowanie:
szysek

Awatar użytkownika
Szarlih
Bywalec
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: Szarlih »

To się uśmiałem, Maryush. Według ciebie każdy kesz, który będzie miał w opisie wąsy, będzie najazdem na kogoś?

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Post autor: maryush »

Sebastian pisze:
maryush pisze:
Sebastian pisze:Jakieś stanowisko RR jest,
- bechem (Marcin Roszak) - Jelenia Góra - http://www.facebook.com/xxxxxxx , tel. xxxxxxxxx , który studiował w xxxxxxxxxxxxxxxx, pracuje w firmie http://xxxxxx.xxx/ napisał:
Bardzo nieładnie Sebastian, bardzo nieładnie. Ostatnio spodziewałbym się po Tobie różnych rzeczy, ale że posuniesz się do upubliczniania CUDZYCH danych osobowych bez zgody zainteresowanego... Wstrętne :cry:
Żadnych danych osobowych nie upubliczniłem, to są informacje dostępne w Internecie dla każdego. Czy osoba współtworząca serwis openchaching.pl ma powód, by wstydziła się ujawnić swoje dane osobowe?

Istnieje społeczność na fejsbuku, która śledzi Wasze poczynania - https://www.facebook.com/radarejsu i pisze o Waszych działaniach same superlatywy :D
Tak jak Ci Krystiant odpisał - co innego jak ktś sam publikuje, co innego jak Ty publikujesz cudze. Przegiąłeś, włazisz z buciorami w czyjeś prywatne życie, podajesz nr telefonu, miejsce pracy. Miałeś od Behema pozwolenie na to? Nie miałeś. Po prostu brak mi słów na to co odwalasz.

Awatar użytkownika
snp
Stały bywalec
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Post autor: snp »

Szarlih pisze:To się uśmiałem, Maryush. Według ciebie każdy kesz, który będzie miał w opisie wąsy, będzie najazdem na kogoś?
Dodajmy lody do listy, vide OP81XA ;)
ObrazekObrazek

got100
Wyjadacz
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Post autor: got100 »

Szkoda, że nikt do nas z RR nie zadzwonił, nikt nie napisał. Chętnie byśmy opowiedzieli o historii rodem z Indiana Jones, o poszukiwaniu historycznych murali Stettina i o naszych odkryciach. Tak to niestety jest, jak się słucha i rozmawia tylko z jedną ze stron. Przykro.

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Post autor: maryush »

Got100, nie, to Ty nadal udajesz Greka. Nie smakuje Ci piwo, którego sobie nawarzyłeś, trudno.

Szarlih, nie, nie każdy. Jedynie ten, który ktoś konkretny odbierze jako atak na swoją osobę, zgłosi, a RR po rozpatrzeniu sprawy uzna że tak, jest to najazd na kogoś, a ja będę miał podobne zdanie. Taki kesz tak, uznam za najazd na kogoś.

Dalej będziecie udawać że nie rozumiecie, trudno, ja mam dość tłumaczenia w kółko tego samego. Cześć.

Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Dezerter »

snp pisze:
Szarlih pisze:To się uśmiałem, Maryush. Według ciebie każdy kesz, który będzie miał w opisie wąsy, będzie najazdem na kogoś?
Jednak wróćmy do wąsów - tego jest zdecydowanie więcej: Fizylier Helmut Wąsaty by kawior&jardo ;)
Kto był to widział...
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:

Awatar użytkownika
Szarlih
Bywalec
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: Szarlih »

maryush pisze:
Szarlih, nie, nie każdy. Jedynie ten, który ktoś konkretny odbierze jako atak na swoją osobę, zgłosi, a RR po rozpatrzeniu sprawy uzna że tak, jest to najazd na kogoś, a ja będę miał podobne zdanie. Taki kesz tak, uznam za najazd na kogoś.
Jak się pogrążyć, poradnik by Maryush

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Otrzymał podziękowań: 398 razy

Post autor: krystiant »

Iwmali pisze:do tej skrzynki nie potrzeba się było włamywać, droga była otwarta, każdy wchodził na własną odpowiedzialność i w razie czego sam by za "włamanie" odpowiadał, więc co Ci do tego? Takie tabliczki z zakazem wstępu muszą być postawione, gdy ruina jest niezabezpieczona, a to była ruina i jest ruina, i tam nie ma co kraść, jedynie może coś komuś spaść na głowę
A COG jak dostaje zgłoszenie musi takiego kesza zawiesić, jeżeli autor nie będzie chciał go przenieść na dostępny obszar... A można zrobić kesza pokazującego ruinę, ale na zewnątrz i pozostawić keszerowi, czy chce ją zwiedzić, czy polecieć do następnego pudełka np. mój OP31A2
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
k.mil
Wyjadacz
Podziękował;: 79 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: k.mil »

Kłamstwo powtarzane wielokrotne staje się prawdą... I nawet osoba je wypowiadająca zaczyna wierzyć, że to prawda. Widać to po histerii Gota, który przechodzi w najbardziej rozemocjonowane stadium. Dopóki ten człowiek nie przyzna się do swojej winy (bo aktualnie się nie do niczego nie poczuwa) to ja bym w ogóle z nim nie rozmawiał. No i cześć.
- Born stupid?
- Try again!

Awatar użytkownika
reggaeteam
Nowy na forum
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: reggaeteam »

yyyyyyy? o co kaman z pruskim schowkiem?jaki prześmiewczy? kogo niby ośmiesza? mówicie brygado RR żeby lepiej pójść w teren niż wojenki uskuteczniać,ale co podejmować,skoro got nie zakłada? jego kesze to największy wabik,największa motywacja ,ogromna frajda.zdzwanaianie się w nocy,aby zrobić gotowego FTFa... wspomnienie.....pozbawiliście nas tej przyjemności,wiec nie dziwcie się ,że zabieramy głos w tej sprawie-ONA NAS TEŻ DOTYCZY.
reggaemama&reggaetata

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

maryush pisze: Szkoda że nie wytłuściłaś o jedno zdanie wcześniej: "Do tworzenia keszy (ale nie wbrew regułom)". Odnoszę wrażenie, że ten kawałek Ci umknął, a dla mnie jest on bardzo ważny.
A domniemanie niewinności - zapewniam Cię że tak było. Do czasu kiedy zostałem przekonany, zarówno przez to, co zobaczyłem jak i to, co usłyszałem czy przeczytałem, że są dowody winy i wtedy domniemanie niewinności się skończyło.
A powiedz mi czym różni się skrzynka Tajemnicza Willa, która została zarchwizowana na żądanie alexa22 od tej skrzynki http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=6174 do której musisz dojść idąc przez prywatne pole zasiane zbożem... albo od tej skrzynki http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=5336, gdzie pomnik stoi na prywatnej posesji, ogrodzonej płotem a do tego autor nie zalicza skrzynki bez zdjęcia, a czy skrzynka na środku ronda nie jest bardziej niebezpieczna od skrzynki w willi? http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=5289
Najlepiej zarchwizujmy wszystkie skrzynki, po co komu problemy? Bechem się przekonał, że zwykła mikro tutka może być bardziej niebezpieczna od kesza w ruinie. Czy wchodzenie na trawniki i za cudze ogrodzenia w poszukiwaniu kotwic jest zgodne z regulaminem?
Czy chowanie kesza na terenie prywatnym, ogrodzonym płotem z napisem wstęp wzbroniony jest zgodny z regulaminem? http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=12764
Nie popadajmy w paranoję, bo się okaże, że nie tylko got100 ma kesze "niezgodne z regulaminem".
Ostatnio zmieniony piątek 19 czerwca 2015, 15:21 przez Iwmali, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez kesza - dzień stracony.

Awatar użytkownika
reggaeteam
Nowy na forum
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: reggaeteam »

OP82F9 - uuu, to jest dopiero kesz do uśpienia.Takie wąsy,kto to widział!
reggaemama&reggaetata

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

Dezerterzy pisze:
snp pisze:
Jednak wróćmy do wąsów - tego jest zdecydowanie więcej: Fizylier Helmut Wąsaty by kawior&jardo ;)
Kto był to widział...
Hahahahahaha a zapomnieliście o moim keszu...Wąsik ach ten wąsik...http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=35455
Dzień bez kesza - dzień stracony.

Awatar użytkownika
szysek
Nowy na forum
Podziękował;: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Post autor: szysek »

To dopiero pokaźny wąs. Ale jemu niestety już się dostało :// http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=37729
Za ten post autor szysek otrzymał podziękowania (total 2):
Iwmalireggaeteam

ODPOWIEDZ