Ban

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kazio i lila
Nowy na forum
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Ban

Post autor: kazio i lila »

no super
teraz będziemy się dzielić na:
cytat: subo - "dzieciaki" - czyli niedojrzali psychicznie ludzie
i na : cytat : Inteligentni ludzie
gratujujemy

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

kazio i lila pisze:no super
teraz będziemy się dzielić na:
cytat: subo - "dzieciaki" - czyli niedojrzali psychicznie ludzie
i na : cytat : Inteligentni ludzie
gratujujemy
To były skrajne określenia, w celu podkreślenia i podniesienia wagi. :) Nie unoście się już tak.
...

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kazio i lila
Nowy na forum
Podziękował;: 3 razy

Post autor: kazio i lila »

w żadnym przypadku nie można "nas" uważać za psychicznych kto by nie był adresatem
a może i prawda , ale zauważ , że należysz do tego grona ????? czy ty też????
a skrajności zachowaj dla siebie

Bingo
Nowy na forum
Podziękował;: 1 raz

Post autor: Bingo »

norbert pisze: Ja stąd idę w [skasowano]
i inne skasowane ..
iwmali pisze: "Może i jestem bezczelna"...
i inne, w podobnym tonie..
got100 pisze:Alex, ale kolejowe Ci odpuściłem, to dobrze rokuje na przyszłość :wink:
i parę innychi innych, w świetle dzisiejszych , nieznanych mi wcześniej logów do skrzynek można podsumować.

Irracjonalne wpisy męczą albo lekko irytują. Jednak erystyka stanowi tajemnicę.
Goty łudząco udają pokój i aprobatę, raczej antagonizując Alexem, czyli jaja absolutne ?
Geokeszerzy odpuśćcie temat, wolimy Opencaching normalny !
Cześć, Adam

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Post autor: Wołki.Lca »

A ja tyle razy i zawsze Cię broniłem, kiedy ktoś przy mnie mówił, że Wołek to pieniacz, że kłótkilwy itp. Zawsze mówiłem że to niemożliwe, że ja poznałem Wołka jako fajnego, wesołego gościa, wcale nie kłótliwego zadymiarza. No, cóż, szkoda, wyszło, że to jednak oni mieli rację, nie ja.
Że będziesz skrzynki archiwizował? I uważasz że RR się ugnie pod takim szanażem? Myślę że się przeliczysz, bo przynajmniej ten skład RR raczej nie planuje ulegać takim terrorystycznym zagrywkom. A jNeśli znudziło Wam się już keszowanie i wolicie robienie zadymy to być może lepszym miejscem będą jakieś podstadionowe ustawki? Oddajcie kesze w adopcję jeśli już Wam na nich nie zależy i już. Albo i zarchiwizujcie, trudno, błagał Was nikt nie będzie, przynajmniej się miejscówki zwolnią dla ludzi, którzy jednak wolą kesza zakładać niż dymić i szantażować. Jesli tylko mogę małą sugestię - proponuję zaczać od tego kesza w pasniku, bo obiecanej przez Was pisemnej zgody z Koła Łowieckiego jak nie było, tak nie ma.

Szkoda że tylu ludzi woli spędzać tyle czasu na kłótniach i dolewaniu oliwy do ognia zamiast szukać keszy i je zakładać. Szkoda, bo widać co lubią bardziej - wojenki czy keszowanie. Ja odpowiadam bo kandydując do RR obiecałem dialog, ale w odpowiedzi na moje próby wyjasnień dostaję jad i wiadro pomyj na głowę. No trudno, oby do grudnia, drugi raz się namówić nie dam, nie ma głupich.
Mariusz my jak widać też się bardzo myliliśmy.
RR miała być dla keszera miała tyle zdziałać , poprawa komunikacji, otwartość, rozmowa i dyskusja zamiast olewania Nas społeczności, która Was wybrała.
W obecnie obowiązującym regulaminie nie znaleźliśmy wzmianki o zakazie działania na szkodę OC, a skoro tego nie ma, to nie ma też definicji co takim działaniem jest. Wiemy, wiemy to do RR należy ostateczna i wiążąca interpretacja regulaminu.
W demokratycznej społeczności protest jest uznawaną powszechnie formą sprzeciwu, wobec działań rządzących. Archiwizacja to z naszej strony nie szantaż to PROTEST. Nie obchodzi Cię to? Super wybitnie pokazujesz jak bardzo jesteś teraz nie na miejscu. Zero dialogu, zero próby zrozumienia przeciw czemu ten protest i do tego gdzieś masz te kilka lub kilkanaście keszyka które znikną z tego serwisu? To czym chcesz zarządzać pusta bazą? Bo mamy wrażenie że teraz kesze to problem dla RR. Dwóch uznanych za zasługi keszerów zbanowaliście bo się nie lubią. Taka ma być polityka serwisu? A nam się wydawało, że na bzdurne zgłoszenia można odpowiedzieć krótko i na temat, cytując Agatha " prywatne animozje między użytkownikami nie są rozstrzygane przez COG"
Kończąc, można było nie dolewać oliwy do ognia, można było wyrzucić ten konflikt ze strony OC i można było nie kompromitować się banem bez odniesienia w obecnie obowiązującym regulaminie. Teraz można już tylko zakończyć te bezsensowne próby zjednoczenia ludzi którzy się poprostu nie rozumieją i dać im się spokojnie bawić we własnym gronie.

Przyznałeś też że jesteśmy pieniaczami i że kłótliwi jesteśmy ... a z kim my się tak kłócimy? Uzasadnij!
Nie siej dalej fermentu. Odpowiadasz na posty, prawda, tylko ciągle nie na temat który wszystkich interesuje.
Z RR też się nie kłócimy tylko po prostu ubolewamy nad chorą sytuacją albo jak wolisz w Twoim języku - nad piwem które sami sobie warzycie.

A i ogarnij się chłopie trochę, bo widocznie sytuacja w której się znalazłeś Cię przytłacza ... sławny pasik poszedł na odstrzał jako jeden z pierwszych :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 19 czerwca 2015, 23:10 przez Wołki.Lca, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor Wołki.Lca otrzymał podziękowanie:
art_noise

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Podziękował;: 121 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: krystiant »

wołki.lca pisze:sławny pasik poszedł na odstrzał jako jeden z pierwszych
:?: :?: :?: No co ty... Pasiki mają się dobrze - a że sławne to racja, toż to prawie same początki zabawy http://perso.numericable.com/nawrocki/geocache/
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

kazio i lila pisze:w żadnym przypadku nie można "nas" uważać za psychicznych kto by nie był adresatem
a może i prawda , ale zauważ , że należysz do tego grona ????? czy ty też????
a skrajności zachowaj dla siebie
Wierzcie mi, nawet będąc bliższym znajomym jednej ze stron bardziej chcę zaniechania "niepotrzebnych walek" niż ci, co tak krzyczą, że są super, grzeczni, muchy by nie skrzywdzili itp. Dlatego nie podnoszę tu krzyku jak Norbert czy Iwmali w obronie swojego kolegi/kompana. OC Team podjął taką a nie inną decyzję, byłem jedną z wielu osób, która na nich głosowała i nie krzyczę by podali powody bana.

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

wołki.lca pisze: Dwóch uznanych za zasługi keszerów
A w czym oni tacy zasłużeni? w zakładaniu skrzynek, które wymagają złamania prawa by je zdobyć? skrzynek dla włamywaczy i innego szemranego towarzystwa?
Gdyby skrzynki były zgodne z prawem i regulaminem to nie było by podstaw do wzajemnej przepychanki, kto ile skrzynek oponenta zgłosił do COG.
Za ten post autor Lza otrzymał podziękowanie:
Hern

got100
Wyjadacz
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Post autor: got100 »

alex22 pisze:
Szarlih pisze: A poza tym, u nas wszędzie da się dostać bez włamania
Tak w ramach przypomnienia dla kłamczuszków ze Szczecina: http://opencaching.pl/viewlogs.php?logid=1051565
Z logów można wyczytać, że prawdopodobnie administracja szpitala, bo do niego prowadzi tunel 3 krotnie wysyłała w tamto miejsce ekipę remontowo- budowlaną dzięki Twojemu got keszowi, którego nie potrafisz odpuścić.

Tutaj kolejna dewastacja miejsca, gdzie got ukrył kesza i po zamurowaniu nie odpuścił:
http://opencaching.pl/viewlogs.php?logid=1076911
Polecam poczytać wszystkie logi związane w wykuciem otworu wejściowego.

Tutaj niestety wejście jest kilka metrów od okien budynku, więc chyba nie starczyło dowagi na kolejne kucie w betonie: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y

Kolejna skrzynka, gdzie wykiwana ochrona poradziła sobie z problemem pałętających się keszerów po posesji:
http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y

I an koniec historia z przecięciem 2 kłódek, które wisiały na włazie wejściowym do opelotki:
http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP7A87
Tutaj podobna sytuacja: http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP7A8D
W obu tych przypadkach nikt nie zastanowił się nad tym, że got wyłamał zabezpieczenia miejskie i dla niepoznaki założył swoje kłódki.
Oczywiście jego wersja będzie całkiem inna- było otwarte. Temat włamów został już poruszony na forum, ale autor nie ustosunkował się do nich nabierając wody w usta i udając, że o niczym nie wie:
http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 75#p120873

A tu wklejam ponownie kawałek dyskusji na ten temat z GC, taką mamy dzięki gotowi opinię:
" Krzysztof Sowa Żeby nie być gołosłownym, wspomniane patologie na OC
> przejawiają się po przez bardzo częste zakopywanie skrytek w ziemi i tym
> samym niszczenie środowiska, zawijanie je w plastikowe worki, których
> później odwijanie w wersji zawilgoconej i ubłoconej przypomina grzebanie w
> ****, zostawianie w skrytkach śmieci czy zakładanie skrytek w miejscach
> szczególnie niebezpiecznych. Jako że cały czas monitoruje co się u nich
> dzieje, w ostatnim czasie zauważyłem też akty wandalizmu po przez
> rozłupywanie zamurowanych bunkrów aby założyć w nich skrytkę lub też
> zakładanie keszy w miejscach opuszczonych aczkolwiek będących pod nadzorem
> ochrony z wskazówkami w jaki sposób zrobić "w konia" stróża żeby dostać
> się do środka, co tak naprawdę równoznaczne jest z włamaniem! Nic więc
> dziwnego, że ani PTTK ani też żadne samorządy czy instytucje nie chcą z
> nimi współpracować. Poza tym jaki jest sens bawienia się jedynie wśród
> grupki wzajemnej adoracji skoro można śmiało to robić w wymiarze globalnym
> na całym świecie?

Alex to dobrze, że o tym piszesz, to bardzo dobrze obrazuje od jak dawna nie w smak są Ci nasze kesze, ale wybacz, to są odgrzewane kotlety sprzed roku. Wszystkie Twoje pomówienia i ataki na nas opisaliśmy ówczesnej RR. Zapewne miałeś okazję to przeczytać zanim zostałeś z niej wyrzucony. Cytujemy naszego maila do RR(Pyra) sprzed roku:

Witam,
jak mamy nie reagować, gdy kolega alex22 takie rzeczy wypisuje na forum pod naszym adresem.
Do wiadomości RR oraz COGu : nie uszkadzaliśmy mienia miejskiego ani prywatnego przy zakładaniu naszych keszy. W Szczecinie od dawna intensywnie działa środowisko bunkro oraz urbeksołazów, kolejne pokolenia rządne podziemnych przygód rozkuwają wejścia do bunkrów i schronów, Miasto zamurowywuje je z powrotem. I tak w kółko od kilkudziesięciu lat - jako dzieciaki - a było to dość dawno :) też się po szczecińskich podziemiach włóczyliśmy.
Co do kłódek, owszem założyliśmy dwie: jedną na obiekcie, z którego przegoniliśmy młodzież delektującą się podejrzanymi specyfikami, drugą na niezabezpieczonym włazie naziemnym. Z powyższego wynika, że kłódek wcześniej tam nie było, nie może więc być mowy o jakiejkolwiek dewastacji.
Zdjęcia o których pisze kolega alex22 pochodzą z prywatnej kolekcji jednego z keszerów i nie my na nich jesteśmy.
Przypuszczam, że powstały jeszcze przed założeniem przez nas kesza, gdy ów keszer nie był jeszcze keszerem (trochę zawiłe, ale chyba jasne).
Gdy któryś z obiektów zostaje zamknięty, po prostu czekamy, aż kolejni eksploratorzy udrożnią wejście i wtedy podajemy w komentarzu informację, że wejście jest otwarte i zawieszonego kesza odwieszamy.
Staramy się uporządkować przejścia, w miarę możliwości odśmiecić pomieszczenia, które często służą okolicznym mieszkańcom za składowisko rzeczy niepotrzebnych.
Nadmienię, że kolega alex22 również posiada kesza we wnętrzu bunkra, który ostatnio został odkuty i nikt nie zarzuca mu, że on to uczynił.

Prosimy Szanowną Radę Rejsu o jak najszybsze zajęcie się tą sprawą. My nie będziemy na zaczepki kolegi alex22 odpowiadać, gdyż może się to niekorzystnie odbić na szczecińskim geocachingu, a do tego nie chcielibyśmy dopuścić. My nie znamy osobiście kolegi alex22, nie bardzo rozumiemy jego postępowanie, kilkakrotnie proponowaliśmy mailowo spotkanie - za każdym razem nasza propozycja była odrzucona.
Z zakładania "bunkrowo - urbeksowych" keszy nie zamierzamy zrezygnować, ponieważ lubimy te klimaty a i zapotrzebowanie na nie w Szczecinie jest wielkie.
Jeszcze raz prosimy o natychmiastową reakcję w sprawie nazywania nas przez kolegę alex22 dewastatorami i włamywaczami.

Pozdrawiamy,
got100 - Marzena i Tomek

Napisz lepiej w jaki sposób uraziliśmy Cię naszymi ostatnimi keszami : Ja tu pilnuję i Pruskim schowkiem?
Rozumiemy, że w pierwszej skrzyneczce mogliśmy zaniżyć ilość Twoich nielegalnych kont, ale czymże do cholery uraziliśmy Cię w Pruskim schowku, który przecież w żadnej mierze nie dotyczy Twojej osoby ?
Po raz kolejny piszesz o ludzikach z GC. Dziwisz się, że piszą takie rzeczy skoro czytają na forum OC tak niestworzone historie. Przecież wiadomym jest, że nie będą pisali o OC pozytywnie. Dajesz im dodatkowo pożywkę pokazując w złym świetle nasze i nie tylko nasze skrzynki.
Do niedawna przemilczaliśmy Twoje ataki, nie podejmowaliśmy dyskusji, uważając, że nie przyniesie ona niczego konstruktywnego.
Widzimy, że znalazłeś w obecnej RR doskonałe narzędzie do tego co chciałeś osiągnąć już kilkakrotnie - czyli wyeliminować nas z zabawy.
Więcej w tym temacie nie będziemy się wypowiadać, a wszystkim czytaczom tegoż wątku sugerujemy by zastanowili się o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim.
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowanie:
szysek

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

got100 pisze:autor: got100 » poniedziałek, 19 stycznia 2015, 23:05 A ja Cię Alex, tak życzliwie i po ludzku zapraszam na spotkanie, które organizuję wraz z Norbertem http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=39938. Zapraszałem Cię kiedyś już dwukrotnie, zaproszę i po raz trzeci. Przyjedź, pogadaj, może razem, wspólnie, ustalimy jakiś front, który pozwoli wszystkim keszerom z zachodniopomorskiego jednakowo bawić się i cieszyć zabawą jaką jest geocaching.
Nic dodać, nic ująć... :roll: Zaproszenie było kilka razy, odpowiedzi ani razu, więc kto nie chce rozejmu? Got100?
Jest to również mój ostatni post w tym temacie, nie potrafię walczyć z wiatrakami i z zabetonowaną RR, mam nadzieję, że to Wasz ostatni start w wyborach. Jeszcze powiem na koniec: żenada, żenada i jeszcze raz żenada.
Dzień bez kesza - dzień stracony.

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 317 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Post autor: r00t7 »

maryush pisze:
Szkoda że tylu ludzi woli spędzać tyle czasu na kłótniach i dolewaniu oliwy do ognia zamiast szukać keszy i je zakładać. Szkoda, bo widać co lubią bardziej - wojenki czy keszowanie. Ja odpowiadam bo kandydując do RR obiecałem dialog, ale w odpowiedzi na moje próby wyjasnień dostaję jad i wiadro pomyj na głowę. No trudno, oby do grudnia, drugi raz się namówić nie dam, nie ma głupich.
A pamiętam, jaki był najazd na różne osoby z poprzednich RR, które rzucały takim stwierdzeniem, że pracują pro społecznie a tylko joby zbierają. Było coś: jak się nie podoba to mogłeś nie kandydować, inni mówili: nie to nie może tak być, dramatyzujecie.

teraz czas powiedzieć: a nie mówiłem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Post autor: Wołki.Lca »

Lza pisze:
wołki.lca pisze: Dwóch uznanych za zasługi keszerów
A w czym oni tacy zasłużeni? w zakładaniu skrzynek, które wymagają złamania prawa by je zdobyć? skrzynek dla włamywaczy i innego szemranego towarzystwa?
Gdyby skrzynki były zgodne z prawem i regulaminem to nie było by podstaw do wzajemnej przepychanki, kto ile skrzynek oponenta zgłosił do COG.
A byłeś chociaż na jednej takiej skrzynce? Czy naczytałeś się ploteczek i powtarzasz. Popatrz sobie na ich rekomendacje, chyba mówią same za siebie.
Osobiście podjęliśmy sporo ich skrzynek i są genialne.
Z resztą nie zapominaj że piszesz z wandalami pasików :lol:

Geogosia
Bywalec
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Post autor: Geogosia »

A to ponoć niejaki got100 się włamuje... Nu, nu... :roll:

https://lh3.googleusercontent.com/-HWA2 ... C02842.JPG

/na zdjęciu użytkownik Alex22 - gdyby ktoś nie wiedział.
Dziękuję, pozdrawiam.
Za ten post autor Geogosia otrzymał podziękowania (total 2):
szysekkaczix
Obrazek

Awatar użytkownika
lupi
Wyjadacz
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Post autor: lupi »

Dobrze zrozumiałem?

- jedni i drudzy są skłóceni (wie ktoś o co poszło?)
- jedni i drudzy włamywali się do zamkniętych obiektów (foto)
- jedni i drudzy udowadniają sobie, że tamci są jednak gorsi
- RR dała im bana żeby się pogodzili
- tylko jedna strona chce się pogodzić
- cała społeczność OC musi oglądać ten żenujący spektakl
Za ten post autor lupi otrzymał podziękowania (total 2):
Elvis7Jano
Obrazek Obrazek

Kto chce, szuka sposobów - kto nie chce, szuka powodów.

Jano
Wyjadacz
Podziękował;: 125 razy
Otrzymał podziękowań: 87 razy

Post autor: Jano »

Ano tak właśnie to wygląda, jak się patrzy z boku.
Wiem, wiem, zaraz ktoś mi wrzuci żenujący tekst typu 'to nie patrz'. :lol:
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ